Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Izabela Trojanowska skomentowała rzekomy romans. „Pozdrawiam swoją córkę i MĘŻA”
Robert Głowacki
Robert Głowacki 26.08.2019 11:58

Izabela Trojanowska skomentowała rzekomy romans. „Pozdrawiam swoją córkę i MĘŻA”

Romans
facebook.com @Izabela Trojanowska fanpage

Izabela Trojanowska skomentowała rzekomy romans ze swoim managerem. Gwiazda była gościem w programie Dzień Dobry TVN, w którym zaprezentowała swój najnowszy singiel. Piosenkarka wykorzystała okazję i zdecydowała się odnieść do krążących na jej temat plotek. Pozdrawiam swoją córkę i MĘŻA – powiedziała na kanapie DDTVN.

Izabela Trojanowska przeżywa prawdziwe odrodzenie artystyczne. Mimo że jej kariera osiągnęła szczyt w latach 80. ta wciąż jest aktywna zawodowo, szczególnie w ciągu ostatnich kilku lat. Gwiazda po wielu latach grania w serialu postanowiła powrócić na scenę muzyczną. Dzisiaj była gościem w DDTVN, gdzie zaśpiewała nową piosenkę, a także skomentowała swój rzekomy romans z managerem.

Czy Izabela Trojanowska ma męża?

Izabela Trojanowska ma męża, i to od wielu lat. Piosenkarka jest związana z wybitnym matematykiem Markiem Trojanowskim. Może być to niemałym zaskoczeniem, ponieważ od wielu miesięcy plotkowano o tym, że gwiazda rozwiodła się ze swoim wieloletnim partnerem i wplątała w romans ze swoim managerem Marcinem Miazgą.

Izabela Trojanowska w sobotę była gościem Dzień Dobry TVN. Artystka przyszła opowiedzieć o swoim nowym singlu oraz oczywiście wykonać go na żywo. Zanim zaczęła śpiewać, uznała, że zdementuje plotki dotyczące jej małżeństwa i rzekomego romansu z managerem.

Chciałabym po raz kolejny zdementować plotkę, jakobym rozeszła się z mężem i związała z moim menedżerem. Pozdrawiam serdecznie swoją rodzinę: córkę i męża i dedykuję im tę piosenkę Wakacyjna miłość– zapowiedziała Trojanowska.

Izabela Trojanowska dementuje plotki

Romans z managerem nie jest jedyną plotką, jaka zabolała gwiazdę na tyle, że ta musiała je dementować. Przez wiele lat mówiono o tym, że gdy wyjechała w latach 80. na zachód, zajmowała się graniem w filmach dla dorosłych. Izabela Trojanowska była zaskoczona i oburzona powstałą plotką. Zdecydowała się ją zdementować w dość niekonwencjonalny sposób. W jednej z polonijnych gazet zamieściła wówczas ogłoszenie, że zapłaci milion marek za film erotyczny z jej udziałem.

Gwiazda wiedziała, że w taki sposób uda jej się ochronić swoje dobre imię. Co więcej, piosenkarka początkowo bała się, że ktoś spreparuje jakiś fotomontaż, aby wyłudzić pieniądze, jednak nic takiego się nie wydarzyło. Skąd wzięła się plotka o erotycznych filmach? Gwiazda podejrzewa, że mogła być podejrzewana o granie w filmach dla dorosłych, ponieważ miała podobny wizerunek do Teresy Orłowski, która była gwiazdą niemieckich filmów erotycznych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Izabela Trojanowska

Izabela Trojanowska zdementowała plotki na swój temat.

Izabela Trojanowska

Gwiazda zaprzeczyła jakoby miała romans ze swoim managerem.

izabela trojanowska

Piosenkarka od wielu lat musi zmagać się z nieprawdziwymi historiami na swój temat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Dominika Gwit w szczerym wywiadzie: „Kiedy tyłam, wylał się na mnie taki hejt, że nie umiałam sobie z tym poradzić”
  3. Kobieta i jej kot podziwiali burzę. Wtedy tuż obok nich uderzył piorun [WIDEO]
  4. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
  5. Zuzia dostała zaproszenie na ślub. Znalazła w nim kartkę z żądaniami pary młodej i aż się w niej zagotowało