Silver.Lelum.pl > Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska, Anna Jantar
03.11.2023 21:13 "Klątwa" lotu Jantar? Natalia Kukulska powtórzyła trasę, na której zginęła jej matka. Okropne, co poczuła

Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej, która wstrząsnęła całą Polską. Jej córka, Natalia Kukulska, miała wówczas 4 lata — jak wpłynęła na nią ta straszna tragedia? Okazuje się, że piosenkarka raz wybrała się na miejsce katastrofy. Jest jednak coś, czego większość fanów mogła się nie spodziewać. Artystka powtórzyła trasę, na której zginęła jej matka. Jakie uczucia jej wówczas towarzyszyły?

Anna Jantar
14.03.2023 22:16 Kukulska trzymała coś dla mamy. Gdy przyszła wieść o śmierci Anny Jantar, babcia jej to wyrwała

Dzisiaj mijają dokładnie 43 lata od śmierci Anny Jantar. Natalia Kukulska bardzo przeżyła śmierć ukochanej mamy. Teraz przypomina, w jaki sposób, jako mała dziewczynka, dowiedziała się o tej tragedii.Pomimo faktu, że piosenkarka nie była wychowywana przez swoją mamę, całe życie czuła jej bezgraniczne wsparcie i opiekę. Historia o tym, jak dowiedziała się o odejściu mamy, naprawdę chwyta za serce.

Natalia Kukulska
14.02.2023 20:39 Rocznica ślubu, Walentynki i trzeci powód do euforii w domu Natalii Kukulskiej. Cieszą się jak dzieci

Natalia Kukulska podzieliła się z fanami radosnymi nowinami. 14 lutego to wyjątkowa data w domu piosenkarki. Świętuje wtedy nie tylko Walentynki i rocznicę ślubu, ale też urodziny swojego ukochanego.

None
13.02.2023 22:06 Natalia Kukulska z mężem skaczą z radości. Wszyscy im gratulują, dziś ich święto

Natalia Kukulska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich piosenkarek. Specjalizuje się w gatunku pop. Do jej najsłynniejszych dzieł należą “Piosenka światłoczuła”, czy “Im więcej Ciebie tym mniej”.Piosenkarka ma prawie 47 lat, a zawodowo jest aktywna od 37 lat. Za swoją muzyczną działalność została także wyróżniona masą nagród i statuetek jak chociażby “wokalistka roku” w plebiscycie “Telekamer”.

Natalia Kukulska
06.01.2023 18:06 Natalia Kukulska wstawiła zdjęcie córeczki. Świętuje szóste urodziny Laury

Natalia Kukulska od 23 lat jest żoną perkusisty Michała Dąbrówki. Para ma troje dzieci. Piosenkarka właśnie zamieściła radosne wieści, dotyczące najmłodszej córki. Najstarszy syn pary, Jan, ma już 22 lata. Córka Anna urodziła się w 2005 roku, a najmłodsza pociecha, Laura, przyszła na świat 5 stycznia 2017 roku. Cała rodzina mieszka w Komorowie pod Warszawą.

Natalia Kukulska
24.12.2022 14:12 Natalia Kukulska nie pamięta swojej mamy. Po latach podzieliła się wyciskającym łzy wyznaniem

Natalia Kukulska rozwinęła własną, wybitną karierę muzyczną, podobnie jak jej równie sławna i niezwykle utalentowana mama – Anna Jantar. Ta niestety zmarła tragicznie w katastrofie lotniczej, gdy jej córka miała ledwie 4 lata. Natalia przyznaje szczerze, że nie pamięta, jaka była jej mama. Więcej o tej trudnej kwestii opowiedziała w rozmowie z Martyną Wojciechowską na kanale Dalej w serwisie YouTube. Wyjaśniła też, w jaki sposób sobie z tym poradziła.

Natalia Kukulska
17.12.2022 08:58 Koncert Natalii Kukulskiej został odwołany ze względu na stan zdrowia artystki

Natalia Kukulska to wyjątkowa profesjonalistka, dlatego zawsze robi wszystko, co w jej mocy, by nie zawieść swoich fanów. Niestety, w ostatnim czasie problemy zdrowotne po prostu ją przerosły i z tego powodu była zmuszona zasmucić nieco słuchaczy. Wokalistka opublikowała w sieci zwięzły komunikat, w którym się wytłumaczyła. Czy jej przerwa zapowiada się na dłuższą?

