Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Wykupili restaurację Sylwii Peretti po rewolucjach Gessler. Zrobili w niej coś, co w końcu przyciąga ludzi
Julia Bogucka
Julia Bogucka 21.01.2024 14:02

Wykupili restaurację Sylwii Peretti po rewolucjach Gessler. Zrobili w niej coś, co w końcu przyciąga ludzi

Sylwia Peretti, Magda Gessler
AKPA, AKPA

Sylwia Peretti znana jest jako osiągająca sukcesy bizneswoman występująca w formacie rozrywkowym TTV jakim są “Królowe życia”. Miała jednak również swój epizod w branży gastronomicznej. Restaurację chciała ratować nawet sama Magda Gessler, jednak nie wszystko poszło tak, jak powinno. Jesteście ciekawi, co można tam znaleźć teraz?

Sylwia Peretti i jej debiut w telewizji

Większość osób zna Sylwię Peretti z programu emitowanego na antenie TTV - “Królowe życia”. Tam epatowała swoim luksusowym życiem, wyglądającym jak prosto z bajki. Kilka miesięcy temu jej życie spotkała olbrzymia tragedia, bowiem jej syn Patryk zginął w wypadku samochodowym. Niewiele osób jednak wie, że Sylwia Peretti pojawiła się wcześniej w innym formacie telewizyjnym.

Mowa o “Kuchennych rewolucjach” prowadzonych przez Magdę Gessler. Królowa życia, będąc jeszcze w związku z poprzednim mężem, prowadziła w Krakowie Karczmę U Jędzy. Para zaprosiła uznaną restauratorkę w 2011 roku, aby pomogła im wyprowadzić knajpę na prostą. Nie wszystko jednak poszło zgodnie z planem.

Rozrywający serce wpis Sylwii Peretti pojawił się nagle. Teraz czas żałoby szczególnie boli. Łzy lecą same Patryk Peretti powiedział matce TE słowa dzień przed śmiercią. Zapamięta je na zawsze. Łzy same płyną po twarzy

Sylwia Peretti i Magda Gessler w atmosferze nieudanej rewolucji

Królowa życia nie była zachwycona wizją Magdy Gessler odnośnie Karczmy U Jędzy. Kością niezgody był w tym przypadku góralski wystrój restauracji i niezbyt dobrze przyrządzane jedzenie. Gwiazda kuchni nalegała na zmianę nazwy oraz menu, które po rewolucjach miało oferować dania kuchni galicyjskiej. Nie spotkało się to z dużym entuzjazmem Sylwii Peretti.

Jak to zazwyczaj bywa, Magda Gessler powróciła po przerwie do restauracji, która po przemianach nosiła nazwę Edelweiss. Miała sprawdzić, czy udało się wprowadzić wszystkie zarekomendowane zmiany i podnieść jakość wydawanego jedzenia. Niestety, gulasz podany restauratorce był przypalony, a Magda Gessler uznała rewolucję za nieudaną. Niedługo później Sylwia Peretti wraz z mężem porzuciła gastronomię.

ZOBACZ TEŻ: Sylwia Peretti jest w ciężkim stanie. Menadżer nie mógł dłużej milczeć, wydał oświadczenie w sprawie odwiedzania grobu

Sylwia Peretti miała restaurację - co dzieje się z nią teraz?

Nic jednak straconego, ponieważ w lokalu, w którym niegdyś znajdowała się restauracja Sylwii Peretti, obecnie urzęduje nowy właściciel. Przy ulicy Wodnej 17 w Krakowie znajdziemy dziś Karczmę Mario, oferującą dania obiadowe w przyzwoitej cenie. Karta dań zawiera takie pozycje jak żurek, krem paprykowo-pomidorowy, jak również klasyczny schabowy, stek i grillowany schab.

Karczma Mario widocznie cieszy się uznaniem klientów, ma bowiem wysokie notowania zarówno na Facebooku, jak i w Google. W obu przypadkach średnia ocena w skali od 1 do 5 znacznie przekracza wartość 4. Każdego dnia w restauracji możemy znaleźć danie dnia w atrakcyjnej cenie.

Źródło: se.pl