Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Mąż Anny Dymnej zmarł w tajemniczych okolicznościach. Był jej wielką miłością
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 01.03.2019 15:43

Mąż Anny Dymnej zmarł w tajemniczych okolicznościach. Był jej wielką miłością

anna dymna mąż
fot. screen z youtube.com @audioteka

Anna Dymna: mąż aktorki był jej wielką miłością i najlepszym przyjacielem. Niestety, mężczyzna zmarł w tajemniczych okolicznościach. Co się stało? Wokół tej historii narosło wiele niepokojących teorii, które przytacza portal fakt.pl.

To jedna z najpiękniejszych, ale zarazem najsmutniejszych historii miłosnych w polskim show-biznesie. Anna Dymna: mąż był jej wielką miłością i mentorem. Byli nierozłączni aż do tragicznej śmierci mężczyzny. Odszedł zupełnie niespodziewanie, pozostawiając aktorkę w głębokiej żałobie. Co się stało? To tajemnicza sprawa.

Anna Dymna: mąż był jej miłością. Jak zmarł?

Anna i Wiesław byli małżeństwem już od siedmiu lat. Jak informuje portal fakt.pl, mężczyzna miał umrzeć na zawał serca 12 lutego 1978 roku. Ale czy na pewno? Jak informuje portal fakt.pl, w sprawie od początku było wiele niejasności.

– Na początku nikt mi nie wyjaśniał, co mogło być przyczyną śmierci. Później powiedzieli, że serce, a następnie, że zgon nastąpił z powodu alkoholu. Trudno było w to uwierzyć, bo przecież dwie godziny wcześniej widziałam się z nim i był trzeźwy. Pomyślałam sobie, że może coś mu ktoś wstrzyknął? Nie było żadnego śledztwa, chociaż przekazałam milicji wszystkie moje sugestie i wątpliwości – cytuje Annę Dymną fakt.pl.

Anna Dymna ciężko przeżyła śmierć swojej wielkiej miłości. Do dziś bardzo ciepło wspomina pierwszego męża, który miał nauczyć ją uczciwości, a także zbudować w niej wiarę i wytrwałość. Artystka uważa, że gdyby nie małżeństwo z Wiesławem Dymnym, dziś nie byłaby tą samą osobą.

Kim był Wiesław Dymny?

Wiesław Dymny był polskim artystą – zajmował się m.in. pisaniem poezji, scenariuszy filmowych oraz aktorstwem – oraz mężem Anny Dymnej. Para poznała się, kiedy kobieta jeszcze studiowała.

Małżonków dzieliło piętnaście lat różnicy, jednak zupełnie im to nie przeszkadzało. Na początku nic nie zapowiadało, że między artystą i studentką narodzi się wielkie uczucie. Jednak kiedy Anna i Wiesław poznali się lepiej, odkryli, że nie mogą bez siebie żyć. Nie zawsze było im łatwo: jak informuje interia.pl, Wiesław Dymny miał poważne problemy z alkoholem.

Wiedziałam, że pod skorupą agresywnego i dzikiego człowieka chował się zrozpaczony, wrażliwy, przestraszony chłopiec – cytuje Annę Dymną interia.pl.

Na szczęście Anna Dymna pozbierała się po ciężkim doświadczeniu i na nowo ułożyła sobie życie. Dziś jest szczęśliwą żoną polskiego aktora i reżysera Krzysztofa Orzechowskiego.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna dymna mąż

Anna Dymna: mąż był jej wielką miłością. Co się z nim stało?

anna dymna mąż

Anna Dymna poznała Wiesława, kiedy była jeszcze studentką szkoły aktorskiej.

anna dymna mąż

Niestety, ku rozpaczy Anny Dymnej mężczyzna zmarł nagle na zawał serca.

anna dymna mąż

Wiesław Dymny był znany wśród bohemy artystycznej Krakowa.

anna dymna mąż

Anna Dymna: mąż do dziś zajmuje ważne miejsce w jej sercu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mama Joanny Krupy skrytykowała jej rozbierane sesje. „Dla mnie to nie jest normalne”
  2. Kinga Rusin wspomina „Taniec z Gwiazdami”. Zobaczcie płomienną rumbę sprzed 13 lat [WIDEO]
  3. Taboo było polską odpowiedzią na Spice Girls. Co dziś robią wokalistki?
  4. Kwiaty do łazienki. Jakie kwiaty wybrać do łazienki?

źródła: interia.pl, fakt.pl