Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Smutne informacje o stanie Bogumiły Wander. Kochający maż ze łzami zabiera głos
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.02.2024 11:16

Smutne informacje o stanie Bogumiły Wander. Kochający maż ze łzami zabiera głos

Tak dzisiaj czuje się Bogumiła Wander
Tak dzisiaj czuje się Bogumiła Wander, fot. KAPIF

Miłość Krzysztofa Baranowskiego i Bogumiły Wander nieustannie zaskakuje wszystkich internautów. Mimo upływu lat i choroby legendarnej prezenterki, jej mąż nadal nie przestał jej kochać i codziennie stara się odwiedzać swoją ukochaną w specjalnym ośrodku. Teraz zdradził, jak czuje się dziennikarka i w jaki sposób para zamierza świętować Walentynki.

Bogumiła Wander od czterech lat choruje na Alzheimera

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Bogumiła Wander była przed laty jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Sympatyczna blondynka pracowała tam przez prawie 40 lat i świetnie odnajdywała się w roli prezenterki, a dla wielu była prawdziwą twarzą publicznego nadawcy. Po czterech dekadach dziennikarka pożegnała się ze stacją oraz wyszła za mąż za Krzysztofa Baranowskiego, z którym jest już ponad 20 lat.

Niestety jakiś czas później jej życie wywróciło się do góry nogami. Bogumiła Wander zachorowała na Alzheimera, przez którego z każdym dniem coraz bardziej zapomina o swojej przeszłości, a nawet nie rozpoznaje swojego ukochanego męża. Mimo przeciwności losu Krzysztof Baranowski wciąż kocha swoją partnerkę i każdego dnia stara się ją odwiedzać. Kobieta przebywa obecnie w specjalnym ośrodku, gdzie znajduje się pod opieką lekarzy.

Bogumiła Wander Krzysztof Baranowski.jpg
Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski, fot. KAPIF
Bogumiła Wander kończy 80 lat. Mąż ujawnia, w jakim jest stanie. "Żona nie kojarzy kwiatów" Jak dziś wygląda Bogumiła Wander? Zmieniła się nie do poznania

Jak dzisiaj czuje się Bogumiła Wander?

Od jakiegoś czasu media na nowo zainteresowały się tematem legendarnej gwiazdy TVP i jej choroby. Okazało się, że w tych przerażających momentach na każdym kroku wspiera ją ukochany mąż. Krzysztof Baranowski zdaje sobie sprawę, że żona może go już nie pamiętać, jednak mimo wszystko stara się o nią dbać i troszczyć się, aby nie cierpiała.

Teraz mąż prezenterki zdradził w rozmowie z “Super Expressem”, jak obecnie czuje się Bogumiła Wander. Okazało się, że jej stan pozostaje bez zmian.

Dziękuję za zainteresowanie, ale żadnych nowych wiadomości nie mam. Dziś znowu się wybieram do ośrodka - stan Bogusi jest stabilny. 

Jeszcze kilka miesięcy temu Krzysztof Baranowski przyznał, że jego partnerka jest na specyficznych lekach, lecz on nie ma pojęcia, jak się po nich czuje. Gwiazdor ma jednak nadzieję, że 80-latka jest obecnie szczęśliwa.

Jest na specyficznych lekach. Nie wiem, czy jest z nią lepiej, czy gorzej, po prostu trzeba czekać. Ale może nie ma tych utrapień codziennych? Może ten jej świat jest spokojny? A może nawet na swój sposób szczęśliwy? 

ZOBACZ TEŻ: Mąż Bogumiły Wander miał wypadek. Sprawa pojechał dalej. Znamy szczegóły zdarzenia.

Czy Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski świętują Walentynki?

Podczas rozmowy z tabloidem ukochany prezenterki został zapytany również o święto zakochanych, które zbliża się do nas wielkimi krokami. Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski przez wielu uznawani są za symbol prawdziwej miłości, której nie zniszczył czas, ani choroba. Słowa mężczyzny na temat tego dnia naprawdę rozczulają!

Żadnych świąt nie celebrujemy, bo ona tych faktów nie kojarzy, a ja nie zajmuję się nią "od święta". Staram się żyć normalnie: jeżdżę na nartach, startuję w zawodach, planuję rejsy. Wciąż jestem wyczulony na wszelkie sygnały z ośrodka, ale mnie personel uspokaja, że nic się nie dzieje...

Bogumiła Wander Krzysztof Baranowski 1.jpg
Czy Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski świętują Walentynki?, fot. KAPIF