Natalia Kukulska
11.12.2022 17:23 Natalia Kukulska pierwszy raz pokazała twarz 5-letniej córeczki. Bardziej podobna do Anny Jantar czy do mamy?

Natalia Kukulska jest dumną mamą, a swoją rodzinę chętnie pokazuje zarówno na scenie, jak i na ściankach oraz w mediach społecznościowych. Do tej pory jednak strzegła prywatności najmłodszej córki przed wścibskim wzrokiem obiektywu. Teraz nareszcie mogliśmy zobaczyć Laurę w całej okazałości. To jedna z najpiękniejszych i najbardziej uwielbianych rodzin polskiego show-biznesu. Kukulska i Michał Dąbrówka pobrali się w 2000 roku, a kilkanaście miesięcy później na świat przyszedł ich najstarszy syn, Jan.

Natalia Kukulska
10.11.2022 14:01 Natalia Kukulska przeszła niezwykłą metamorfozę, wygląda zupełnie jak Anna Jantar. „Niesamowite podobieństwo”

Natalia Kukulska poszła w ślady muzycznej rodziny i dziś jej jedną z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarek na polskiej scenie. Niedawna metamorfoza jeszcze bardziej upodobniła ją do matki, która podbijała estradę w latach 70. Dorastając w utalentowanej rodzinie, nie sposób nie odziedziczyć wokalnych umiejętności. Jako mała dziewczynka skradła serca słuchaczy w całym kraju. Z biegiem lat coraz bardziej przypomina własną matkę.

Anna Jantar Natalia Kukulska
09.10.2022 15:36 Wnuczka Anny Jantar chce się wyprowadzić. Smutek Kukulskiej, że jej dom rodzinny pustoszeje

Anna Jantar miałaby niemałe powody do dumy. Jej wnuczka poinformowała o swoich planach. 17-latka chce wyjechać do Wielkiej Brytanii, żeby podszkolić tam swoje umiejętności wokalne. Natalia Kukulska boi się pustego domu. Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka wychowali aż troje utalentowanych muzycznie dzieci. Wygląda na to, że kolejna z pociech planuje opuścić rodzinne gniazdko i wyjechać za granicę, aby rozwijać się muzycznie. 17-letnia Ania poinformowała rodziców o swoich planach na przyszłość.

Grażyna Wolszczak
11.06.2022 11:41 Wpadka Grażyny Wolszczak. Skomentowała zdjęcie Anny Jantar opublikowane przez Kukulską

10 czerwca przypadała rocznica urodzin Anny Jantar. Natalia Kukulska uczciła ten dzień, udostępniając archiwalne zdjęcie mamy, pod którym zaroiło się od wspomnień i pochwał. Komentarz zamieściła także Grażyna Wolszczak — która najwyraźniej pomyliła osoby. Fani natychmiast zareagowali na wpadkę. 10 czerwca Anna Jantar skończyłaby 72 lata. Niestety, jedna z najwybitniejszych postaci współczesnej kultury Polski zginęła w katastrofie samolotu lecącego z Nowego Jorku do Warszawy, tuż przed lądowaniem. Pamięć o niej przetrwała dzięki wspaniałemu dorobkowi artystycznemu, a jedyna córka wielkiej gwiazdy, Natalia Kukulska często wspomina mamę, udostępniając nagrania i fotografie. Teraz piosenkarka oddała Annie Jantar hołd, pokazując jedno z archiwalnych zdjęć, na którym widać roześmianą artystkę we wspaniałej kreacji. Zdjęcie skomentowała m.in. Grażyna Wolszczak, która najwyraźniej błędnie rozpoznała osobę ze zdjęcia.

Natalia Kukulska
20.05.2022 14:04 Mało kto jest w stanie odróżnić Natalię Kukulską od córki. Właśnie sieć obiega zdjęcie

Niektórzy celebryci decydują się na ukrywanie wizerunku swoich dzieci przed opinią publiczną, by po prostu nie narobić im potencjalnych problemów. Natalia Kukulska wychodzi jednak ze zgoła odwrotnego założenia i chętnie chwali się swoją wchodzącą w dorosłość córką. Im starsza jest Ania Dąbrówka, bo tak nazywa się pociecha wokalistki, tym bardziej przypomina swoją mamę.

