Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Gwiazda „Barw Szczęścia” przeżyła ciężkie chwile. Nie żyje najważniejszy mężczyzna w jej życiu
Robert Głowacki
Robert Głowacki 03.09.2019 13:42

Gwiazda „Barw Szczęścia” przeżyła ciężkie chwile. Nie żyje najważniejszy mężczyzna w jej życiu

Pola Raksa
facebook.pl/p.raksa.nieoficjalny.album

Śmierć bliskiej osoby to dla każdego ogromny cios. Aktorka serialu Barwy Szczęścia przeżywa obecnie bardzo trudne chwile. Na swoim Instagramie poinformowała fanów, że właśnie zmarł najważniejszy mężczyzna w jej życiu. Gwiazda zamieściła poruszający wpis, do którego dołączyła osobiste zdjęcie.

Śmierć bliskiej osoby jest traumą, po której niełatwo się pozbierać. Wielka tragedia spotkała aktorkę, znaną z serialu TVP Barwy Szczęścia. Agnieszka Mrozińska zamieściła post na Instagramie, w którym poinformowała o śmierci ojca.

Śmierć w rodzinie gwiazdy Barw Szczęścia

Aktorka znana z serialu Barwy Szczęścia przeżywa teraz ciężkie chwile. Ojciec gwiazdy zmarł, o czym ta poinformowała fanów na Instagramie. Agnieszka Mrozińska zamieściła poruszający wpis i zdjęcie z tatą z przeszłości. Śmierć ojca aktorki poruszyła fanów Mrozińskiej.

– Tato będę za TOBĄ tęsknic ???? Spoczywaj w pokoju wiecznym i bądź tam na górze szczęśliwy KOCHAM CIE twoja Córeczka – napisała pod postem.

W komentarzach fani wysyłają aktorce wiele słów wsparcia i współczucia.

Kim jest Agnieszka Mrozińska?

Agnieszka Mrozińska jest polską aktorką dubbingowa i teatralną. Widzowie mogą kojarzyć ją z serialu Barwy Szczęścia, jednak to role dubbingowe są jej głównym zajęciem. Aktorka użyczyła głosu już ponad setce postaci, a najbardziej znana jest młodym widzom m.in High School Musical, Camp Rock, czy Słoneczna Sonny. Co więcej, Agnieszka Mrozińska występuje również w teatrze muzycznym.

Oprócz występowania w teatrze muzycznym aktorka prowadzi również warsztaty musicalowe dla dzieci. Jest znana też z działalności charytatywnej i społecznej. O aktorce często mówi się w kontekście filmu o Annie Przybylskiej, o którym powstaniu mówiło się swojego czasu bardzo dużo (teraz wiadomo, że nie powstanie). Agnieszka Mrozińska zdaniem wielu jest bardzo podobna do zmarłej aktorki, co więcej sama w wywiadach opowiada o tym, że chciałaby wcielić się w rolę Przybylskiej.

– Chciałabym zagrać Anię Przybylską. Mam nadzieję, że powstanie o niej film, bo od 6 roku życia słyszę, że jestem do niej podobna i z charakteru, i z głosu, dla niektórych też wizualnie. Wizualnie trudno jest mi się porównywać, bo była dla mnie przepiękną kobietą, więc bardzo mi miło, jeżeli ktokolwiek mnie do niej porównuje, więc to jest takie moje największe marzenie, żeby ją zagrać – powiedziała Agnieszka Mrozińska w wywiadzie dla agencji Newseria Lifestyle.

Na razie powstał scenariusz do filmu, jednak prace nad nim zostały wstrzymane. Według was Agnieszka Mrozińska jest podobna do Ani Przybylskiej?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Barwy Szczęscia

Ojciec aktorki zmarł. Mrozińska bardzo przeżyła tę śmierć.

Barwy Szczęscia

Agnieszka Mrozińska jest znana z serialu Barwy Szczęścia.

Barwy Szczęscia

Jest zaręczona z projektantem mody: Alex Caprice.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolejny sezon „Kuchennych Rewolucji”. Ile na show zarabia Magda Gessler?
  2. Doda uległa wypadkowi podczas koncertu. Spadła z wysokiej sceny
  3. Robert El Gendy to jedna z jaśniejszych gwiazd „Pytania na śniadanie”. Ma orientalne korzenie
  4. Marcin Tyszka zdecydował się na śmiałe wyznanie. „Zamykałem się z Edytą Górniak w piwnicy”
  5. Ksiądz zażądał od pary młodej dwukrotnie większej stawki za ślub. Powód jest oburzający
  6. 10 faktów o Zbigniewie Wodeckim. Nie każdy o tym wiedział!