Silver.Lelum.pl > Zdrowie i żywienie > Mama Anity Werner zmarła kilka lat temu na raka. Gwiazda TVN bardzo to przeżyła
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 15.03.2019 10:55

Mama Anity Werner zmarła kilka lat temu na raka. Gwiazda TVN bardzo to przeżyła

anita werner: mama
youtube.com @tvnpl

Anita Werner: mama dziennikarki kilka lat temu zmarła na raka. Gwiazda TVN bardzo to przeżyła i dziś głośno mówi o konieczności regularnych badań. Mimo wielu sukcesów zawodowych, życie Werner nie zawsze było usłane różami.

Dziennikarka dopiero niedawno zdecydowała się opowiedzieć publicznie o swojej mamie. 40-latka już od 17 lat związana jest ze stacją TVN i uważa się ją za jedną z najbardziej lubianych prezenterek. Jakiś czas temu w programie Uwaga! opowiedziała historię rodzinną, która może być przestrogą dla wszystkich kobiet. Anita Werner: mama dziennikarki zmarła na raka piersi kilka lat temu.

Anita Werner: mama dziennikarki zmarła na raka

Jakiś czas temu Anita Werner wzięła udział w sesji zdjęciowej do albumu Pier(w)si w Polsce, który miał zachęcić kobiety do regularnych badań piersi. Dziennikarka przy okazji opowiedziała o swoim osobistym powodzie udziału w akcji i przytoczyła historię własnej mamy.

– Niczego nie zaniedbała. Sama znalazła guza w piersi, bardzo szybko ją zoperowano, była pod stałą opieką lekarzy. Nagle, po niecałym roku, zaczęła mieć bardzo złe wyniki. Okazało się, że ma przerzuty do mózgu, kości i wątroby. Od tego momentu to już było powolne umieranie. Trwało trzy miesiące, z dnia na dzień było coraz gorzej – powiedziała gwiazda TVN w wywiadzie dla Gali.

Osobista tragedia Anity Werner

Dziennikarka głośno mówi o konieczności regularnych badań i wizyt kontrolnych. Słowa mamy wypowiedziane w szpitalu i jej walka z nowotworem głęboko wryły jej się w pamięć. Mama Anity Werner odeszła 10 lat temu – w 30 urodziny prezenterki.

– Pamiętam, jak odwiedziłam ją w szpitalu i powiedziała: „Zobacz, ile tu jest młodych dziewczyn, Anitka, błagam cię, badaj się”. Te słowa wryły mi się w pamięć. Rak jest chorobą, która obdziera człowieka z godności i człowieczeństwa. Patrzyłam na to, jak potrafi zmaltretować… Może dzięki historii mojej Mamy kilka kobiet pójdzie do lekarza i uratuje swoje zdrowie – wyraziła nadzieję dziennikarka w rozmowie z Galą.

Anita Werner: mama dziennikarki odeszła przez nowotwór piersi. Teraz prezenterka stara się ostrzec inne kobiety przed śmiertelną chorobą.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anita werner: mama

Anita Werner to jedna z najbardziej lubianych dziennikarek TVN.

anita werner: mama

Gwiazda wiele przeżyła w swoim życiu prywatnym, mimo to zawsze jest uśmiechnięta i profesjonalna.

anita werner: mama

Dziennikarka ma za sobą wiele trudnych przeżyć, w tym śmierć mamy.

anita werner: mama

Prezenterka na co dzień zachwyca nas dobrym humorem i uśmiechem.

anita werner: mama

Anita Werner: mama odeszła w jej 30. urodziny. Gwiazda bardzo to przeżyła i nawołuje kobiety do regularnych badań.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Taco Hemingway jakie ma oczy? Ich kolor zachwyca fanki
  2. Jak zmienić pracę po 40? 10 punktów, które pomogą ci zacząć od nowa
  3. Promocja w CCC! Przeceny butów do -70%! Co warto kupić?

źródła: plotek.pl, fakt24.pl