Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Nie żyje znany gitarzysta. Rodzina poinformowała o śmierci „Jesteśmy absolutnie załamani”
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 07.02.2020 15:28

Nie żyje znany gitarzysta. Rodzina poinformowała o śmierci „Jesteśmy absolutnie załamani”

syn
facebook.com/ashley.tomlin.12

Rodzina uwielbianego na całym świecie gitarzysty poinformowała wczoraj o jego nagłej śmierci. Muzyk odszedł niespodziewanie, pozostawiając bliskich i kolegów z zespołu w ogromnym szoku. Jaka była przyczyna jego śmierci?

O śmierci muzyka poinformował rankiem 6 lutego jego brat. Gitarzysta był podziwianą postacią, co ciekawe zaledwie kilka dni wcześniej oznajmił, że odchodzi z grupy, z którą występował przeszło 10 lat. To właśnie jego brat, który również opuścił zespół poinformował o nagłej śmierci muzyka. Artysta miał tylko 27 lat.

Nie żyje Diego Farias

Kim był Diego Farias? Diego Farias był gitarzystą zespołu Volumes wykonującego progresywny metalcore. Grupa powstała w 2009 roku i osiągała ogromne sukcesy na całym świecie. Zaledwie w zeszłym tygodniu Diego poinformował na swoim Twitterze, że odchodzi z zespołu, decyzję tłumacząc tym, że chce skupić się na swojej karierze producenckiej. Niestety, los zadecydował inaczej. Diego Farias odszedł 6 lutego w wieku 27 lat.

Rodzina muzyka poinformowała o jego śmierci za pomocą Twittera. Informację przekazał brat gitarzysty.

Spoczywaj w pokoju Diego, mój bracie, kocham cię, nie mogę uwierzyć, że to piszę – czytamy.

Po chwili pojawił się kolejny Tweet brata gitarzysty.

– Razem koncertowaliśmy na całym świecie, razem spełnialiśmy marzenia, kocham cię, Diego. Spoczywaj w raju, braciszku, teraz mieszkasz w moim sercu.

Rodzina w żałobie

Na razie nieznane są przyczyny śmierci 27-latka. Rodzina nie wydała jeszcze dalszego oświadczenia. Koledzy z zespołu gitarzysty rankiem 7 lutego podzielili się z fanami smutną wiadomością.

– Jesteśmy absolutnie załamani w związku z odejściem Diego Fariasa. Staramy się to przepracować i sobie poradzić, jednak nadal nie możemy uwierzyć w to, co się stało. Kierujemy naszą miłość i modlitwy do braci Diego, jego rodziców i całej wielkiej rodziny – zaczyna się wiadomość.

Muzycy wyrazili też wsparcie dla bliskich zmarłego.

Kiedy uda nam się zebrać myśli, będziemy w stanie lepiej przekazać, co czujemy. Ale póki co, chcemy powiedzieć: kochamy cię, Diego, spoczywaj w pokoju.

Śmierć tak młodej osoby zawsze jest zagadką i ogromnym zaskoczeniem. Wyrażamy szczere kondolencje i mamy nadzieję, że rodzina i bliscy muzyka otrzymają wsparcie w tak trudnym czasie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rodzina

O śmierci gitarzysty poinformowała rodzina.

rodzina

Artysta miał tylko 27 lat.

rodzina

Na razie nieznane są przyczyny śmierci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Martyna Wojciechowska już po ślubie? Pokazała zdjęcie z Przemysławem Kossakowskim
  2. Zainstalowała kamery w domu przez zachowanie męża. Nagranie z kuchni wystarczyło, by się wyprowadziła
  3. Kotlety schabowe, rosół. „Bar u Grażyny” robi furorę, wszystko przez tajemnicze rachunki na tablicy