Natalia Kukulska
10.05.2022 13:25 Natalia Kukulska odwróciła się od Kościoła. Stanowcza reakcja księdza

Natalia Kukulska udzieliła jakiś czas temu wywiadu podczas audycji internetowej „Żurnalista”. Ostro skomentowała w nim Kościół Katolicki. Słowa artystki tak oburzyły niektóre katolickie środowiska, że jeden ksiądz musiał zareagować bardzo stanowczo. Co właściwie powiedziała Kukulska o Kościele w osławionym wywiadzie? Prasa rozpisuje się o jej odejściu z tej instytucji, a cała afera przybrała obecnie mocno absurdalny wymiar.

Natalia Kukulska
15.03.2022 17:06 „Stało się nieodwracalne”. Natalia Kukulska uczciła rocznicę śmierci Anny Jantar

Nie ma wątpliwości, że Natalia Kukulska odziedziczyła swój talent wokalny po mamie, jednej z najbardziej znanych polskich wokalistek – Annie Jantar. Artystka zdecydowała się na jej upamiętnienie w kolejną rocznicę śmierci. Z tej okazji opublikowała w mediach społecznościowych emocjonalny wpis.

córka Natalii Kukulskiej
10.02.2022 22:46 Jak wygląda córka Natalii Kukulskiej? 16-latka idzie w ślady mamy i babci

Natalia Kukulska pochodzi z muzycznej rodziny. Jej matką była legendarna śpiewaczka Anna Jantar, ojcem – kompozytor Jarosław Kukulski. Czy Anna Dąbrówka, córka Natalii Kukulskiej, także poświęci się śpiewaniu? Wiadomo już, że ma do tego warunki. Natalia Kukulska i jej mąż, Michał Dąbrówka, mają troje dzieci: syna Jana oraz dwie córki: Annę i Laurę. Ania ma już 16 lat, a jej mama jest z niej bardzo dumna. Właśnie pochwaliła się nią na Instagramie.

Natalia Kukulska
20.01.2022 12:29 Dramat Natalii Kukulskiej. O samobójstwie sprzed lat do dziś nie może zapomnieć

Natalia Kukulska była gościnią jednego z odcinków podcastu „Żurnalista – Rozmowy bez kompromisów”. Wokalistka szczerze opowiedziała między innymi o swoim dzieciństwie. Powróciła także wspomnieniami do tragicznego zdarzenia sprzed wielu lat.

Natalia Kukulska
29.12.2021 23:43 Niespodziewane wieści o Natalii Kukulskiej. Bardzo zaskoczyła Polaków

Gdzie planujecie spędzić w tym roku Sylwestra? Natalia Kukulska wybrała najlepszy sposób z możliwych: gwiazda nie tylko przebywa na Zanzibarze, ale też zagra koncert charytatywny. Póki co cieszy się słońcem i pokazuje zdjęcia nowego tatuażu. Kukulska została ambasadorką Fundacji Pili Pili Pomagam. Stowarzyszenie zaprosiło też na Zanzibar kilka innych gwiazd – wraz z Natalią przebywają tam Małgorzata Socha, Magdalena Różczka, Anna Dereszowska oraz Tomasz Ciachorowski.

córka Natalii Kukulskiej
26.09.2021 18:17 Natalia Kukulska przekazała niespodziewane, radosne wieści

Natalia Kukulska świętowała niedawno 25-lecie pracy artystycznej – od wydania pierwszego “dojrzałego” albumu artystki, zatytułowanego “Światło”, minęło już ćwierć wieku. Z tej okazji artystka postanowiła zaskoczyć fanów, wydając nową EP-kę – „Jednogłośna”. Wielbiciele piosenkarki nie kryją zachwytu.

córka Natalii Kukulskiej
11.09.2021 23:36 Wnuczka Jantar już nie wygląda jak wcześniej. Kukulska zaskoczona

Natalia Kukulska, córka jednej z najwybitniejszych artystek w historii polskiej piosenki – Anny Jantar, sama jest matką trójki dzieci. Chętnie dzieli się też w mediach społecznościowych zdjęciami 21-letniego Jana oraz 16-letniej Anny, ukrywając jednak na razie wizerunek najmłodszej, 4-letniej Lary. Fani wokalistki zauważali ostatnio, że Anna jest wyjątkowo podobna do matki. Teraz jednak nastolatka zdecydowała się na ogromną zmianę.

Natalia Kukulska
04.09.2021 01:03 Natalia Kukulska po występie w Opolu wypowiedziała ważne słowa: „Muzyka jest dla nas wszystkich”

Trwa 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Na tej legendarnej polskiej imprezie muzycznej występuje w tym roku – jak zawsze – wiele największych sław polskiej muzyki. Jedną z nich jest Natalia Kukulska. Jej występ poruszył wszystkich, ale widzowie najmocniej zareagowali na to, co powiedziała po występie! KFPP w Opolu odbywa się od 1963 roku. W 2021 przypada wiele ciekawych muzycznych „rocznic”. Jedną z nich jest 35-lecie pracy artystycznej Natalii Kukulskiej. Kukulska to jedna z najsłynniejszych polskich wokalistek, autorka tekstów piosenek i kompozytorka. Uwielbiana zarówno przez krytyków muzycznych, jak i oddane grono wielbicieli. Jej ostatnia płyta „Czułe struny„, na której znalazły się symfoniczne aranżacje utworów Chopina, zyskała status platynowej.

Natalia Kukulska
24.07.2021 18:44 Natalia Kukulska przerwała koncertowanie i przekazała radosną nowinę. Niezwykłe, jak jej córki są do niej podobne

Natalia Kukulska znajduje się w trasie koncertowej, od której postanowiła zrobić sobie krótką przerwę. W tym czasie wraz z córkami wybrała się na Kaszuby, gdzie wspólnie wybrały się na sesję zdjęciową, której efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych. Fani są przekonani, że córki są do niej niezwykle podobne. Popularna piosenkarka ma dwie córki: Annę i Laurę. Chociaż nieczęsto dzieli się swoim życiem prywatnym, tak teraz zdecydowała zrobić wyjątek. Internauci mają jednoznaczne zdanie na temat podobieństwa jej córek do niej samej – są jak dwie krople wody.

Natalia Kukulska
11.07.2021 18:16 Natalia Kukulska pokazała widok podłogi, a potem swoją twarz. Gwiazda postawiła na ostre cięcie

Natalia Kukulska niedawno zdecydowała się na sporą zmianę w swoim wizerunku. Kultowe, ciemne loki zdecydowała się zamienić na nową fryzurę. Natalia Kukulska postanowiła zmienić swoją popularną fryzurę Cały pobyt u fryzjera zrelacjonowała na swoim Instagramie Efekt końcowy ironicznie skomentowała, szykując się na krytyczne komentarze Córka Anny Jantar przez lata zdążyła słuchaczy przyzwyczaić do swojego ikonicznego wizerunku. Okazuje się, że niedawno postanowiła go nieco zmienić – udała się do fryzjera, gdzie dokonała spektakularnej zmiany swoich włosów.

Natalia Kukulska
10.07.2021 13:43 Niesamowita stylizacja starszej córki Natalii Kukulskiej. Wnuczka Anny Jantar wygląda jak wykapana mama

Natalia Kukulska to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Od wielu lat występuje na polskich estradach. Jest również bardzo aktywna w social mediach. Ostatnio podzieliła się zdjęciem ze starszą córką. Widocznie rodzina Natalii ma szczęście do dobrych genów. Internauci od razu zauważyli podobieństwo nastoletniej córki Kukulskiej do jej babci, Anny Jantar.

Natalia Kukulska
03.07.2021 19:55 Córka Natalii Kukulskiej w szczerym wywiadzie opowiedziała o zdrowych nawykach żywieniowych

Natalia Kukulska może być dumna ze swojej córki. Ania Dąbrówka w szczerym wywiadzie opowiedziała o zdrowych nawykach żywieniowych. Zdradziła sekret zdrowej diety. Natalia Kukulska ma bez wątpienia mądrą i utalentowaną córkę. Tym razem 16-latka opowiedziała o zdrowej diecie. Co przekazała Polakom?

Natalia Kukulska
02.07.2021 21:54 Do sieci trafiło zdjęcie najmłodszej córki Natalii Kukulskiej. Zachwyciła fanów burzą loków

Natalia Kukulska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z najmłodszą córką. Fani są zachwyceni. Widać uderzające podobieństwo do Natalii. Natalia Kukulska do tej pory stroniła od pokazywania najmłodszej córeczki. Teraz zrobiła wyjątek.

Natalia Kukulska
25.06.2021 13:59 Z okazji urodzin najstarszego syna, Natalia Kukulska zamieściła wyjątkowy wpis. Jest bardzo szczęśliwa

Najstarszy syn Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki, Jaś obchodził wczoraj swoje 21. urodziny. Z tej okazji jego mama zamieściła na swoim Instagramie bardzo poruszający wpis, z którego wynika, że jest niesamowicie szczęśliwa. Mało kto wie, czym się zajmuje pierworodny piosenkarki. Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka są rodzicami trójki dzieci, pomiędzy którymi są dość spore różnice wiekowe. Każde z nich przynosi im ogromne powody do dumy.

NAtalia Kukulksa córka
23.05.2021 15:53 Najstarsza córka Kukulskiej zamieściła zdjęcie wielkiego brzucha. 16-latka poruszyła wszystkich

Natalia Kukulska bez wątpienia może być bardzo dumna ze swojej najstarszej córki. 16-latka zdecydowała się na niesamowity gest z okazji Międzynarodowego Dnia Matki, który obchodziliśmy 9 maja. Natalia Kukulska ma dwie córki, które dzieli naprawdę duża różnica wieku. Starsza z nich, czyli Ania Dąbrówka mimo wciąż młodego wieku jest niezwykle utalentowaną, ale też i dojrzałą osobą. 16-latka postanowiła iść w ślady swojej mamy i w internecie możemy posłuchać jej pierwszych kawałków. Trzeba przyznać, że nie brakuje jej talentu, co powinno zadowolić fanów jej mamy. Jednak Ania też może pochwalić się niezwykłą dojrzałością, ponieważ jak sama wspomina ma „starą duszę”.

Natalia Kukulska
17.03.2021 08:26 Natalia Kukulska opublikowała nieznane zdjęcie z mamą. Przejmujące słowa: ,,Żal, ból, tęsknota będą już zawsze cichymi kompanami”

Natalia Kukulska – znana polska piosenkarka – uczciła publicznie rocznicę śmierci swojej mamy wstawiając wzruszający post na Instagram. Wstawiła nieznane wcześniej zdjęcie z Anną Jantar. To już 41 14 marców bez niej – napisała.I niech to trwa. Niech Anna Jantar trwa. Natalia Kukulska w dzień rocznicy śmierci swojej matki opublikowała ich wspólne zdjęcie. Na Instagramie napisała przejmujące słowa na temat swojej rodzicielki. Natalia Kukulska o mamie Ta odwrotność cyfr, ta ironia losu, gdy jesteś na szczycie zawodowym i wszystko się zatrzymuje z hukiem… gdy już lądujesz, widzisz swój cel, ale jest on brutalnie skreślony na zawsze. Tyle planów, tyle oczekiwań, tyle niepewności w sobie i tak wiele radości na ukojenie tęsknoty po 3 miesiącach nieobecności. Staram się nie wracać do tego często. Nie wyobrażać, bo nie sposób przerobić tego sobie. Tak miało być? Może… – pisze Natalia Kukulska na temat Anny Jantar. Dwa dni temu minęło 41 lat od tragicznej śmierci Anny Jantar. Kobieta zginęła w katastrofie samolotu lecącego z Nowego Jorku do Warszawy. Wydarzyło się to 14 marca 1980 roku. W wypadku zginęło łącznie 87 osób. Jantar wracała wtedy z trasy koncertowej. Wokalistka zginęła w wieku 30 lat. Jej córka, Natalia Kukulska miała wtedy cztery lata. -Wierzę, że w ogólnym życia rozrachunku wszystko się układa w całość, ale żal, ból, tęsknota będą już zawsze cichymi kompanami. Dziękuję za pamięć. – te szczere, piękne gesty, których dajecie cały czas tak wiele – podkreślała w obszernym poście Natalia Kukulska. -Siła oddziaływania tego co zostawiła po sobie moja mama, jest cały czas ogromna. Kolejne pokolenia sięgają do jej twórczości, co jest dowodem na to, że nie jej tragiczna historia, tylko głos, przekaz i repertuar stanowią o tej sile – kończy swój post Natalia Kukulska Pozostała część artykułu pod materiałem wideo: Anna Jantar – kariera i twórczość Anna Jantar była polską piosenkarką. W latach 70. XX wieku była jedną z najpopularniejszych wokalistek muzyki pop. Do jej największych przebojów należą, między innymi, Tyle słońca w całym mieście oraz Nic nie może wiecznie trwać. Prywatnie była związana z Jarosławem Kukulskim. Mieli jedną córkę, Natalię. Kukulska odziedziczyła po matce talent muzyczny. Do dziś zajmuje się muzyką. Jest laureatką nagrody Fryderyka oraz Telekamery. Jej relacja z mamą była z pewnością wyjątkowa.