Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Wyznanie faceta: ,,Żona jest wizytówką męża. Tylko grzeczna, cicha i skupiona na dzieciach zasługuje na miano prawdziwej kobiety”
Karol Osiński
Karol Osiński 09.02.2021 20:13

Wyznanie faceta: ,,Żona jest wizytówką męża. Tylko grzeczna, cicha i skupiona na dzieciach zasługuje na miano prawdziwej kobiety”

dance dance dance
fot. lelum.pl

W związkach małżeńskich zdarzają się różne sytuacje, jednak ten facet musi zdecydowanie przemyśleć kilka spraw. Twierdzi, że żona może nazywać się prawdziwą kobietą, tylko wtedy gdy odpowiednio zadba o dobro domu, oraz dobrze się zachowuje – Żona jest wizytówką męża. Tylko grzeczna, cicha i skupiona na dzieciach zasługuje na miano prawdziwej kobiety – napisał internauta.

W sieci można znaleźć mnóstwo ciekawych historii, czy opinii na temat związków małżeńskich. Zdarzają się takie, które mogą nie tylko zaciekawić, ale wręcz oburzyć. Tą drugą popisał się pewien facet, z którym żona raczej nie ma łatwo.

Zdaniem internauty żona jest tylko wizytówką swojego męża

W internecie wielokrotnie można spotkać się ze stwierdzeniami, że kobieta jest oparciem swojego męża i najlepszą opiekunką ogniska domowego. Dla wielu mężczyzn małżonki są nie tylko najważniejszymi osobami w życiu, ale też przyjaciółkami i osobami, którym mogą powierzyć każdy życiowy trud.

Niestety zdarzają się także opinie, w których mężczyźni twierdzą, że żenią się tylko po to, by czerpać z tego satysfakcję lub po czasie po prostu tracą chęć do utrzymywania odpowiednich stosunków małżeńskich. Pewien internauta opisał swoją opinię na temat tego, jak powinna zachowywać się współczesna żona, a także dodał, kim dla niego jest taka osoba.

Jestem 8 lat po ślubie i przez ten czas dowiedziałem się kilku ważnych spraw. Na początku jest niby słodko i pięknie, ale po kilku latach każdej coś potrafi uderzyć do głowy. Zdałem sobie sprawę, że żona jest wizytówką męża. Tylko grzeczna, cicha i skupiona na dzieciach zasługuje na miano prawdziwej kobietynapisał internauta.

Ta dość kontrowersyjna wypowiedź stała się obiektem zainteresowania wielu mężczyzn, ale nie tylko. Co ciekawe, można spotkać komentarze, w których pozostali użytkownicy się z nim zgadzają.

Internauta o małżonkach

Jeden z internautów odpisał mu, by popukał się w głowę, a ten postanowił dodać, iż kobiety powinny nie tylko dbać o swoje dzieci, ale przede wszystkim o mężów, którzy ciężko pracują, by utrzymać rodziny.

Szczerze nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, że wracam do domu i nie mam ugotowanego obiadu, czy wychodzimy wspólnie do znajomych, a ona mnie nie wychwala. Kocham ją i to bardzo, jednak jakieś zasady muszę jej narzucić, żeby wiedziała, jak się u mojego boku zachowywać – twierdzi mężczyzna.

Inny z internautów zgodził się z facetem, twierdząc, że ma bardzo podobnie, jednak użył znacznie gorszych słów względem ,,wychowania” swojej żony. Wielu ludzi uważa, że jest to bardzo nieodpowiednie podejście do związku, jednak zdarzają się znacznie gorsze sytuacje.

Zdarzają się także faceci, którzy są ze swoimi żonami lub partnerkami tylko dlatego, że są ładne, lub majętne. Tak czy inaczej, zachowania internauty nie można nazwać chwalebnym, jednak jak widać, jest bardzo z siebie dumny.

Zobacz zdjęcia:

Żona

Pewien internauta stwierdził, że żona jest jedynie wizytówką swojego męża.

mężczyzna

Uznał, że nie wyobraża sobie sytuacji, w której wraca do domu, a jego żona nie zajmuje się obowiązkami rodzinnymi.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: