Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Ryszard Rynkowski nagle zapadł się pod ziemię. Jak dziś żyje słynny artysta?
Michał Fitz
Michał Fitz 16.09.2022 15:30

Ryszard Rynkowski nagle zapadł się pod ziemię. Jak dziś żyje słynny artysta?

Ryszard Rynkowski
TRICOLORS/East News

Ryszard Rynkowski swego czasu był jednym z najpopularniejszych muzyków w kraju. Mężczyźni mu zazdrościli, a kobiety za nim przepadały. Dziś koncertuje już jednak dużo rzadziej. Jak w takim razie zarabia?

Okazuje się, że artysta był na tyle sprytny, by w odpowiednim momencie ubezpieczyć się w inne źródło dochodu, dzięki któremu teraz nie musi przesadnie biedować. Z nieregularnych koncertów w końcu trudno wyżyć.

Co teraz robi Ryszard Rynkowski?

Okazuje się, że kilka lat temu Ryszard Rynkowski i jego żona zdecydowali się na założenie, nietypowego jak na artystów, biznesu. Otworzyli w Brodnicy prywatną klinikę. Ta specjalizuje się w rehabilitacji i leczeniu osób, które doznały urazu kręgosłupa lub innych kończyn.

Co więcej, Rynkowski podchodzi do sprawy bardzo poważnie, nie licząc tylko na to, że klientów przyciągnie jego nazwisko. Zorganizował specjalistyczne, drogie oprzyrządowanie, które umożliwia wykonywanie fachowych zabiegów, które bywają skuteczniejsze od standardowych metod leczenia.

Ryszard Rynkowski nie chce rezygnować z koncertowania

Czas popularności Ryszarda Rynkowskiego niestety minął, dlatego gra on koncerty dużo rzadziej, ale gdy nadarza się już okazja, by wystąpić, to raczej z niej nie rezygnuje. Całkiem niedawno artysta miał też bardzo ambitne plany, by zorganizować zupełnie wyjątkowe wydarzenie.

W zeszłym roku z okazji swoich 70. urodzin planował zagrać wielki jubileusz, ale z własnych środków nie mógł tego sfinansować, a nie chciał robić tego byle jak. Poszukiwał więc potencjalnych sponsorów, ale ostatecznie chyba nie udało mu się ich znaleźć, bo temat benefisu ucichł.

Zobacz zdjęcie:

Ryszard Rynkowski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Śmierć Hanki Mostowiak z „M jak Miłość” mogła wyglądać zupełnie inaczej. „Miała płakać cała Polska”
  2. Agata Rubik pokazała, co stało się z jej twarzą. W środku nocy, kiedy spała, została ugryziona przez „coś”
  3. Fala rozczarowania po publikacji zwiastuna 3. odcinka TTBZ. Widzowie mają już dość. „Idziecie po najmniejszej linii oporu”

Źródło: gwiazdy.wp.pl