Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Znaki zodiaku i ich idealne partnerki. Jakich kobiet szukają mężczyźni?
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 02.09.2019 19:20

Znaki zodiaku i ich idealne partnerki. Jakich kobiet szukają mężczyźni?

Znaki zodiaku
Unsplash.com @matthewhenry

Znaki zodiaku mogą powiedzieć dużo o naszym charakterze, sposobie radzenia sobie ze stresem oraz podejściu do życia. Gwiazdy mogą powiedzieć nam również, jakich cech charakteru szukają u partnera poszczególne znaki zodiaku!

Znaki zodiaku i ich idealni partnerzy. W tym artykule dowiesz się, jakich cech u kobiet szukają męscy przedstawiciele każdego ze znaków zodiaku. Jesteś gotowa, by sprawdzić, co w kobiecie ceni najbardziej twój ukochany?

Znaki zodiaku. Jakie kobiety wybierają mężczyźni?

BARAN

Mężczyźni spod znaku Barana szukają kobiet silnych i niezależnych. To nieprawda, że facet obawia się kobiety, która ma własne zdanie – Barany uwielbiają, kiedy ich partnerka ma silną osobowość i nie boi się dyskutować i bronić swojego zdania.

BYK

Byki to urodzeni koneserzy piękna i luksusu. Uwielbiają piękno pod każdą postacią – nie są jednak zadufanymi w sobie bufonami, którzy szukają kobiet o idealnych kształtach i proporcjach. Byki to silne osobowości, które uwielbiają kobiety, zaintrygujące ich swoją nietuzinkowością i oryginalnością.

BLIŹNIĘTA

Ponieważ Bliźnięta są gadatliwe, towarzyskie i wszędzie ich pełno, szukają partnerki, która będzie otwarta i równie towarzyska, jak oni. Mężczyzna urodzony pod znakiem Bliźniąt szuka kobiety, z którą będzie mógł prowadzić ożywione rozmowy do 3 nad ranem i której będzie mógł powiedzieć wszystko, nie bojąc się, że zostanie źle odebrany.

RAK

Raki są największymi wrażliwcami zodiaku. Ich partnerka musi być równie opiekuńcza co oni, ale jednocześnie stąpać twardo po ziemi, gdyż Rak czasem potrzebuje głosu rozsądku. Idealna kobieta dla Raka jest przedsiębiorcza, zaradna i… lubiąca się przytulać.

LEW

Lwy to urodzeni gwiazdorzy i przywódcy. Kochają być w centrum zainteresowania, dlatego potrzebują kogoś, kto będzie równie ekstrawertyczny i pewny siebie, co oni. Szara, nieśmiała myszka nie będzie dobrą partnerką dla dumnego i buńczucznego Lwa.

PANNA

Mężczyzna spod znaku Panny jest bardzo dobrze zorganizowany i poukładany, dlatego nie zwiąże się z kobietą, która nie ma pozamykanej przeszłości, albo takiej, która nie wie, czego chce od życia.

WAGA

Niektóre znaki zodiaku są spokojne i unikają sprzeczek. Wagi natomiast w każdym sporze przyjmują rolę neutralnej Szwajcarii i chętnie rozwiązują spory. Idealna partnerka dla mężczyzny spod znaku Wagi to kobieta, która nie jest ani porywcza, ani agresywna – Waga najlepiej będzie czuć się z kobietą, która zamiast krzyków, będzie chciała rozwiązać problem rozmową.

SKORPION

Skorpiony to bardzo intensywne osoby, które mogą dążyć do kontrolowania swojej partnerki, dlatego idealna kobieta dla Skorpiona powinna mieć silny i zrównoważony charakter i dużo, dużo cierpliwości.

STRZELEC

Idealna kobieta dla Strzelca będzie doceniać potrzebę wolności i przestrzeni w związku, a także nie będzie narzucać mężczyźnie swojego zdania. Mężczyzna spod znaku Strzelca uwielbia kobiety, które nie narzekają, ale są optymistycznie nastawione do życia i świata.

KOZIOROŻEC

Koziorożce to królowie ambicji – ich idealna partnerka powinna być równie ambitna, co oni. Kobieta, z którą Koziorożec będzie czuł się najlepiej to taka, która będzie dla niego jednocześnie wsparciem i inspiracją.

WODNIK

Wodniki są bardzo niezależne, dlatego cenią sobie wolność i przestrzeń (podobnie jak Strzelce). Kobieta, która zajmie miejsce u boku Wodnika, powinna być wyrozumiała i cierpliwa, a także otwarta – Wodnik uwielbia jasne sytuacje, dlatego, jeżeli kobieta nie będzie otwarcie rozmawiać z Wodnikiem, może on poczuć, że ta relacja nie wnosi wiele do jego życia (a Wodnik musi mieć poczucie celowości, zwłaszcza w związku).

RYBY

Idealna partnerka dla mężczyzny spod znaku Ryb to intelektualistka, z którą może pójść do galerii sztuki, teatru oraz porozmawiać o dobrej książce przy lampce wytrawnego wina. Facet spod tego znaku musi również czuć, że ma w partnerce oparcie i zrozumienie – bez tego będzie czuł się niespełniony w związku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku

Bliźnięta są bardzo towarzyskie, ucieszy je więc partnerka równie otwarta na ludzi, co one.

znaki zodiaku

Raki jako ogromni wrażliwcy potrzebują partnerki, która jest równie empatyczna, co oni sami.

Mężczyźni spod znaku Ryb uwielbiają kobiety, z którymi mogą dzielić się swoimi pasjami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dramat rodzin z całej Polski. Za śmieci zapłacą 1728 złotych!
  2. Miłosny horoskop na wrzesień. Ognisty romans, niespodziewana miłość czy nowy związek?
  3. Znaki zodiaku, które niedługo przestaną być singlami. Miłość czeka tuż za rogiem
  4. Znaki zodiaku, które najlepiej całują. Potrafią podgrzać atmosferę jak nikt inny
  5. Znaki zodiaku, które musisz mieć w swoim życiu. Najlepsi przyjaciele z całego zodiaku