Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Znaki zodiaku i ich poziom IQ. Które znaki są najinteligentniejsze?
Agnieszka Kruk
Agnieszka Kruk 11.08.2019 18:10

Znaki zodiaku i ich poziom IQ. Które znaki są najinteligentniejsze?

znaki zodiaku
Fot.unsplash.com

Znaki zodiaku i ich poziom IQ. Które znaki są najinteligentniejsze? Jak się okazuje, niektórzy z nas są z natury szczególni uzdolnieni. Dobre geny nie zawsze będą kluczowe, a astrologia może przesądzić o naszej wiedzy. Sprawdź, czy należysz do tej grupy.

Znaki zodiaku i ich poziom IQ. Które znaki są najinteligentniejsze? Ścisły umysł to nie wszystko, niektóre znaki zodiaku są wyjątkowo błyskotliwe. Nie wiesz, w czym jesteś najlepszy? Sprawdź i wykorzystaj swoje możliwości, a może dzięki temu, staniesz się sławnym naukowcem?

Które znaki zodiaku są najinteligentniejsze?

RYBY

Ryby to osoby, które mają głowę do medycyny i techniki. Lubią czytać o anatomii i fizjologii, ciekawą ich tematy życia i śmierci, są myślicielami, ale swoje racje opierają się na nauce, technice i medycynie. Prawdą jest, że są wszechstronni i sprawdzą się również w ekonomii, a nawet astronomii. Steve Jobs urodził się w pod koniec lutego, co potwierdza regułę, że najbardziej inteligentni są ci, którzy urodzili się w drugiej połowie cyklu.

PANNA

Panny mogą pochwalić się wiedzą na każdy temat. Często czytają i potrafią wyłapać smaczki, które będą długo pamiętały. Często prowadzą dyskusje i rozmowy, na które zawsze potrafią znaleźć trafne argumenty. Są bardzo kreatywne i nie ograniczają się do schematów, dzięki czemu ich myślenie opiera się na obiektywizmie.

STRZELEC

Ten znak zodiaku mieści się w tych, które uchodzą za najinteligentniejsze. Strzelce myślą analitycznie i są bardzo kreatywne. Jeżeli na drodze napotykają jakiś problem, zawsze są w stanie go rozwiązać. Mają koncepcje i myślą systemowo, dzięki czemu łatwo znajdują pracę. Największą ich zaletą jest to, że szybko chłoną wiedzę, nawet po jednorazowym przeczytaniu zadanego im tekstu.

KOZIOROŻEC

Osoba spod tego znaku, z reguły ma umysł ścisły. Matematyczne wzory są dla niego bułką z masłem. Fizyka może wydawać się trochę trudniejsza, jednak z tym też Koziorożec nie będzie miał problemu. Co ciekawe, spod znaku Koziorożca jest Isaac Newton, który specjalizował się dziele mechaniki i inżynierstwa. Koziorożce zdecydowanie powinny wybierać kierunki z rozszerzoną matematyka. Równania są dla nich miłym spędzeniem czasu, a poprawny wynik satysfakcją.

WODNIK

Wodniki mają świetną pamięć do dat. Są uważane z najbardziej skupione. Wodniki to również znaki zodiaku, które na tle innych najczęściej mają podzielną uwagę. Mimo że z reguły są humanistami, to przedmioty ścisłe nie są ich zmorą. Astrologia mówi, że każdy wodnik powinien próbować swoich sił w różnych dziedzinach, bo tylko wtedy odkryje, w czym jest najlepszy.

ZNAKI ZODIAKU, ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku

Ryby lubią biologię i chemię, świetnie sobie dają radę z ekonomią. Swoje tezy i myślenie zawsze opierają na nauce.

znaki zodiaku

Panny to świetni rozmówcy. Nie boją się mówić, zawsze przedstawiają swój pogląd na dany temat. Mają wiedzę z każdej dziedziny życia.

znaki zodiaku

Strzelce potrafią znaleźć wyjście z każdej sytuacji, są niezwykle kreatywne i myślą analitycznie.

znaki zodiaku

Koziorożce mają umysły ścisłe. Odnajdują się w liczbach i wzorach, czerpią z tego przyjemność.

znaki zodiaku

Wodniki, to znaki zodiaku, które lubią czytać i mają świetną pamięć. Najciekawsza jest dla nich historia, mają pamięć do dat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopak wręczył jej liścik przy zerwaniu. Jego treść bardzo ją zaskoczyła
  2. Tamka 38 – nowy lokal w Warszawie! Instagramowe wnętrza i aż 36 rodzajów ginu
  3. Brwi tych kobiet pokazują, jak ważna jest odpowiednia regulacja. Straciły przez nie cały urok
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie