Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Młody gwiazdor przyznał, że kariera wpędziła go w uzależnienie. „Każdego dnia byłem naprawdę bardzo pijany”
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 20.10.2019 14:16

Młody gwiazdor przyznał, że kariera wpędziła go w uzależnienie. „Każdego dnia byłem naprawdę bardzo pijany”

uzależnienie
rawpixel.com

Uzależnienie wykańczało młodego gwiazdora w czasach, w których wszyscy sądziliśmy, że właśnie jest u szczytu swojej kariery. Jak się okazało, chłopak zmagał się wtedy z ciężkimi problemami, których rzadko spodziewamy się po tak młodej osobie. Jego kariera omal go nie zabiła — to bardzo smutne wyznanie, które dużo mówi o tym, jak poświęcają się ludzie dla sławy.

Będąc cały czas w świetle fleszy, bardzo łatwo jest popaść w uzależnienie. Ten piosenkarz dopiero niedawno zdradził, że u szczytu swojej kariery on spędzał większość swoich dni niepewny tego, co dzieje się wokół niego. Styl życia, który prowadził prawie doprowadził do najgorszego.

Uzależnienie piosenkarza

O tym gwiazdorze nie było wiele słychać w mediach, odkąd rozpadło się One Direction. Doniesienia o tym, co dzieje się z Liamem Paynem pojawiały się jedynie w kwestiach jego związku. Dopiero niedawno, mężczyzna przyznał się w podcaście Table Manners with Jessie Ware, że gdy zespół przeżywał czasy świetności, on sam był w rozsypce.

uzależnienie

Liam wciąż utrzymuje kontakt z członkami dawnego zespołu.

— Gdy schodziłem ze sceny, schodziły ze mnie wszystkie endorfiny. Zacząłem więc strasznie się upijać. Wstawałem o piątej po południu i robiłem to samo od nowa — przyznał się Liam Payne.

Jego uzależnienie było przynajmniej w części spowodowane tym, jaki tryb życia prowadzili, wówczas bardzo młodzi, członkowie One Direction.

Liam Payne dziecko widuje rzadko

Piosenkarz ma dziecko z dużo starszą Cheryl, z którą związek jednak nie przetrwał długo. Na widywanie się z dzieckiem mężczyzna również nie ma wiele czasu, zajęty rozwijaniem swojej, już solowej kariery. Teraz mężczyzna jest dużo szczęśliwszy, chociaż obawiał się rozpadu zespołu.

— To było przerażające, ale potrzebowałem, żeby się skończyło. Jeżeli byśmy nie podjęli decyzji o zawieszeniu działalności, to by mnie zabiło — powiedział na ten temat u Jessie Ware.

Możemy tylko mieć nadzieję, że solowa kariera bardziej mu służy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

uzależnienie

Mężczyzna ma się lepiej.

uzależnienie

Teraz sam decyduje o własnym życiu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS wycofuje popularne ciastka z Biedronki. Zjedzenie grozi wymiotami
  2. Ojciec Mai Ostaszewskiej jest poważnie chory. Aktorka bardzo się o niego martwi
  3. Stado krów otoczyło psa i powoli zbliżało się do czworonoga. Finał mógł być tylko jeden
  4. Aż 15 razy wychodziła za mąż. Ma dopiero 33 lata, szuka jej policja
  5. Policjanci przyjechali na miejsce i zamarli widząc kobietę bez ubrań w klatce. Własna siostra więziła ją tak latami
  6. Matka wystawiła dziewictwo 13-letniej córki na sprzedaż. Zgłosił się dużo starszy mężczyzna, wstrząsające nagranie

źródła: pudelek.pl