Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Piękny hołd dla Pawła Królikowskiego w TVP. Gwiazdy nie mogły powstrzymać łez
Zuzanna Niedzielska
Zuzanna Niedzielska 29.02.2020 10:28

Piękny hołd dla Pawła Królikowskiego w TVP. Gwiazdy nie mogły powstrzymać łez

TVP
fot. filmpolski.pl

TVP startuje z show wokalnym, w którym udział biorą znane polskie gwiazdy. W pierwszym odcinku programu mogliśmy być świadkami pięknego hołdu dla zmarłego Pawła Królikowskiego. Czyj występ wzruszył jury do łez?

Pierwszy odcinek programu Star Voice. Gwiazdy mają głos emitowanego na kanale TVP 2 już za nami. Swój talent wokalny zaprezentowało przed jury jedenaście polskich gwiazd. Jeden występ ze względu na ostatnie okoliczności wzbudził szczególne emocje.

Hołd dla Pawła Królikowskiego

28 lutego na antenie TVP pojawiło się wiele znanych osób, ale to jeden występ wzbudził szczególnie wiele emocji. Był to piękny gest dla Pawła Królikowskiego.

Aktor teatralny i filmowy Tadeusz Chudecki, zaprezentował utwór Boso zespołu Zakopower. Tę pozytywną, choć nostalgiczną w słowach piosenkę zadedykował swojej przyjaciółce, która zmaga się z chorobą. W związku z ostatnimi okolicznościami, przywołano również pamięć o aktorze Pawle Królikowskim. Mężczyzna zmarł 27 lutego.

-Od wczoraj, jak śpiewałem tę piosenkę na próbach i dzisiaj, i teraz przed państwem, to oczywiście nie mogłem nie myśleć o Pawle Królikowskim. Chciałem tylko powiedzieć, ponieważ to jest jedyna smutna piosenka, która była w dzisiejszym koncercie i piosenka o pożegnaniu, ktoś, kto się żegna, już liczy na to, że będzie spotkanie. Chciałem powiedzieć: Paweł dziękujemy ci, że byłeś z nami, trzymaj się i do zobaczenia – mówił Tadeusz Chudecki.

Najbardziej poruszona była Majka Jeżowska, która z trudem powstrzymywała łzy. Oprócz niej w jury TVP zasiedli Helena Vondrackova i Mariusz Kałamaga, którzy wspólnie przyznali Tadeuszowi 13 punktów, na 18 możliwych.

  1. Ludzie przecierają oczy na widok jej paznokci. Ciężko uwierzyć, że są naturalne
  2. Nie ma już żadnych wątpliwości, potwierdziły się obawy. 9-letnią Polkę zabił wirus
  3. Horoskop na weekend. Rak nieźle zabaluje, Strzelec powinien mieć się na baczności

TVP: Star Voice. Gwiazdy mają głos

W programie udział biorą: Przemysław Babiarz, Monika Pyrek, Marcel Sabat, Beata Chmielewska-Olech, Milena Sadowska, Aleksiej Jarowenko, Marcin Urbaś, Ola Szwed i Robert Koszucki. Według głosowania jurorów, zwycięzcą odcinka został Tadeusz Chudecki, jednak to SMS-y widzów TVP zaważyły o wygranej. Publiczność zdecydowała, że to Aleksiej Jarowenko, gwiazdor serialu Zniewolona, powinien wygrać odcinek i tak się stało. Nagrodę pieniężną ma przeznaczyć na cel charytatywny, pomoc dzieciom w walce z nowotworem.

Program TVP jest kontynuacją kultowego Jak oni śpiewają z lat 2007–2009, emitowanego na Polsacie. Pojedynek toczy się o słynny Diamentowy Mikrofon, a także nagrody w formie pieniężnej o łącznej wartości 200 tysięcy złotych. Gwiazdy mają przeznaczyć te środki na cele charytatywne. Po każdym odcinku zwycięzca ogłosi wybrany przez siebie cel.

A czy Wy macie już jakiegoś faworyta?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVP

Tadeusz Chudecki złożył piękny hołd Pawłowi Królikowskiemu.

TVP

W programie TVP o nagrodę walczyło 11. gwiazd.

TVP

Choć wykonanie przez Tadeusza piosenki Boso zwyciężyło punktami od jury, to finalnie widzowie wybrali sms-owo innego uczestnika – Aleksieja Jarowenko.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lekarze nie chcieli zakwalifikować jej do przeszczepu. Wszystko przez bardzo rzadkie schorzenie
  2. Media: Koronawirus na pokładzie samolotu Ryanair. Pierwszy przypadek
  3. Na problemy ze skórą i włosami pomoże jeden domowy produkt. Większość Polaków ma go w swojej kuchni
  4. Gratka dla fanek – Michał Szpak zaprasza na randkę. Nie wypada odmówić, cel jest naprawdę szczytny
  5. Młoda para wprowadziła się do pięknego domu. Nie mogli się spodziewać, co zastaną w środku
  6. Przed snem włóż czosnek pod poduszkę. Efekty powalają

źródło: se.pl