Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Waldemar Goszcz zginął tragicznie 17 lat temu. Dopiero teraz opublikowano piosenkę, którą nagrał przed śmiercią
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 22.04.2020 12:27

Waldemar Goszcz zginął tragicznie 17 lat temu. Dopiero teraz opublikowano piosenkę, którą nagrał przed śmiercią

Screen programu „Na każdy temat”, Polsat

Piosenkarz Waldemar Goszcz w 2003 roku zmarł tragicznie w wypadku samochodowym. W tamtym okresie był u szczytu swojej kariery, nikt nie przypuszczał, że utwory, które powstawały w tamtym czasie będą jego ostatnimi. Artysta przed śmiercią zdążył nagrać piękną piosenkę, która dopiero teraz została opublikowana.

Waldemar Goszcz zginął w tragicznym wypadku prawie dwie dekady temu. Po 17 latach od jego śmierci opublikowano piosenkę, którą zdążył nagrać, zanim odszedł z tego świata. To był jego ostatni utwór, który ujrzał światło dzienne dopiero teraz.

Kim był Waldemar Goszcz?

Waldemar Goszcz był polskim piosenkarzem, ale także aktorem i modelem. Nie zbyt długo cieszył się swoją popularnością, gdyż kariera artysty zaczęła nabierać tempa niedługo przed jego tragiczną śmiercią.

Piosenkarz urodził się w Wolborzu w 1973 roku. Początkowo swoją przyszłość planował związać ze sportem, jednak studia na AWF w Poznaniu kolidowały z pracą modela. W latach młodzieńczych to właśnie modeling był jego głównym zajęciem, a od 1997 roku w jego życiu pojawiła się muzyka. Razem z Markiem Sośnickim założył zespół Hi Street. Mogliśmy go podziwiać także w znanym serialu Adam i Ewa, gdzie wcielił się w rolę tytułowego Adama.

Waldemar Goszcz zmarł w wieku 29 lat w wypadku samochodowym. 24 stycznia 2003 roku podczas wyprzedzania, doszło do czołowego zderzenia pojazdów. W jednym z nich znajdował się Goszcz, wraz z Radosławem Pazurą i Filipem Siejką. Jednak mimo obrażeń obaj mężczyźni przeżyli.

  1. Ważny komunikat ZUS. Zwolnienia ze składek
  2. Dramat w rodzinie Łukasza Szumowskiego. Najbliższa mu osoba jest bardzo chora
  3. Kiedy dzieci wrócą do szkoły? Szef MEN wyjawił termin decyzji

Ostatnia piosenka

Ostatnio w sieci pojawiła się nieznana dotąd piosenka autorstwa Waldemara Goszcza pt.: Tak daleko. Utwór został opublikowany na kanale Legendy Polskiej Muzyki. W opisie pod klipem czytamy:

W 2003 roku, na dwa tygodnie przed wypadkiem samochodowym, w którym zginął, nagrał piosenkę Tak Daleko. Nagrania zostały niedawno odnalezione w prywatnych archiwach. Utwór postanowiono wydać ku pamięci Waldka. – napisali administratorzy kanału Legendy Polskiej Muzyki, na serwisie internetowym youtube.com.

Waldemar Goszcz był niezwykle utalentowanym artystą, szkoda, że nie było mu dane rozwinąć skrzydeł.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Waldemar Goszcz

Waldemar Goszcz przed śmiercią nagrał ostatni kawałek.

Jego utwór Tak Daleko pojawił się na kanale Legendy Polskiej Muzyki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Prezydent zaapelował do osób spłacających kredyty. Bardzo ważna sprawa, dotyczy wielu z nas
  2. 12-latka musiała przejść przez koronawirusa ponad 100 km. Nie dała rady, nie żyje, przykra wiadomość ze świata
  3. Kobiety urodzone w konkretnych miesiącach są najlepszymi żonami. Mężczyźni o nich marzą
  4. Sławomir publicznie wypalił do swojej żony tak pikantnym tekstem, że wielu aż zatkało. Totalna przesada?
  5. Mało który Polak pamięta o jednej rzeczy. Zapominając narażasz się na wielotysięczny mandat
  6. Kilka tygodni temu Szumowski twierdził, że maseczki nie pomagają. Teraz się tłumaczy

Źródło: muzyka.interia.pl, wikipedia.org