Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Stół uginał się od jedzenia, dookoła przepych i wystrój jak z amerykańskiego filmu. Nagranie z wigilii Magdy Gessler trafiło do sieci
Martyna Pałka
Martyna Pałka 27.12.2022 11:38

Stół uginał się od jedzenia, dookoła przepych i wystrój jak z amerykańskiego filmu. Nagranie z wigilii Magdy Gessler trafiło do sieci

Magda Gessler
fot. KAPiF

Magda Gessler pochwaliła się fanom, w jaki sposób spędziła tegoroczne święta Bożego Narodzenia. Okazało się, że gwiazda zadbała nie tylko o ogromne ilości jedzenia na stołach, ale też piękny bogaty wystrój wnętrz.

Restauratorka znana jest ze swojego talentu kulinarnego. Nic więc dziwnego, że z okazji Bożego Narodzenia zaskoczyła gości ogromem dań i stołem wypełnionym aż po same brzegi. Całość przypomina amerykański film.

Magda Gessler pokazała, jak spędziła tegoroczne święta

Gospodyni programu „Kuchenne rewolucje” zamieściła na swoim profilu na Instagramie filmik, na którym możemy zaobserwować, jak bawiła się podczas tegorocznych świąt Bożego Narodzenia.

Na nagraniu widzimy, że Magda Gessler spędziła Boże Narodzenie w licznym gronie swoich bliskich, w tym między innymi ze swoją córką Larą, jej mężem i dziećmi. Uwagę internautów zwrócił również ogrom i wielka różnorodność potraw, która znalazła się na stole.

Bogato zastawiony stół przypomina widok amerykańskich domów, które często możemy zobaczyć na świątecznych filmach.

Magda Gessler oburzyła fanów. Chodzi o jeden element jej świąt

Nie tylko liczba potraw zwróciła zainteresowanie obserwatorów na Instagramie, ale też piękny wystrój wnętrza. Na nagraniu widzimy, że gwiazda zadbała o klimatyczny nastrój, który idealnie dopełniły zapalone świece, sianko pod obrusem oraz stojąca za stołem olbrzymia choinka. Na rodzinnym filmiku ze świąt mogliśmy także zobaczyć przystrojony żyrandol

Magda Gessler wykorzystała tę okazję, aby złożyć bożonarodzeniowe życzenia wszystkim swoim fanom. Restauratorka chce, aby nigdy nie opuszczała ich radość i dobrzy ludzie.

– Szczęście…rodzina… bliskość… radość!!!!! Te Święta, chociaż były szybkie pozwoliły mi cieszyć się najbliższymi!!!
Życzę każdemu z Was, aby magia tych dni zostało z Wami na długo, a radość nigdy Was nie opuszczała…bądźcie pełni pięknych ludzi dookoła…to najważniejsze (pisownia oryginalna) – napisała na instagramowym profilu Magda Gessler.

W tym całym pięknie nie zabrakło jednak lekkiego oburzenia. Fani zwrócili uwagę, że rodzina gwiazdy jest obsługiwana przez kelnerów, którzy w tym wyjątkowym dniu musieli być w pracy. Nie podoba się im również, że właścicielka restauracji bardziej niż na narodzinach Jezusa skupiła się na komercyjnej otoczce.

– To Wigilia rodzinna, super. Szkoda, że obsługa świąt nie miała, ale coś za coś

– Pani Magdo, a pamiętaliście, że to urodziny Jezusa?

– Byłam pewna, że to gospodyni donosi potrawy … No ale Wesołych Świat!!!

– Obsługa? Serio? – czytamy w komentarzach pod postem Magdy Gessler.

Zobacz filmik:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
  3. Nie przyjmujesz księdza po kolędzie? Biskup ostrzega, wspomniał o sąsiadach takich osób