Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Związek Natalii Siwiec i jej męża prawie się rozpadł przez pracę! Gwiazda zdobyła się na poruszające wyznanie
Wiktoria Ogonowska
Wiktoria Ogonowska 17.10.2019 13:03

Związek Natalii Siwiec i jej męża prawie się rozpadł przez pracę! Gwiazda zdobyła się na poruszające wyznanie

natalia siwiec
instagram.com, @nataliasiwiec.official

Związek Natalii Siwiec i jej męża stawiać można za wzór do naśladowania w świecie show-biznesu. Para jest ze sobą niezmienne od wielu lat, a wokół ich relacji nie pojawiały się skandale. Gwiazda jednak wyznała w ostatnim wywiadzie dla party.pl, że ich związek prawie się rozpadł przez pracę!

Każdy na pewno bardzo dobrze wie, że w związku niezwykle ważne jest pielęgnowanie uczucia pomiędzy partnerami. Wspólne spędzanie czasu to podstawa do zbudowania zdrowego fundamentu. Natalia Siwiec wyznaje, że przez pracę i brak tego czasu, jej związek prawie się rozpadł!

Kim jest mąż Natalii Siwiec?

Mąż Natalii Siwiec, Mariusz Raduszewski zajmuje się fotografią, reżyserią, pisaniem, ale jak sam przyznaje na swoim Instagramie, tworzy głównie do szuflady. Wiemy, że był kiedyś piłkarzem. Od tego zaczęła się jego kariera. Potem zaś został biznesmenem.

Co jednak robi teraz, że jest w stanie poświęcać tak wiele czasu swojej rodzinie? Natalia Siwiec zdradza, jak wygląda praca jej męża. Celebrytka tłumaczy, że Mariusz bardzo dużo czasu spędza „na telefonie”, większość spraw załatwia tą drogą. Pracuje kilka dni w tygodniu, a jego zajęcie nie wymaga od niego poświecenia mu ogromnych nakładów czasu.

związek

Natalia i Mariusz tworzą razem piękną parę

Związek celebrytki prawie się rozpadł

Natalia Siwiec przyznaje, że jej rodzina może funkcjonować tak jak teraz tylko dzięki temu, że Mariusz ma pracę, która nie wymaga od niego poświęcania aż tak dużo czasu. W wywiadzie z portalem party.pl, Siwiec wyznała, że wcześniej, kiedy mąż miał o wiele więcej obowiązków, ich związek prawie się rozpadł! Żeby do tego nie dopuścić, pracują teraz więcej razem, co świetnie sprawdza się w ich relacji.

Mariusz pomaga Natalii w jej pracy, dzięki temu para ma dla siebie dużo więcej czasu. Siedzenie w biurze, a potem przynoszenie obowiązków do domu nie ma szans sprawdzić się w przypadku pary. Taki układ źle wpłynąłby na ich związek, dlatego wypracowali nowe zasady, które pomagają im funkcjonować zgodnie z ich potrzebami. Natalia przyznaje, nie ma dla niej znaczenia to, że w takim układzie zarabiają mniej, bo najbardziej liczy się to, że są razem!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

związek

Natalia Siwiec lubi pracować z mężem

Związek

Uważa, że dzięki wspólnej pracy mają dla siebie dużo więcej czasu!

związek

Trzeba przyznać, że Natalia Siwiec jest wspaniałą matką

Czas spędzony z rodziną jest dla celebrytki priorytetem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy mamy ją w kuchni. Naukowcy ostrzegają przed popularną przyprawą
  2. Bilety na koncert Roksany Węgiel kosztują nawet 1000 złotych. Skomentowała: „Nie ustalam tych cen”
  3. Marcin: „Kobieta musi być posłuszna, cicha i zadbana. Nienawidzę rozwydrzonych bab w płaskich butach”
  4. Mama zrobiła zdjęcie z umierającą córką. Gdy bliżej się mu przyjrzała, zaniemówiła
  5. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból
  6. Rodzina zamknęła się w piwnicy i siedziała tam przez 9 lat. Powód jest zatrważający

Źródła: plotek.pl, gala.pl, instagram.com