Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Anna Dymna jest zrozpaczona. Przez ostatnie wydarzenia i stres wróciła do nałogu
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 13.08.2020 19:59

Anna Dymna jest zrozpaczona. Przez ostatnie wydarzenia i stres wróciła do nałogu

anna dymna
fot. screen z youtube.com @Teraz Polska

Anna Dymna jest znana nie tylko z wyśmienitego aktorstwa, ale także działalności charytatywnej. Ciężko pracuje, by pomagać innym, niestety obecnie wszystkie jej plany zostały pokrzyżowane. Przez ostatnie wydarzenia i związany z nimi artystka powróciła do swojego dawnego nałogu.

Anna Dymna ma za sobą ciężki okres. Panująca na świecie sytuacja pokrzyżowała ważne plany aktorki. Wszystko przez epidemię, która pokrzyżowała jej wszystkie plany. Wszystko się skumulowało i sprawiło tyle stresu, że artystka… wróciła do nałogu, który zdawałoby się, dawno już pokonała.

Anna Dymna wróciła do nałogu

Ostatni czas nie był dla aktorki najłaskawszy. Podjęła się bardzo trudnego zadania. Jej fundacja Mimo wszystko, opiekująca się osobami z niepełnosprawnością postanowiła stworzyć nowy ośrodek wakacyjno-wypoczynkowy dla swoich podopiecznych. Niestety, budowa ośrodka od samego początku sprawiała same kłopoty.

Pod fundamenty ośrodka zaadaptowano były teren wojskowy. Znajduje się on praktycznie nad samym morzem, w lesie. Jednak zgody i wszelkie techniczne kwestie spędzały sen z powiek aktorki, przez co powróciła do swojego nałogu sprzed lat!

Do palenia papierosów przyznała się w wywiadzie dla Rewii, gdzie opowiadała o ogromnych trudnościach z wybudowaniem placówki. Na dodatek, budowę przerwała epidemia koronawirusa.

– Nie paliłam 14 lat. Walcząc o coś, co było dla mnie ważne, zdenerwowałam się, zapaliłam i tak poszło – skwitowała.

Fani natychmiast zareagowali i zaczęli przekonywać ulubioną aktorkę do rzucenia palenia. Nie będzie to jednak łatwe, bo panująca pandemia koronawirusa przynosi kolejne stresy i krzyżuje plany na ten rok.

  1. Skandal z Kinga Dudą. Kancelaria prezydenta musiała zareagować
  2. Abp Sławoj Leszek Głódź odchodzi bez wybierania następcy. Papież przyjął jego dymisję

Anna Dymna odwołuje swój festiwal

Festiwal fundacji Mimo wszystko od 15 lat odbywał się nieprzerwanie. Festiwal Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty to wspaniałe spotkanie osób niepełnosprawnych utalentowanych muzycznie. Wydarzenie cieszyło się ogromnym posłuchem i angażowało tysiące osób. Niestety z uwagi na panującą epidemię, aktorka jest zmuszona odwołać, kolejną, 16. już edycję festiwalu. Na profilu fundacji Mimo wszystko napisała:

– Przyjaciele, w poczuciu odpowiedzialności za uczestników jak i wszystkich, którzy nam pomagają, postanowiliśmy, że Festiwal Zaczarowanej Piosenki nie odbędzie się w tym roku. 16. edycję naszego festiwalu przekładamy na przyszły rok. Nie martwcie się, Wasze zgłoszenia nie stracą ważności – zaczęła wpis aktorka.

– Jury weźmie je pod uwagę przy eliminacjach. Jesteśmy przekonani, że Wasze głosy zabrzmią z jeszcze większą mocą. Niech piosenka pomoże nam pokonać ten trudny czas. Do zobaczenia za rok – czytamy.

Odwołanie festiwalu to ogromny cios, nie tylko dla jego organizatorów, ale też wszystkich podopiecznych, którzy mieli nadzieję przeżyć wspaniałe chwile.

– Teraz musimy być razem, pamiętać o sobie i obdarzać życzliwością. A śpiewać razem możemy na razie na odległość – pociesza aktorka w oświadczeniu fundacji.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna dymna

Anna Dymna od lat zajmuje się osobami niepełnosprawnymi. Jej działalność jest nieoceniona.

anna dymna

Artystka jest wspaniałą działaczką społeczną, co wiąże się niestety z ogromnym stresem. Dlatego aktorka znów wróciła do porzuconego nałogu.

anna dymna

Festiwal Zaczarowanej Piosenki odbywa się już od 15 lat. W tym roku miała mieć miejsce jego 16 edycja.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromny smutek. Nie żyje Paulina Socha
  2. Łukasz Szumowski: „Ludzie nie tyle, co zaczęli zarażać się na ulicy, co na imprezach”
  3. Od soboty nowe ograniczenia dla Polaków. Ministerstwo zaktualizowało listę ograniczeń
  4. Co naprawdę stało się podczas pogrzebu Woźniak-Staraka? Sprawa zupełnie zmieniła obrót, ujawniono nowe informacje
  5. Jutro w Lidlu będą długie kolejki. Sieć za darmo rozdaje uwielbiany produkt, jest tylko jeden warunek

źródło: plotek.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!