Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Niewiarygodne, jak wygląda córka Natalii Kukulskiej. Podobieństwo do Anny Jantar jest uderzające
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 06.12.2020 17:38

Niewiarygodne, jak wygląda córka Natalii Kukulskiej. Podobieństwo do Anny Jantar jest uderzające

Natalia Kukulska
Fot. screen YouTube@Plejada

Anna Jantar stała się prawdziwą ikonką polskiej muzyki. Do dzisiaj uchodzi za wielką gwiazdę, a jej piosenki zna chyba każda Polka. Przed tragicznym wypadkiem zdążyła wydać na świat swoją jedyną córkę Natalię, która poszła w ślady mamy. Jednak chyba nikt się nie spodziewał, że wnuczka legendarnej piosenkarki wyrośnie na prawdziwą piękność, która uderzająco przypomina swoją babcię.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Czy najstarsza wnuczka Anny Jantar przypomina swoją legendarną babcię
  • Czym zajmuje się wnuczka tragicznie zmarłej artystki
  • Czy córka Natalii Kukulskiej ma zamiar w przyszłości zająć się śpiewaniem

Jak wygląda córka Natalii Kukulskiej? 15-letnia Ania Dąbrówka to wykapana Anna Jantar. Czy pójdzie w ślady swojej mamy i babci?

Anna Jantar ma sobowtóra. To jej wnuczka Ania Dąbrówka

Kiedy Anna Jantar tragicznie zginęła w katastrofie samolotu nikt nie mógł w to uwierzyć. Cała Polska uwielbiała jej przeboje, które do dzisiaj są grane i przypominane na wielu muzycznych wydarzeniach.

Zostawiła po sobie nie tylko wiele piosenek, nagrać, zdjęć, listów czy wywiadów, lecz także córkę Natalię Kukulską — owoc jej miłości z Jarosławem Kukulskim. Dziewczynka wyrosła na wspaniałą kobietę, która poszła śladami swojej mamy i została piosenkarką.

Jednak Annie Jantar nie było dane poznać swoich wnucząt, czyli trojga dzieci Natalii — Jana, Laury i Anny, które wokalista wychowuje razem z mężem Michałem Dąbrówką. Gwiazda przeboju Tyle słońca w całym mieście z pewnością byłaby zaskoczona, jak bardzo podobna jest do niej jej najstarsza wnuczka Ania.

Dziewczyna urodziła się w 2005 roku. Od tamtej pory można zaobserwować jak córka Natalii Kukulskiej bardzo się zmieniła. Coraz więcej internautów zaczyna zwracać uwagę, że jest łudząco podobna do swojej legendarnej babci.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Najstarsza córka Natalii Kukulskiej jest podobna do babci

15-letnia Ania Dąbrówka również jest utalentowana muzycznie. Nic dziwnego, w końcu wychowuje się w muzycznej rodzinie — jej mama jest wokalistką a tata perkusistą.

Jak informuje nas Party Ania Dąbrówka ma za sobą już pierwsze występy na scenie m.in. w Teatrze Roma w Warszawie. Można ją również zobaczyć w teledysku Żywioły. Na co dzień uczęszcza do Akademii Musicalowej w Warszawie.

Natalia Kukulska bardzo ceni i chroni prywatność swojej rodziny. Dlatego w jej mediach społecznościowych nie za często możemy oglądać Anię czy inne pociechy gwiazdy. Jednak czasami Natalia Kukulska udostępni zdjęcie rodziny, a jakiś czas temu pochwaliła się, jakie posiłki przygotowuje 15-latce do szkoły.

Jak informuje Onet pod koniec września Ania wystąpiła w kampanii społecznej znanej marki. Media od razu wróżyły jej wielką karierę. Jednak wtedy wszystko postanowiła skomentować mama nastolatki — Natalia Kukulska:

Nie wkracza do show-biznesu. Mówi, że w przyszłości nie chce śpiewać. Nie ma takich planów — powiedziała w jednej z rozmów z Pudelkiem.

Myślicie, że może jednak zmieni zdanie? Poniżej zobaczycie zdjęcia 15-latki.

Zobacz zdjęcia:

15-letnia Ania Dąbrówka to wykapana Anna Jantar. Widzicie podobieństwo?

Anna Jantar

Nastolatka rośnie na prawdziwą piękność.

Anna Jantar

Czasami Natalia chwali się zdjęciami z córką.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródła: instagram.com, kultura.onet.pl, party.pl