Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Ewa Kuklińska nie miała szczęścia w małżeństwie. Przez jednego z ukochanych targnęła się na swoje życie
Marta Kulik
Marta Kulik 18.11.2019 12:36

Ewa Kuklińska nie miała szczęścia w małżeństwie. Przez jednego z ukochanych targnęła się na swoje życie

aktorka
kadr z serialu „Taniec rządzi”

Związki Ewy Kuklińskiej przyniosły jej wiele cierpienia. Gwiazda nie miała szczęścia w małżeństwach, a przez jednego z ukochanych chciała popełnić samobójstwo. Dopiero po wielu latach odnalazła szczęście, którego nie uzależnia już od mężczyzn.

Słynna piosenkarka nigdy nie ukrywała, że jej związki nie były udane. Partnerzy niejednokrotnie potraktowali ją w okrutny sposób, co doprowadziło ją do załamania. Przyznaje, że bała się o własne życie. Choć jej wykonanie piosenki Lata dwudzieste… lata trzydzieste… stało się prawdziwym hitem, a Polacy ją uwielbiali, to prywatnie bardzo cierpiała.

Związki Ewy Kuklińskiej nie były łatwe

Gwiazda grupy Sabat zrobiła wielką karierę, ale w życiu prywatnym nie miała tyle szczęścia. Po raz pierwszy na zabój zakochała się, kiedy miała 20 lat, jej wybrankiem był Francuz. Mężczyzna był architektem i sprawiał wrażenie odpowiedzialnej osoby, szybko została jego żoną. Niestety, rzeczywistość była okrutna. Pewnego dnia do rodziców młodej Ewy Kuklińskiej zadzwoniła tajemnicza osoba, która twierdziła, że partner ich córki jest bigamistą i ma jeszcze jedną żonę.

Informacja okazała się prawdziwa, a gwiazda bardzo wstydziła się swojego związku. Czuła, że już na początku dorosłego życia popełniła wielki błąd. Rozwód nie był łatwy, bo architekt starał się zatrzymać żonę. Pewnego dnia pobił ją. Po pobiciu Ewa Kuklińska musiała przyjechać do Katowic na jeden z koncertów. Wspomina, że ślady pobicia były widoczne, a ją paraliżował strach i wstyd. Czuła się okropnie, z tego powodu sięgnęła po tabletki i połknęła je w dużej ilości. Obudziła się dopiero w szpitalu.

Ewa Kuklińska chciała się zabić

Kiedy piosenkarka doszła do siebie, zdecydowała się na nowy związek. Jej nowy wybranek również był żonaty, ale tym razem była tego świadoma. Romans miał przerodzić się w coś więcej, mężczyzna miał porzuć żonę. Niestety, ze względu na ogłoszony stan wojenny nie mogła wyjechać do Szwajcarii, gdzie na nią czekał. Kiedy poznała kolejnego faceta czuła, że w końcu znalazła szczęście. Niestety, po ślubie mąż znęcał się nad nią. Odnowiła wtedy kontakt z poprzednim partnerem, ale ten również okazał się agresywny. Pewnej nocy była pewna, że ją zabije.

związki

Po burzliwych związkach zaczęła spotykać się z żonatym Tomaszem Stockingerem. Liczyła na to, że u boku aktora będzie mogła wieść spokojne życie. Sielanka nie trwała jednak długo, bo po rozwodzie gwiazdor Klanu porzucił również Ewę. Dziś piosenkarka odzyskała spokój, ale przyznaje, że swoje szczęście zawdzięcza pracy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZWIĄZKI

Ewa Kuklińska ma za sobą kilka bolesnych związków.

związki

Szczęście odnalazła dzięki pracy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polka będzie doradczynią Donalda Trumpa. Biały Dom ogłosił już to oficjalnie
  2. Beata Tyszkiewicz niedawno skończyła 81 lat. Zdjęcia z młodości aktorki są zniewalające
  3. Magda Mołek nieładnie potraktowana przez znanego komika. Nie popisał się dobrymi manierami
  4. Kuba Wojewódzki pokazał zaskakujące zdjęcie z tatuażem na brzuchu. W ten sposób nie uciszy plotek o powrocie do Anny Muchy
  5. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
  6. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”