Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > „Taniec z Gwiazdami” wróci z innymi uczestnikami? Komentarz Julii Wieniawy nie pozostawia wątpliwości
Karina Sulich
Karina Sulich 19.03.2020 19:34

„Taniec z Gwiazdami” wróci z innymi uczestnikami? Komentarz Julii Wieniawy nie pozostawia wątpliwości

julia wieniawa
Fot. screenshot Party, YouTube

Serce mi pęka na myśl o tym, co się dzieje na świecie i w kraju, dlatego uważam, że decyzja stacji @polsatofficial o przesunięciu dalszej części programu na jesień była słuszna. – napisała zasmucona gwiazda w swoim obszernym poście – Dziękuję @stefanoterrazzino za wszystko. Jesteś moją taneczną miłością. Po prostu nie mogłam trafić lepiej. Ale nie traktujcie tego posta jak pożegnania, bo obiecuję, że poprzestawiam wszystkie swoje plany, by móc znowu tańczyć od następnej ramówki. – dodała w dalszej części, uspokajając widzów.

Taniec z Gwiazdami, w związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego, został zawieszony do jesieni. Czy jednak na parkiecie zobaczymy tych samych uczestników? Sprawę skomentowała zmartwiona Julia Wieniawa.
Informacja o przeniesieniu popularnego show Polsatu, Taniec z Gwiazdami, była niespodzianką nie tylko dla widzów programu, ale również jego uczestników. Choć decyzja wszystkim wydaje się słuszna, powstaje pytanie, czy nagła zmiana planów sprawi, że wśród par dojdzie do nieoczekiwanych roszad?
Taniec z Gwiazdami bez publiczności
Taniec z Gwiazdami bez publiczności odbył się w piątek, 13 marca. Telewizja Polsat zdecydowała się na takie posunięcie, przez sytuację w kraju, jednak nikt nie spodziewał się, werdyktu, jaki został ogłoszony pod koniec programu. Z powodu stanu zagrożenia epidemicznego, taneczne show zostało tymczasowo wstrzymane, a widzowie, będą mogli oglądać zmagania swoich ulubionych par dopiero jesienią. Gwiazdy nie kryły zdziwienia, a wśród fanów zaczęły pojawiać się pytania dotyczące przyszłości Tańca z Gwiazdami.
Czy Taniec z Gwiazdami wróci z innymi uczestnikami? Polskie sławy, których zmagania mogliśmy obserwować na deskach najbardziej roztańczonego, telewizyjnego parkietu, należą do dość zapracowanych osób i z pewnością ich jesienne kalendarium już teraz pęka w szwach. Czy istnieje prawdopodobieństwo, że nie każdy z dotychczasowych uczestników powróci do programu? Komentarz Julii Wieniawy, której nazwisko obecnie jest jednym z najgorętszych w naszym rodzimym show-biznesie, nie pozostawił żadnych wątpliwości. Podczas wywiadu z reporterką Party, który odbył się tuż po zakończeniu programu, aktorka nie była w stanie pochamować łez.

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino skradli serca widzów programu Taniec z Gwiazdami. Ich wyczyny na parkiecie były prawdziwą ucztą dla oczu, a fani przyznali, że dawno nie widzieli czegoś podobnego. Czy aktorka pojawi się w show Polsatu jesienią? Gwiazda o wszystkim postanowiła poinformować na swoim Instagramie.

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino

  1. Wakacje 2020 skrócone przez koronawirusa? Premier odpowiada, już wiadomo, co się stanie
  2. Mocny komentarz Wiśniewskiego na temat sytuacji w Polsce. Fani nie spodziewali się takich słów
  3. Paweł Królikowski nie żyje. Pierwszy wywiad jego żony po śmierci aktorka. Wzruszające słowa

Wygląda na to, że Taniec z Gwiazdami powróci bez większych zmian, a przynajmniej taką mamy nadzieję.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Taniec z gwiazdami

Fani zastanawiają się, czy w programie Taniec z Gwiazdami, który ma powrócić na ekrany telewizorów jesienią, wezmą udział ci sami uczestnicy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Serce mi pęka na myśl o tym co się dzieje na świecie i

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)