Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Znamy oficjalny skład jurorów „The Voice Kids”! Kogo zobaczymy w roli trenerów?
Robert Głowacki
Robert Głowacki 03.08.2019 17:50

Znamy oficjalny skład jurorów „The Voice Kids”! Kogo zobaczymy w roli trenerów?

The Voice Kids
fot. Kadr z programu „The Voice Kids”.

The Voice Kids: znamy oficjalny skład jury kolejnej edycji muzycznego show dla nastolatków. Już w styczniu na antenie TVP już po raz trzeci będziemy mogli oglądać zmagania nastoletnich piosenkarzy i piosenkarek. Muzyczne show dla najmłodszych zgromadziło wielu fanów, toteż nie ma się co dziwić, że władze stacji zdecydowały się na kolejną transzę show. Znamy już skład jury nowej edycji. Czy zajdą w nim zmiany?

Okazuje się, że format The Voice jest jednym z ulubionych wśród polskich telewidzów, skoro producenci pokusili się rozszerzyć format o edycję dla seniorów: The Voice Senior, a także dla tych najmłodszych: The Voice Kids. Już 1 stycznia zobaczymy trzecią edycję programu, a my już znamy oficjalny skład jurorski. Czy Cleo ponownie będzie oceniała zmagania uczestników?

The Voice Kids: jury

The Voice Kids jest jednym z ulubionych programów polskich telewidzów. Zmagania nastoletnich piosenkarzy i piosenkarek gromadzą nieustannie milionową widownię, toteż stacja TVP zdecydowała się już na trzecią edycję programu, do której już trwają castingi. Kto zasiądzie w jury programu? Skład jurorki w The Voice Kids zaskakiwał od samego początku. W drugiej edycji miała oceniać młodych uczestników Edyta Górniak, jednak w ostatniej chwili ze względu na chorobę swojej mamy zrezygnowała z udziału w show, a na jej miejsce błyskawicznie wskoczyła Cleo, która pozostała w składzie także w drugiej edycji.

Kto zasiądzie w jury w trzeciej edycji programu? Okazuje się, że skład trenerów się nie zmieni i ponownie zobaczymy tam Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomosna i Barona. Do ostatniej chwili nie był pewny udział Cleo, a to ze względu na napięty grafik koncertowy. Nagrania do programu odbywają się w wakacje, a to dla polskich gwiazd najbardziej pracowity czas. Na szczęście wszystkim artystom udało się zgrać terminy i razem zasiąść w fotelach.

The Voice Kids: prowadzący

Nie mniejsze emocje budzą prowadzący nadchodzącej edycji The Voice Kids, a to za sprawą, chociażby Barbary Kurdej-Szatan, która prowadziła poprzednie edycje, a niedawno została zwolniona z TVP. Kto będzie prowadził The Voice Kids? Okazuje się, że aktorkę zastąpi Ida Nowakowska, a towarzyszyć jej będzie Tomasz Kammel. Jesteśmy ciekawi, jak Ida poradzi sobie w tej nowej roli. Do tej pory program wyławiał prawdziwe muzyczne perełki m.in. Roksanę Węgiel, która wygrała pierwszą edycję. Będziecie oglądać program w styczniu?

Zobacz zdjęcia jurorów:

The Voice Kids

Program poprowadzą: Ida Nowakowska i Tomasz Kammel.

The Voice Kids

Skład jurorki się nie zmieni.

The Voice kids

Pierwszą edycję programu wygrała Roksana Węgiel.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach poznali się dzięki Dorocie Szelągowskiej! ”Wszystko zaczęło się na balkonie”
  2. Gwiazda „Klanu” spodziewa się dziecka? Jej wpis nie pozostawia wątpliwości
  3. Maciej Zakościelny miał być jednym z jurorów „The Voice”! Dlaczego zrezygnował z takiej szansy?
  4. Wzmocniła lakier esencją z czosnku. Żadne paznokcie hybrydowe nie są tak imponujące
  5. Anna Przybylska przed śmiercią skierowała kilka słów do swojej mamy i dzieci. Serce pęka na pół