Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Roksana Węgiel błyszczała na Eurowizji i to dosłownie. Jej stylizacja wzbudziła zachwyt
Martyna Derdak
Martyna Derdak 25.11.2019 20:16

Roksana Węgiel błyszczała na Eurowizji i to dosłownie. Jej stylizacja wzbudziła zachwyt

Roksana Węgiel
https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

Roksana Węgiel na 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci wyglądała obłędnie. Artystka miała zaszczyt poprowadzić wydarzenie, które odbyło się w hali Arena w Gliwicach. Trzeba przyznać, że na tę okazję wybrała naprawdę oszałamiającą kreację!

Eurowizja Junior 2019 już za nami. Wydarzenie rozpoczęło się w niedzielę po południu, punktualnie o godzinie 16. Z powodu zeszłorocznego zwycięstwa Roxie, to właśnie Polska miała zaszczyt być organizatorem wielkiego widowiska. Wydarzenie poprowadzili: Ida Nowakowska, Aleksander Sikora i oczywiście Roksana Węgiel. Uwagę w szczególności przykuwał strój młodej piosenkarki.

Roksana Węgiel błyszczała, jak gwiazda

Trzeba przyznać, że show było dopięte na ostatni guzik. Polscy organizatorzy sprawili, że widzowie Eurowizji Junior 2019 na długo nie zapomną tak profesjonalnego widowiska. Duże wrażenie robiła nie tylko scena, czy wizualizacje. Równie pięknie prezentowali się uczestnicy festiwalu, a nawet sami prowadzący. W szczególności wzrok przykuwały ich stylowe stroje.

Roksana Węgiel

Trzeba przyznać, że z ich trio najbardziej widoczna była Roksana Węgiel, która postawiła na niesamowicie błyszczący kostium. Piosenkarka pojawiła się w niebieskim, brokatowym komplecie, do którego idealnie dobrała długie, czarne kozaki. Całość dopełniał delikatny makijaż, a także wyprostowane włosy. Trzeba przyznać, że mimo tego, że kostium jest dość kusy, Roxie wyglądała rewelacyjnie.

Eurowizja Junior 2019: kto wygrał?

Roksana Węgiel miała zaszczyt wręczyć statuetkę Viki Gabor, która wygrała festiwal Eurowizja Junior 2019. Piosenka Superhero sprawiła, że Polska drugi raz z rzędu zwyciężyła w popularnym konkursie. Trzeba wspomnieć, że czegoś takiego nie dokonał dotychczas żaden inny kraj!

Roksana Węgiel

Viki Gabor na festiwalu zaśpiewała w dwóch językach: polskim i angielskim. 12-latka dzięki głosowaniu jurorów, a także widzów uzyskała 278 punktów. Drugie miejsce zajął w konkursie reprezentant Kazachstanu Yerzhan Maxim, a trzecie zdobyła Hiszpanka Melani Garcia-Marte.

Roksana Węgiel reprezentując Polskę w ubiegłym roku z piosenką Anyone I Want To Be, zapoczątkowała nie tylko wspaniałą historię dla naszego kraju, ale też otworzyła kolejnym utalentowanym, młodym Polakom drogę do kariery.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel na tegorocznym festiwalu błyszczała jak prawdziwa gwiazda!

Roksana Węgiel

Podczas wydarzenia otrzymała oficjalnie status platynowej płyty za singiel Anyone I Want To Be

ZOBACZ TEŻ:

  1. Roztargnieni właściciele zapłacą nawet 5 tys. zł mandatu. Wystarczy wyjść z psem na spacer
  2. Kasia Kowalska trafiła do szpitala. „Niestety, nie zagram w tym tygodniu żadnego koncertu”
  3. Nie żyje chłopak uwielbianej aktorki. Gwiazda opublikowała wzruszający wpis
  4. Jolanta Kwaśniewska opowiedziała o trudach Pierwszej Damy: „Tak naprawdę byłam matką samotnie wychowującą dziecko”
  5. Zdjęcie jest przerażające. Fani zobaczyli na nim Patrycję Markowską i pobledli