Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Żałoba na ramówce TVN. Jedna z gwiazd oddała hołd zmarłem producentowi „Klasa i ogromny szacunek”
Robert Głowacki
Robert Głowacki 22.08.2019 18:28

Żałoba na ramówce TVN. Jedna z gwiazd oddała hołd zmarłem producentowi „Klasa i ogromny szacunek”

intercyza
instagram.com@aga_wozniak_starak

Żałoba na prezentacji jesiennej ramówki TVN. Jedna z największych gwiazd stacji oddała hołd zmarłemu producentowi. Ponoć zaproszone gwiazd w ostatniej chwili zmieniały swoje stylizacje, jednak jedna zachwyciła najbardziej. Tym razem nie kontrowersją, a klasą i wyczuciem. – Klasa i ogromny szacunek- piszą internauci. Upamiętniła męża koleżanki ze stacji w pięknym stylu.

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka to jedno z najbardziej zaskakujących i smutnych wydarzeń ostatnich miesięcy. Dziś odbyła się prezentacja jesiennej ramówki stacji TVN, na której dominowała żałoba. Niektóre ze zgromadzonych gwiazd uczciły odejście znanego producenta, w tym Małgorzata Rozenek-Majdan.

Żałoba na ramówce TVN

Dziś w samo południe w Warszawie miała miejsce prezentacja jesiennej ramówki stacji TVN. Reżyserzy imprezy przewidzieli, że akurat dziś może zostać znalezione ciało Piotra Woźniaka-Staraka i mieli przygotowany alternatywny scenariusz. Podczas prezentacji na scenie dwukrotnie odniesiono się do śmierci producenta. Początkowo prowadzący Marcin Prokop wspomniał zmarłego męża koleżanki z pracy.

Dziś nie ma z nami jednej gwiazdy, Agnieszki Woźniak-Starak. Agnieszko, nasze myśli są teraz z tobą, z twoją rodziną i bliskimi- rozpoczął konferencję Prokop.

Dyrektor programowy stacji: Edward Miszczak również nawiązał do śmierci Staraka.

Serce pęka, jak sobie człowiek uświadomi, co się stało na tym jeziorze.

Wśród zebranych gwiazd nie zabrakło tych, które postawiły na czarne stylizacje, oddając tym samym hołd zmarłemu koledze. Na czerń postawili m.in: Martyna Wojciechowska, Agata Młynarska, Magdalena Cielecka, czy Małgorzata Rozenek-Majdan, która zebrała najwięcej pochwał od internautów. Gwiazda przyjaźniła się zarówno z Agnieszką Woźniak-Starak, jak i z jej mężem. Fani byli pod wrażeniem jej wyczucia w doborze stroju.

Szanuję jedność w obliczu tragedii. I bardzo współczuję.
Klasa i ogromny szacunek!
Bardzo taktownie. Brawo– pisali w komentarzach.

Gwiazdy żegnają Piotra Woźniaka-Staraka

Od oficjalnej informacji o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka minęło kilka godzin, jednak już w tak krótkim czasie za pośrednictwem mediów społecznościowych zmarłego producenta pożegnało wiele gwiazd. Na Instagramie i Facebooku pożegnalne wpisy zamieścili m.in: Joanna Przetakiewicz, Dorota Gardias, Borys Szyc, Małgorzata Ohme, Leszek Stanek, Ewa Minge czy przedstawiciele firmy należącej do zmarłego producenta: Watchout studios.

Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno, nieopodal rodzinnej posiadłości na Mazurach. Producent filmowy i mąż Agnieszki Woźniak-Starak miał jedynie 39 lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Żałoba

Małgorzata Rozenek-Majdan na prezentacji jesiennej ramówki.

żałoba

Piotr Woźniak-Starak był związany ze stacją TVN.

żałoba

Zmarł 18 sierpnia 2019 roku w wieku 39 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile zarobili producenci serialu „Ucho Prezesa”? Wcale nie tak dużo
  2. Rozstanie z Alicją Bachledą-Curuś było dla Woźniaka-Staraka traumą, łączyła ich wielka miłość. Dziś wiadomo, dlaczego się skończyła
  3. Największy gwiazdor ”M jak miłość” rozstał się z narzeczoną? Fani są zaniepokojeni
  4. ”The Voice of Poland” ma nowych prowadzących. TVP zaskoczyło swoją decyzją, to będzie ich wspólny debiut
  5. Piękna gwiazda zaręczyła się! Blond piękność właśnie złamała serce wielu mężczyzn
  6. Fatalne doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Konieczna była pomoc specjalisty
  7. Do szamponu dodała trochę sody oczyszczonej. Nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła, gdy spojrzała w lustro