Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Znamy nazwisko nowej jurorki „The Voice of Poland”! Zastąpi Margaret za historyczną stawkę
Martyna Derdak
Martyna Derdak 05.12.2019 18:07

Znamy nazwisko nowej jurorki „The Voice of Poland”! Zastąpi Margaret za historyczną stawkę

The Voice of Poland
instagram.com/adamstachowiakofficial

The Voice of Poland jakiś czas temu poinformowało, że szukają nowej jurorki, która zastąpi ich poprzednią gwiazdę Margaret. Jak się okazuje, nazwisko kolejnej artystki jest już prawie ustalone! Produkcja walczy, aby młoda piosenkarka zgodziła się zasiąść na fotelu jurora. Proponują jej za to olbrzymią stawkę.

W ostatnim czasie wszystkich fanów Margaret obiegła informacja, że piosenkarka zawiesza swoją karierę. Od razu rozpoczęły się spekulacje, kto zastąpi gwiazdę w kolejnej edycji The Voice of Poland. Jak się okazuje, problem z wyborem nowego jurora okazał się mniejszy, niż można by się tego spodziewać!

Kto ma zastąpić Margaret?

Jak dowiedział się Pudelek.pl od swojego tajemniczego źródła, które pracuje przy powstawaniu programu The Voice of Poland, producenci mają już oko na jedną z gwiazd, która może zastąpić Margaret na fotelu jurorskim. Telewizja Polska zrobi podobno wszystko, aby ściągnąć do programu Natalię Nykiel, która jest zarazem uczestniczką jego 2. edycji.

Jak się okazuje, producenci starają się ze wszystkich sił ściągnąć młodą gwiazdę do The Voice of Poland. Powodem jest między innymi to, że kobieta zrobiła w ciągu 6 lat gigantyczną karierę.

Co zaoferowało The Voice of Poland nowej jurorce?

Według informatora Pudelka, TVP zaoferowało artystce ogromne pieniądze za wcielenie się w rolę jurorki. Kwota podobno sięga nawet miliona złotych! Dlaczego tak ciężko więc ściągnąć Natalię Nykiel na nagrania programu?

Każdy fan piosenkarki doskonale wie, że mieszka ona aktualnie w Portugalii. TVP zaproponowało, że będzie ona mieć zapewnione loty na nagrania biznes klasą, aby móc przemieszczać się w wyjątkowo dogodnych dla niej warunkach.

Już niedługo dowiemy się, czy plotki na temat uczestnictwa Natalii Nykiel w 11. edycji The Voice of Poland zostaną potwierdzone. Kolejne spotkanie w sprawie współpracy ma odbyć się jeszcze w tym roku, ponieważ gwiazda 21 grudnia zagra koncert w Warszawie. Będzie to doskonała okazja do dalszych rozmów na temat jej uczestnictwa w programie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

The voice of poland

Margaret zawiesiła swoją karierę, aby uporać się z problemami zdrowotnymi.

The voice of poland

Jak się okazuje jej miejsce może zająć Natalia Nykiel.

The voice of polad

Czy ta młoda artystka dołączy do składu jurorskiego programu?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trutka na szczury w lekach. 2 mln Polaków zagrożonych, ministerstwo powołało sztab kryzysowy
  2. Uczestnik „Top Model” trafił do szpitala. Miał poważną operację
  3. Uczestniczka „Projekt Lady” błaga o pomoc. „Nie wiem, gdzie szukać pomocy. Jestem skończona”
  4. Paweł to ulubiony urwis serialu „Wojna Domowa”. Co dziś robi Krzysztof Janczar?
  5. Jerzy Gruza miał poważny wypadek, trafił na OIOM. Wiadomo, w jakim stanie jest kultowy reżyser

źródło: pudelek.pl