Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Żona wysłała kochance męża list. Gdy kobieta go przeczytała, nie mogła przestać płakać
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 16.10.2019 19:03

Żona wysłała kochance męża list. Gdy kobieta go przeczytała, nie mogła przestać płakać

żona
Fot.rawpixel.com

Żona niewiernego mężczyzny zdobyła się na coś, co doprowadziło do łez jego kochankę. Żaden z tych związków nie będzie już nigdy więcej taki sam. To krok, który dla większości z nas jest kompletnie niewyobrażalny. Wymaga niezwykłej siły charakteru, pewności siebie i chyba przede wszystkim — dobroci serca, na którą mało kto umie się zdobyć.

Zdrada ukochanej osoby zawsze rozrywa nam serce. Jednak szczególnie okrutne jest opuszczenie małżonka, gdy ten najbardziej nas potrzebuje, dla nowej miłostki. A tak właśnie postąpił Jędrzej. Jego żonie lekarze dawali maksymalnie kilka tygodni życia, a on, zamiast czuwać przy jej szpitalnym łóżku, jadał romantyczne kolacje z Aliną.

Jego żona postawiła mi warunki

Klara, którą mąż zdradzał z Aliną, zmarła kilka tygodni temu. Kilka dni po jej odejściu kochanka jej męża dostała list. Od zmarłej.

— Ja oczywiście zawsze wiedziałam, że to jest z mojej strony niemoralne, że spotykam się z żonatym mężczyzną — opowiada Alina — Ale to naprawdę była miłość.

żona

Klara zmarła niedawno.

Kobieta nie próbuje się usprawiedliwiać. Chce tylko opowiedzieć o liście, który dostała od zmarłej żony partnera.

Kiedy przeczytałam nazwisko nadawcy, to zaczęły mi się trząść ręce. Po przeczytaniu tego, co napisała, płakałam jak bóbr. Napisała, że nam wybacza i że rozumie. Teraz jak tak myślę, to ja chyba sobie jednak nie wybaczę.

Zbudować związek na nowo

Klara w liście do kochanki swojego męża napisała też, by opiekowała się Jędrzejem. I żeby pod żadnym pozorem im się ten związek nie rozpadł.

— Napisała: Bo jeśli wam się nie uda, to znaczy, że to, że ja tygodniami umierałam w samotności, to wszystko na darmo. Z tym się nie możemy kłócić.

Alina i Jędrzej wokół tego tematu krążą nieustannie, ale nie potrafią go tak naprawdę poruszyć. Kiedy Klara żyła, skradanie się za jej plecami dawało zastrzyk adrenaliny. Teraz czują się, jakby duch żony Jędrzeja ich nawiedzał. Kto wie? Może Klara postanowiła ich przypilnować?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona

Alina i Jędrzej spotykali się, gdy jego żona umierała w samotności.

żona

Czy duch Klary będzie ich nawiedzał?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Była z nim na randce tylko raz. Po 6 miesiącach napisał SMSa, to wystarczyło
  3. Danuta Wałęsa w mocnych słowach o aborcji. „To poniżanie kobiet”
  4. Gwiazda publicznie skrytykowała Kościół. „Nie mogę należeć do tej kłótliwej i wrogiej grupy”
  5. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból
  6. Rodzina zamknęła się w piwnicy i siedziała tam przez 9 lat. Powód jest zatrważający