Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Córka Adama Małysza to już dorosła kobieta. Skoczek szykuje wesele, wyciekły szczegóły
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 28.01.2021 23:06

Córka Adama Małysza to już dorosła kobieta. Skoczek szykuje wesele, wyciekły szczegóły

Adam małysz
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER, instagram.com/karolina_malysz

Adam Małysz jest dumnym ojcem. Jego córka Karolina to już dorosła kobieta, która niedawno ogłosiła radosną wiadomość o swoim ślubie. 23-latka niedługo wyjdzie za mąż, trwają już przygotowania do jednego z najważniejszych dni w jej życiu. Wiadomo, kiedy i gdzie odbędzie się ceremonia.

Karolina Małysz rzadko pojawia się w mediach i nieczęsto udziela komentarzy portalom. W wywiadzie z 2019 roku dla portalu WP SportoweFakty zdradziła, że jest bardzo nieśmiała i mocno przeżywa komentarze, które pojawiają się w sieci. Teraz 23-latka przygotowuje się do ślubu, Adam Małysz z pewnością pęka z dumy.

Adam Małysz: dzieci

Adam Małysz ma tylko jedno dziecko: córkę Karolinę, która przyszła na świat w 1997 roku. Dziewczyna jest owocem miłości skoczka ze swoją żoną Izabelą Małysz, z którą jest związany od 23 lat.

Pod koniec listopada Adam Małysz pochwalił się, że niedługo zostanie teściem! Jego jedyna córka Karolina wychodzi za mąż za swojego wieloletniego partnera Kamila Czyża.

Są parą od siedmiu lat, w ubiegłym roku zaręczyli się. Będzie ślub! To na pewno. Ale data nie została jeszcze ustalona – powiedział wtedy w wywiadzie dla magazynu Świat i ludzie.

Otóż teraz na jaw wypłynęły nowe szczegóły dot. imprezy. Pandemia koronawirusa z pewnością nie ułatwia organizacji ceremonii, ale młodzi są zdecydowani, kiedy i gdzie odbędzie się ich wielki dzień.

Ślub odbędzie się w Wiśle. Jak podaje Życie na gorąco, po ceremonii zaślubin, goście udadzą się na wielkie wesele. Aktualnie państwo młodzi czekają na to, aż rząd zdecyduje się znieść obostrzenia związane z pandemią.

Bardzo prawdopodobne, że gdyby nie obecna sytuacja na świecie, do ślubu doszłoby jeszcze w 2020 roku. Zaręczyny nastąpiły bowiem w maju 2019 roku, a mieszkańcy Wisły spodziewali się, że młodzi zdecydują się na prawdziwe góralskie wesele, na którym bawiłoby się kilkaset osób.

Adam Małysz zostanie teściem. Kim jest wybranek jego córki?

Wybrankiem Karoliny Małysz jest o rok młodszy od niej Kamil Czyż. Chłopak pasjonuje się wyścigami motocyklowymi enduro i na quadach.

Studiował turystykę i rekreację, a także pracował jako instruktor narciarstwa. Można więc powiedzieć, że z przyszłym zięciem łączy go naprawdę bardzo wiele.

Adam Małysz z resztą sam przyznał, że z Kamila jest „bardzo fajny chłopak” i razem z żoną bardzo go lubią.

Zobacz zdjęcia:

adam małysz

Karolina Małysz szykuje się do ślubu.

Adam małysz

Córka Adama Małysza zaręczyła się w maju 2019 roku.

Adam małysz

Ślub odbędzie się w Wiśle.