Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Marta Kaczyńska z całą rodziną odwiedziła grób rodziców na Wawelu
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 01.11.2019 19:36

Marta Kaczyńska z całą rodziną odwiedziła grób rodziców na Wawelu

marta kaczyńska
www.facebook.com/Marta-Kaczyńska-Dubieniecka

Rodzice Marty Kaczyńskiej zginęli tragicznie w katastrofie smoleńskiej dziewięć lat temu. Oczywiście, tak dramatyczne wydarzenie zawsze pozostawi po sobie ranę, której wyleczenie nie będzie łatwe nawet po latach. Kobieta, jak miliony Polaków poszła dzisiaj odwiedzić grób swoich bliskich. W jej przypadku jednak, ten znajduje się na Wawelu.

Pierwszego listopada cała Polska udaje się na cmentarze, by nad grobami uczcić pamięć zmarłych. Rodzice Marty Kaczyńskiej pochowani są na Wawelu. Sarkofag Lecha i Marii Kaczyńskich znajduje się na zamku, pod Wieżą Srebrnych Dzwonów. Jak podaje pudelek.pl, to właśnie w okolicy wawelu fotoreporterzy sfotografowali Martę Kaczyńską z obecnym mężem i dziećmi.

Wizyta na Wawelu

Pod Wawelem Marta Kaczyńska wraz z mężem i dziećmi została sfotografowana cała na czarno. Kobieta wraz z rodziną odwiedziła miejsce, gdzie pochowani są jej rodzice. Z nią byli mąż, córki Ewa i Martyna oraz roczny synek Stanisław.

rodzice

Z najnowszym mężem Marta Kaczyńska jest od zeszłego roku.

Marta Kaczyńska po śmierci rodziców nie usunęła się z życia publicznego. Kobieta nieustannie wspiera działania stryja, Jarosława Kaczyńskiego, sama jest znana również ze swoich felietonów, jakie pisze dla tygodnika W Sieci.

Rodzice i rodzina Marty Kaczyńskiej

Również o życiu uczuciowym Marty Kaczyńskiej mówi się w mediach bardzo dużo. Szczególnie dlatego, że to, w jaki sposób żyje kobieta, nie licuje się w żaden sposób z konserwatywnymi poglądami jej stryja, Jarosława Kaczyńskiego.

Marta Kaczyńska wychodziła za mąż już trzy razy. Obecnie jest w związku z Piotrem Zielińskim, z którym była w ciąży już przez zakończeniem poprzedniego małżeństwa z Marcinem Dubienieckim, z którym miała dwie córki. Przedtem było jeszcze małżeństwo z Piotrem Smuniewskim.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rodzice

Marta Kaczyńska z poprzedniego związku ma dwójkę dzieci.

rodzice

Marta Kaczyńska odwiedziła rodziców pochowanych na Wawelu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Początek 2020 roku uderzy po kieszeni. Ceny kluczowych towarów wystrzelą
  2. Joanna Racewicz wspomina zmarłego męża: „Pamiętanie to rzecz stała, nie chwilowa, napędzana dyniami na straganach”
  3. Nowa para w polskim show-biznesie? Media twierdzą, że Sebastian Fabijański spotyka się z topową blogerką
  4. Ewa Chodakowska krytykuje Halloween ”Zostałam wychowana przeżywając ten czas inaczej”
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno

źródła: pudelek.pl