Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Zarobki 30-letniej gwiazdy są astronomiczne. Niedługo może zostać miliarderką
Marta Kulik
Marta Kulik 13.07.2019 13:50

Zarobki 30-letniej gwiazdy są astronomiczne. Niedługo może zostać miliarderką

Zarobki
instagram.com/taylorswift/

Zarobki tej gwiazdy są niewyobrażalne! Forbes opublikował listę 100 Najlepiej Zarabiających Celebrytów na świecie i charyzmatyczna 30-latka nie miała sobie równych! Żadnej gwieździe nie udało się w ciągu roku zarobić takiej sumy! Jej trasa koncertowa sprzedaje się najlepiej w historii!

Na Instagramie obserwuje ją prawie 120 milionów osób! Zarobki 30-letniej gwiazdy sprawiły, że została najlepiej opłacaną kobietą w branży rozrywkowej! Tegoroczny ranking to prawdziwy kosmos! Zobaczcie, kto znalazł się tuż za przyszłą miliarderką. Na pewno znacie te nazwiska! Prowadzą firmy warte wiele milionów dolarów.

Taylor Swift najbogatszą gwiazdą

Taylor Swift, bo o niej mowa, to prawdziwa businesswoman! Jej dochód oszacowano na 185 milionów dolarów. To prawie 701 milionów złotych! Trzy lata wcześniej również znalazła się na pierwszym miejscu tego rankingu, ale z kwotą 170 milionów dolarów.

Ogromny sukces finansowy gwiazda zawdzięcza swojej najnowszej trasie koncertowej Reputation Stadium Tour. Jeszcze nikt w całych Stanach Zjednoczonych nie zarobił tyle na koncertach! W przygotowaniu jest siódma już płyta piosenkarki Lover, której przedsprzedaż okazała się niezwykłym sukcesem. Album już jest najczęściej kupowaną płytą w Apple Music w ciągu jednego dnia, nagraną przez kobietę.

Zarobki gwiazd robią wrażenie

Zarobki Taylor są najwyższe, ale tuż za nią plasuje się członkini rodu Kardashianów. Kylie Jenner, ma dopiero 21 lat, a już w rok zarabia 170 milionów! Wszystko za sprawą jej kosmetyków, które sprzedają się w szalonych ilościach. Instagram pomógł jej dotrzeć do milionów fanów, którzy chętnie kupują jej produkty. Wartość jej firmy szacuje się na 900 milionów dolarów! Ona już została miliarderką, w dodatku najmłodszą w historii Ameryki! Pobiła samego Marka Zuckerberga, założyciela Facebooka. Na liście najbogatszych ludzi świata według magazynu Forbes zajęła jednak dopiero 2057 miejsce.

Trzeci na liście jest Kanye West, którego zarobki sięgają rocznie 150 milionów dolarów! Raper zarabia nie tylko na muzyce, koncertach i współpracach reklamowych. Marka Adidas produkuje buty projektowane przez Westa Air Yeezy. Tworzył też obuwie dla Louis Vuitton. Niewątpliwie na jego sławę wpływ ma małżeństwo z Kim Kardashian, starszą siostrą Kylie. Wiedzieliście, że gwiazdy zarabiają aż tyle?

ZOBACZ ZDJĘCIA TAYLOR SWIFT:

zarobki

Taylor Swift zarabia najwięcej!

zarobki

Piosenkarka zgarnęła już prawie miliard!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Marta Manowska pokazała jak mieszka. Jest przestronnie, jasno i nowocześnie
  2. Bartłomiej Misiewicz żąda miliona złotych odszkodowania od Patryka Vegi. Reżyser odpowiada
  3. Milionerzy przed 30. Oto najmłodsze i najbogatsze osoby, które nie ukończyły 30. roku życia
  4. Piosenkarka Dorota R. usłyszała wyrok. Została skazana za groźby karalne wobec Emila Haidara
  5. Choroba zmusiła Iwonę Węgrowską do wielomiesięcznej przerwy w karierze. Gwiazda udzieliła szczerego wywiadu

Źródło: Forbes, Gala