Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Małgorzata Ohme całuje się namiętnie ze znanym reżyserem. Związek dziennikarki jest pełen pasji
Robert Głowacki
Robert Głowacki 28.08.2019 19:47

Małgorzata Ohme całuje się namiętnie ze znanym reżyserem. Związek dziennikarki jest pełen pasji

małgorzata ohme
Fot.instagram.com

Związek Małgorzaty Ohme i Jacka Borcucha ma się świetnie. Mimo że ostatnimi czasy plotkowano o tym, że znana psycholożka i reżyser przeżywają kryzys, to ostatnie zdjęcia, jakie zrobili im paparazzi stanowczo temu zaprzeczają. Prowadząca Big Brothera nie szczędziła namiętnych gestów.

Małgorzata Ohme i Jacek Borcuch spotykają się od 2015 roku. Ich związek od początku wzbudzał wiele kontrowersji, a to dlatego, że właśnie dla prowadzącej Big Brothera reżyser zostawił Olgę Frycz. Mimo spekulowania na temat kryzysu ich relacji wszystko wskazuje na to, że pomiędzy tą dwójką wciąż iskrzy.

Z kim jest Małgorzata Ohme?

Małgorzata Ohme jest z reżyserem i scenarzystą Jackiem Borcuchem. Para zaczęła spotykać się w 2015 roku. Mimo że początkowo starali się ukrywać swoją relację, paparazzi utrudnili im to zadanie. Co jakiś czas w mediach pojawiały się zdjęcia zakochanych. Co więcej, ich relacja wzbudzała niemałe kontrowersje, ponieważ mówiono o tym, że właśnie dla Ohme reżyser zostawił Olgę Frycz.

Kilka dni temu fotoreporterzy przyłapali parę na romantycznym spacerze, podczas którego nie szczędzili sobie czułości. Wyglądali na zapatrzonych w siebie bez granic, co rozwiało wszystkie plotki na temat ich kryzysu. Małgorzata Ohme, tak samo, jak Jacek Borcuch chroni swoją prywatność, toteż nie spodziewamy się wspólnej sesji okładkowej, czy czułości na Instagramie. Chyba że nas zaskoczą. Jak myślicie?

Kim jest Jacek Borcuch?

Jacek Borcuch jest znanym reżyserem i scenarzystą filmowym, a od czasu do czasu również aktorem. Jego najpopularniejszym filmem, jaki stworzył był: Wszystko, co kocham z 2011 roku. Film okazał się na tyle dużym sukcesem, że był polskim kandydatem do Oscara z kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Oprócz tego Borcuch otrzymał Złotego Orła, nominację do Złotej Kaczki, nominację do Słonia, nominację do Sundance, nominację do Złotych Lwów, nagrodę Złotego Klakiera, nagrodę Złotego Kangura.

Pierwszą żoną reżysera była Ilona Ostrowska. Para pobrała się w 2004 roku, a świadkiem na ich ślubie był sam Andrzej Chyra, prywatnie przyjaciel Borcucha. Doczekali się nawet córki Mirosławy, która przyszła na świat po dwóch latach ich małżeństwa. Mimo że jest utytułowanym reżyserem, to w mediach kolorowych jest najbardziej znany z głośnego romansu z Olgą Frycz, dla której zostawił Ilonę Ostrowską. Ich relacja również nie przetrwała i teraz reżyser jest związany z Małgorzatą Ohme. Myślicie, że będą razem pojawiać się na oficjalnych bankietach?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

związek

Małgorzata Ohme jest w związku z Jackiem Borcuchem. Mimo plotek o kryzysie ich związek ma się dobrze.

związek

Jacek Borcuch jest reżyserem i scenarzystą.

związek

Wcześniej jego żoną była Ilona Ostrowska, reżyser spotykał się również z Olgą Frycz.

ZOBACZ TEŻ:

  1. McDonald’s z ogromnym logo w Łazienkach. Sprawa wywołuje wielką burzę
  2. Biologicznym ojcem Piotra był Jerzy Woźniak. Mężczyzna poważnie chorował na nowotwór
  3. Rodzina wielodzietna, mają 8 synów i 3 córki: „Życzą nam śmierci. Porównują nas do zwierząt”
  4. Prowadząca „Rolnik szuka żony” została kiedyś upokorzona przez Annę Dymną. To zaważyło na jej życiu
  5. Krzysiek to nadzwyczaj atrakcyjny mąż Małgorzaty Sochy. Ale nie chciał pozować z żoną do zdjęcia na ściance