Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Wróżby noworoczne. 12 wróżb dla 12 znaków zodiaku
Michał Włoch
Michał Włoch 31.12.2019 21:23

Wróżby noworoczne. 12 wróżb dla 12 znaków zodiaku

fajerwerki
Fot. pixabay.com

Wróżby noworoczne to fajna zabawa. Czasami trzeba im tylko trochę pomóc. Skontaktowaliśmy się z naszym wróżbitą-poetą, by przepowiedział jaka przyszłość czeka każdy ze znaków zodiaku w 2020 roku.

Jak będzie wyglądał nowy rok twojego życia? Wróżby noworoczne mówią, że z całą pewnością będzie lepszy niż poprzedni. Wystarczy tylko, że będziesz patrzeć krytycznie na otaczający cię świat i nie pozwolisz, by szara rzeczywistość cię przytłoczyła. Zapraszamy do noworocznej zabawy!

Wróżby noworoczne – co czeka cię w 2020?

Wodnik – Nowy Rok dla Wodnika to wyższa matematyka. Uważaj, wypełniając zeznanie podatkowe! Wodnik to znak powietrzny – może czekać cię daleka podróż.

Ryby – Dla Ryby 2020 to czas by zagrały wszystkie tryby. Jeśli będziesz otwarta na sugestie bliskich, zobaczysz, że wszystko będzie na swoim miejscu.

Baran – Znak Barana będzie czekać wewnętrzna przemiana. Nadchodzący rok powitasz z podniesionym czołem – Mars będzie cię chronić. Pamiętaj, że jest ktoś, kto bardzo za tobą tęskni – może warto mu dać szansę?

Byk – gdy Nowy Rok zacznie się dla Byka, ciężko będzie znaleźć mu przeciwnika. Pamiętaj, tylko żeby łagodnie traktować osoby, za które jesteś odpowiedzialna w domu i w pracy.

Bliźnięta – w Nowym Roku bliźnięta poczują, jak pachnie mięta. Wybranek serca jest bliżej, niż ci się wydaje – wystarczy tylko nawiązać kontakt!

Rak – Gdy Rak wejdzie w nową dekadę, będzie dla swoich najbliższych przykładem. Pamiętaj, że wokół ciebie są osoby, które bardzo na ciebie liczą – nie zawiedź ich!

Lew – W Nowym Roku każdy Lew poczuje w sobie przygód zew. 2020 to czas by powrócić do zapomnianych pasji – opłaci ci się to!

Panna – Dla Panny rok 2020 to czas, by nie wychodzić z wanny. Ta wanna jest spora – to ocean twoich ogromnych możliwości.

Waga – nowy Rok dla Wagi to czas na poświęcenie sobie uwagi. Spędź go na samodoskonaleniu, ale nie zapominaj o bliskich, którzy bardzo w ciebie wierzą.

Skorpion – nadchodzący rok dla Skorpiona będzie dobry od głowy do ogona. Spróbuj skosztować czegoś, czego jeszcze nie próbowałaś – spodoba ci się.

Strzelec – dla Strzelca w Nowym Roku nie zabraknie miejsca! Tym razem nie będziesz musiała o nie walczyć, gwiazdy będą ci sprzyjać – po prostu rób swoje.

Koziorożec – dla Koziorożca ten rok to czas, by pokazać, że można! Wróżby noworoczne mówią jasno – drzemie w tobą upór i wielka kreatywność, która wreszcie znajdzie swoje ujście.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
jak spełnić swoje marzenia
kobiety