Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Wiesław Nowobilski demaskuje „Nasz nowy dom”. Padły mocne słowa
Kamil  Świętek
Kamil Świętek 11.03.2024 11:58

Wiesław Nowobilski demaskuje „Nasz nowy dom”. Padły mocne słowa

Wiesław Nowobilski, Elżbieta Romanowska, Katarzyna Dowbor
Fot. AKPA

Wiesław Nowobilski znany jest fanom programu „Nasz nowy dom” od lat. Kierownik budowy pracował przez przeszło 8 lat u boku Katarzyny Dowbor, a następnie rozpoczął przygodę z nową odsłoną programu z Elżbietą Romanowską. Po latach zdecydował się wyjawić tajemnice funkcjonowania produkcji. Padły mocne słowa, obok których trudno przejść obojętnie.

Wiesław Nowobilski w „Naszym nowym domu”

Fani produkcji „Nasz nowy dom” z pewnością go kojarzą. Zawsze pełen zapału do pracy, werwy do życia i pełen kreatywnych pomysłów. Wiesław Nowobilski to zdecydowanie kierownik budowy, który wie nie tylko, jak zarządzać zespołem pracowników, ale także, jak wkupić się w łaski widzów.

Spójrzcie tylko na poniższe nagranie – charyzma wprost od niego bije, a miła, przyjazna aparycja pozwala obdarzyć go zaufaniem. W końcu, czy nie tego wymaga się od kierownika budowy? Usłyszeć z ust takiego fachowca „damy radę” zapewnia bardziej niż pokwitowanie umowy na papierze.

Przez lata pracy w produkcji Polsatu, Wiesław Nowobilski przeszedł wiele. Zmagając się z trudami remontów przez 8 lat u boku Katarzyny Dowbor, a następnie kontynuując swoją wielką przygodę wraz z Elżbietą Romanowską, wielokrotnie pokazał, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Po latach postanowił wyznać jednak prawdę o produkcji Polsatu.

Krystyna Feldman padła ofiarą napadu. To był początek jej problemów Marcin Meller opowiedział o śmierci taty. Ma ważny apel do wszystkich

Wiesław Nowobilski demaskuje „Nasz nowy dom”

Powiedzieć: „Remont naprawdę trwa 5 dni” to jedno (co ukazano na poniższym filmie na Instagramie), ale wprost wyznać prawdę na temat prowadzących? Kierownik budowy zdecydowanie nie przebierał w słowach. W rozmowie z Plejadą, znany z dyplomatycznych odpowiedzi, Wiesław Nowobilski postanowił wyznać całą prawdę.

Oczywiście, że tęsknimy za Kasią, bo z Kasią ja się znam prawie osiem lat, także to jest kawał czasu, to nie jest tak, że się pstryknie palcem i po prostu zapomina się o kimś – zaczął szczery do bólu wywód.

Ale to nie zmienia faktu, że teraz jest Ela, a Kasia widzę, że się sprawdza w innym programie, w każdej roli się sprawdzi. To jest wspaniała osoba i życzę jej wszystkiego dobrego – zaznaczył, podkreślając jednak większą sympatię do jednej z pań.

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Dowbor nie narzeka na emeryturę. “Na taką zasłużyłam”

Kierownik budowy o atmosferze na planie

Wiesław Nowobilski zdradził również kulisy „Naszego nowego domu”. Wyznał, że na planie zawsze panuje świetna atmosfera, chociaż nie zawsze widać to na ekranie. Podkreślał, że w tej branży spory i kłótnie są wpisane w ryzyko zawodowe, aczkolwiek media nieco wyolbrzymiają spory w ekipie.

Kierownik budowy postanowił również podzielić się informacją na temat nowej prowadzącej.

Z Elą dotarliśmy się od pierwszego odcinka. Weszła z takim przytupem, z taką dużą energią, pozytywną energią do nas tutaj, do ekipy i od pierwszego odcinka było wspaniale [...] Nigdy nie mieliśmy żadnych zgrzytów. Zresztą z Kasią też nigdy nie było zgrzytów – wyznał.

Mimo szczerych, życzliwych słów dodanie wzmianki o Katarzynie Dowbor pokazuje, że Wiesław Nowobilski nie może zapomnieć o wieloletniej pracy u boku gwiazdy Polsatu. Jego głębokie wyznanie zdecydowanie obrazuje, że „Nasz nowy dom” to nie tylko remonty, poprawa poziomu życia potrzebującym rodzinom, ale także ludzkie sukcesy, dramaty i prawdziwe, zażyłe relacje, które wytrzymują każdą próbę czasu i wszelkie rzucane pod nogi kłody.