Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Znany aktor oświadczył się swojej dziewczynie. Narzeczona jest od niego 39 lat młodsza
Martyna Szabłowska
Martyna Szabłowska 21.10.2019 21:12

Znany aktor oświadczył się swojej dziewczynie. Narzeczona jest od niego 39 lat młodsza

zaręczyny
Fot.pexels.com

Zaręczyny zawarte z dużo młodszą dziewczyną to kolejny etap w życiu znanego aktora. Gwiazdor oświadczył się swojej młodszej o 39 lat partnerce. Dziewczyna pokazała duży pierścionek na palcu, który otrzymała od aktora w czasie wakacji na Hawajach.

65-letni aktor oświadczył się swojej młodszej o 39 lat dziewczynie. Zaręczyny odbyły się na Hawajach, gdzie para wypoczywała. Czy teraz wkrótce się pobiorą?

Zaręczyny znanego aktora

Dennis Quaid to legendarny amerykański aktor znany od lat osiemdziesiątych. Grał w takich produkcjach jak Nie wierzcie bliźniaczkom, Pierwszy krok w kosmos czy Traffic. Przez długie lata kariery aktorskiej wzbudzał często zainteresowanie mediów swoim życiem prywatnym.

Gwiazdor wcześniej był mężem aktorki P. J. Soles znanej z filmu Carrie. Małżeństwo jednak rozpadło się po sześciu latach. Dennis Quaid następnie poślubił Meg Ryan. Para aktorów zakochała się w sobie podczas kręcenia drugiego filmu razem, a w 1992 roku urodził im się syn. Dziewięć lat później Dennis Quaid i Meg Ryan rozwiedli się.

Aktor wziął ślub po raz trzeci i z tego związku ma dwoje dzieci. Tym razem małżeństwo też zakończyło się rozwodem. Jednak jak podaje amerykański, portal TMZ Dennis Quaid pragnie stanąć na ślubnym kobiercu po raz czwarty.

zaręczyny

Kto skradł serce aktora?

Nowa narzeczona aktora to Laura Savoie. Ma 26 lat i studiuje na Uniwersytecie w Teksasie. Niewiele więcej wiadomo o pięknej dziewczynie. Portal TMZ podaje, że zaręczyny odbyły się 18 października w Turtle Bay na hawajskiej wyspie Oahu.

Zaręczyny były podobno spontaniczne. Para spotyka się ze sobą dopiero od wakacji, ale gdy zobaczyli wesele odbywające się na pobliskiej plaży postanowili również zaznać szczęścia w małżeństwie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dennis Quaid’s tapping into the fountain of youth, or at least a very youthFUL girlfriend – Laura Savoie. #tmz #beach #hawaii #dennisquaid

Post udostępniony przez TMZ (@tmz_tv)

Zaręczyny aktora z dużo młodszą dziewczyną zaskoczyły amerykańskie media.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polacy podczas zakupów. Wciąż najważniejsze jedno kryterium
  2. Maryna z „Janosika” była prawdziwą gwiazdą. Mężczyźni za nią szaleli, co robi dziś piękna aktorka?
  3. Znaki zodiaku i ich najlepsze cechy charakteru. 2 zodiaki wyróżniają się na tle innych
  4. W makijażu i bez. W której wersji wyglądają lepiej? 8 zdjęć, które wywołuje skrajne emocje
  5. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno
  6. Dziecko zrzuciło psa z balkonu. Jeszcze gorzej zachowali się jego rodzice, karygodne zachowanie