Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Smutne wieści o Ryszardzie Rynkowskim. Przygnębiła go decyzja sąsiadów, żonie łamie się serce na widok jego cierpienia
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 03.03.2022 23:12

Smutne wieści o Ryszardzie Rynkowskim. Przygnębiła go decyzja sąsiadów, żonie łamie się serce na widok jego cierpienia

Ryszard Rynkowski
fot. TRICOLORS/East News

Ryszard Rynkowski po niepokojącym zachowaniu został odrzucony przez społeczność. Mieszkańcy Brodnicy nie chcą, by artysta występował podczas święta miasta.

Ryszard Rynkowski zachwyca swoimi utworami miłośników polskiej muzyki od ponad pięciu dekad. Mimo sędziwego wieku artysta nadal pozostaje aktywny zawodowo i chętnie koncertuje po całej Polsce.

Pomimo rozpoznawalności Ryszard Rynkowski nie może cieszyć się dobrą sławą w rodzinnej miejscowości, Brodnica. Piosenkarz kilka lat temu doprowadził do niepokojącej sytuacji, po której mieszkańcy miasta stracili do niego zaufanie.

Ryszard Rynkowski został odrzucony przez sąsiadów

Kilka lat temu polskie media obiegła wiadomość o niepokojącym zdarzeniu, do którego doszło w okolicach miejsca zamieszkania Ryszarda Rynkowskiego. Piosenkarz w środku nocy miał wywoływać sąsiedzkie awantury uzbrojony w broń. Artysta groził również, że odbierze sobie życie.

Choć od dramatycznego zdarzenia minęło sporo czasu mieszkańcy Brodnicy przestali obdarzać Ryszarda Rynkowskiego sympatią oraz zaufaniem. Dla artysty i jego bliskich jest to ogromny cios, ponieważ piosenkarz wielokrotnie angażował się w pomoc swoim sąsiadom.

Kolejny problem pojawił się gdy mieszkańcy poprosili o występ Sanah na uroczystości miasta. Do tej pory gwiazdą okolicznościowych imprez był mieszkaniec Brodnicy, Ryszard Rynkowski. Odrzucenie przez bliską społeczność zabolało piosenkarza. Nad jego samopoczuciem czuwa żona, Edyta.

Dla wrażliwego artysty to sytuacja, z którą nie do końca sobie radzi. Żona Edyta stara się jak może, by ukochany nie wracał już do tego myślami. Widzi, jak cierpi, jej też jest przykro. Pamięta przecież wszystkie występy męża, owacje na stojąco i radość mieszkańców Brodnicy — wyznał tygodnikowi Na Żywo informator.

Ryszard Rynkowski od nieprzyjaznych spojrzeń ucieka w pracę, która nadal sprawia mu przyjemność. Muzyk chciałby dalej koncertować, dając radość i uśmiech swoim słuchaczom.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wielkie oburzenie na wizji w TVP po wpadce gwiazdy. Wybuchła afera
  2. Sylwia Bomba wyjechała ze swoją córką. Gwiazda „Gogglebox” wybrała nieoczekiwany kierunek
  3. Gościni PnŚ nagle wybuchła. „Już nic nie mam do stracenia”. Cichopek i Kurzajewski aż zastygli

Źródło: Pomponik