Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Na jaw wyszedł sekret Roksany Węgiel. Nawet najwięksi fani będą zaskoczeni
Michał Włoch
Michał Włoch 13.01.2020 22:29

Na jaw wyszedł sekret Roksany Węgiel. Nawet najwięksi fani będą zaskoczeni

Roksana Węgiel
youtube.com@Eska
Roksana Węgiel weszła przebojem na szczyty popularności i prawdopodobnie nie da o sobie prędko zapomnieć melomanom i wielbicielom młodego talentu. Właśnie wyszedł na jaw sekret piosenkarki, który zaskoczy nawet jej najwierniejszych fanów…
Wiele znanych osób bierze udział w wydarzeniach lub robi coś, co wychodzi na jaw dopiero po latach. Kariera, która ruszyła z kopyta, gdy Roksana Węgiel zwyciężyła w dziecięcej edycji konkursu Eurowizji, trwa niezbyt długo. To nie przeszkadza temu, by gwiazda już miała sekret, który został odkryty przez fanów.

Roksana Węgiel i jej sekret

Gwiazda jest zbyt młoda, by jej sekret w jakikolwiek sposób mógłby zgorszyć kogokolwiek. Chyba że dana osoba bardzo nie lubi pewnego rodzaju muzyki. Stosunek do disco-polo dzieli bowiem społeczeństwo. Przynajmniej do momentu, gdy wszyscy nie trafią na suto zakrapianą imprezę…

Sekretem piosenkarki jest bowiem występ w piosence z gatunku disco-polo! Roksana Węgiel nie użyczyła w niej jednak swojego głosu, a wystąpiła jako aktorka.

Piosenka artysty noszącego przydomek Rompey, nosi tytuł Mam obsesję. Muzyk, tworząc swoje piosenki, kierują się pewną ideą.

– Rompey nie zwalnia tempa – przedstawiamy Wam nasz nowy singiel pod tytułem „Mam obsesję”. Muzyka jest odpowiedzią na wszystko! Dlatego powstał ROMPEY! Namieszamy w świecie disco razem z Wami – możemy przeczytać w opisie piosenki.

Muzyka Rompey nie tylko odpowiada na pytania natury eschatologicznej, ale daje też odpowiedź na pytanie, co robiła Roksana Węgiel, zanim była znana.

Roksana Węgiel w klipie disco polo

Roksana Węgiel nie ma tytułowej obsesji. Obsesję ma podmiot liryczny utworu, który może być utożsamiany z wokalistą zespołu. Wszystko za sprawą charakteryzacji oraz fabuły teledysku.

W utworze występują bowiem dwa plany czasowe. W jednym z nich, dorosły już wokalista zespołu Rompey śpiewa i tańczy wpatrzony w piękną kobietę, na której punkcie ma obsesję.

Bardziej interesująca jest druga linia czasowa – to w niej występuje pewien chłopiec, który dzięki charakterystycznym okularom bardzo przypomina samego Rompeya. Chłopak poznaje i zakochuje się w… samej Roxie. Roksana Węgiel gra bowiem w teledysku młodszą wersję kobiety, która jest przedmiotem wieloletniej obsesji podmiotu lirycznego. Jak wypadła?

To po prostu trzeba zobaczyć:

Młoda Roksana Węgiel na pewno nie przewidywała, że za kilka lat będzie gwiazdą!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Roksana Węgiel
screen/youtube.com/Rompey Oficjalny

Teledysk opowiada o wieloletniej miłości, która jest obsesją.

Roksana Wegiel
screen/youtube.com/Rompey Oficjalny

Roksana Węgiel wciela się w młodszą wersję obiektu westchnień Rompeya.

Roksana Węgiel
screen/youtube.com/Rompey Oficjalny

Para dzieciaków przeżywa w teledysku swoje pierwsze zauroczenie. Słodkie?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandal podczas 28. finału WOŚP. Zachowanie protestujących oburzyło mieszkańców
  2. JuliaWieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa
  3. Jest wolna, nie współżyła z nikim, a zaszła w ciążę. Przypadek, który zdarza się raz na milion
  4. Gość ”Pytania na śniadanie” wyproszony ze studia. Wszystko przez serduszko WOŚP
  5. Rocznica ślubu, którą zapamiętają na zawsze. Kobieta zaskoczyła męża niespodziewanym wyznaniem
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu