Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Anna Jantar napisała list do małej Natalii tuż przed fatalnym lotem. Po latach ujawniono jego treść
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 13.11.2019 11:46

Anna Jantar napisała list do małej Natalii tuż przed fatalnym lotem. Po latach ujawniono jego treść

anna jantar
instagram.com @annajantar_fp

Anna Jantar napisała chwytający za serce list do swojej czteroletniej córki, Natalii. Piosenkarka przebywała wówczas w Stanach Zjednoczonych i nie mogła doczekać się powrotu do swojej jedynej córki. Dopiero po latach ujawniono treść listu, który otrzymała mała Natalia.

Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej na warszawskim Okęciu 14 marca 1980 roku. Osierociła czteroletnią córkę, Natalię. Artystka tuż przed wylotem z Nowego Jorku wybrała się na zakupy do pobliskiego sklepu z zabawkami. Chciała kupić prezenty urodzinowe małej Natalce. Niestety córka nigdy ich nie otrzymała.

Anna Jantar i jej piękny list do Natalii

W latach siedemdziesiątych Anna Jantar była największym muzycznym objawieniem nie tylko w Polsce, lecz także poza granicami. W tamtym czasie artystka wyruszyła w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Bardzo tęskniła za córką, która pozostała w domu pod opieką taty, Jarosława Kukulskiego i babci.

anna jantar

Wyjątkowa relacja matki i córki

Jantar napisała kilka wzruszających listów do swojej córki, niedługo przed wylotem do Warszawy. Jego fragment z pewnością wzruszy was od łez. Trudno o piękniejszy wyraz niezwykłej więzi matki i córki. Spójrzcie sami:

Córeńko moja najdroższa! Nie widzę Ciebie zaledwie kilka dni, a już bardzo za Tobą tęsknię. Wysyłam Ci ślicznego kotka na karteczce. Nazwij go PUSZEK — patrz na niego czasami, a ile razy spojrzysz — myśl o mamusi Ja już niedługo wrócę — zobaczysz, jak to prędko będzie. Bądź grzeczna i nie gniewaj babci. (…) Jak mamusia wróci — wyjedziemy gdzieś razem — same. Całuję Cię bez końca w Twój najpiękniejszy na świecie buziaczek – napisała w swoim wzruszającym liście Anna Jantar.

Fragment listu został napisany 3.01.1980 roku w Chicago. Natalia Kukulska była dla swojej mamy oczkiem w głowie, a Anna Jantar starała się wynagrodzić córce długą nieobecność w domu. Nawet za oceanem myślała o niej i szykowała dla niej prezenty.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna jantar
anna jantar

ZOBACZ TEŻ:

  1. Playboy, CKM i Cosmopolitan znikają z rynku. Wielkie zwolnienia, 70% ludzi traci pracę
  2. Partner Weroniki Rosati ujawniony. Wiemy, kim jest jej nowy ukochany
  3. Znana celebrytka chce dostać pod choinkę rumuńską sierotę. Fani nie mogą uwierzyć
  4. Polska piosenkarka urodziła kilka miesięcy temu. Fani byli zdumieni, nikt o tym nie wiedział
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem