Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Gwiazda TVN rozwodzi się. Znali się od liceum, uchodzili za idealne małżeństwo
Martyna Derdak
Martyna Derdak 19.12.2019 17:04

Gwiazda TVN rozwodzi się. Znali się od liceum, uchodzili za idealne małżeństwo

rozwód
Fot.screen youtube.com

Rozwód może mieć miejsce nawet w takich związkach, które z pozoru uchodzą za idealne. Gwiazda TVN znała swojego męża od czasów i w środowisku uchodzili za parę idealną. Niestety, po wielu latach postanowili się rozstać.

Małżeństwo tej pary trwało od ich najpiękniejszych lat młodości. Jak donosi tygodnik Na żywo, po wielu latach pogodynka znana ze stacji TVN bierze rozwód. Co się stało, że tak idealna para zdecydowała się na takie kroki?

Gwiazda TVN bierze rozwód

Agnieszka Cegielska to jedna z najpopularniejszych pogodynek ze stacji TVN. Gwiazda jest, także prezenterką telewizyjną i propagatorką naturalnego stylu życia. Mimo że w życiu zawodowym kobieta nie może narzekać na brak zainteresowania, to w prywatnych relacjach nad jej losem zawisły ciemne chmury. Według tygodnika Na Żywo gwiazda jest właśnie w momencie przygotowań do rozwodu.

– Małżonkowie są zdecydowani na rozwód, ustalili już nawet kwestie dotyczące podziału majątku. – powiedział w rozmowie z tygodnikiem tajemniczy informator.

Okazuje się, że mimo ciężkiej sytuacji, małżeństwo pragnie pozostać w dobrych relacjach. Jak dodaje ich bliski, rozwód pary ma przebiec z klasą i szacunkiem. Najważniejsze w tym momencie jest dla nich dobro ich syna. Tylko w taki sposób sprawią, że dziecko w spokoju przejdzie ten burzliwy okres.

Kim jest mąż Agnieszki Cegielskiej?

Dariusz Cegielski jest przedsiębiorcą, który pełni funkcję prezesa zarządu Trans Polonia SA. W ostatnim czasie mężczyzna wiele czasu spędzał w rozjazdach, co spowodowane było tym, że jego firma ma swoją siedzibę aż w Tczewie.

W wywiadzie dla serwisu pomponik.pl gwiazda wyznała, że z mężem uczęszczali do tego samego liceum w Malborku. To właśnie od tego czasu udaje im się kroczyć razem przez życie. Niestety, jak nieraz już się przekonaliśmy, nic nie trwa wiecznie, zwłaszcza wtedy, gdy chodzi o sprawy show-biznesu. Według najnowszych informacji para planuje rozwód.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rozwód

Z najnowszych doniesień wynika, że Agnieszka i Dariusz Cegielscy biorą rozwód.

rozwód

Para poznała się już za czasów licealnych.

rozwód

Wiele osób miało wrażenie, że ich małżeństwo zalicza się do tych idealnych.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zbigniewa Wodeckiego kochały miliony. Choroba, która go zabiła diagnozowana jest u coraz młodszych osób
  2. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  3. Poszła do salonu na manicure. Przez jeden błąd kosmetyczki mogła stracić palce
  4. Dzielą ich 52 lata. On ma 19 lat, a jego ukochana 71. Rodzina jest zdruzgotana
  5. USG przybrało nieoczekiwany obrót. Mąż prawie zemdlał podczas badania, to się zdarza raz na 15 mln
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci

źródło: pomponik.pl, se.pl