Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Anna Jantar zanim odeszła, odkryła wstrząsającą rzecz. Nie miała łatwo
Kinga Majewska
Kinga Majewska 30.06.2020 12:27

Anna Jantar zanim odeszła, odkryła wstrząsającą rzecz. Nie miała łatwo

Anna Jantar
unknown author, Public domain, via Wikimedia Commons

Anna Jantar na chwilę przed tym jak zginęła, odkryła szokującą prawdę o swoim mężu. Choć ta wiadomość początkowo powaliła ją na kolana, artystka nie planowała się poddać i postanowiła zawalczyć o siebie i swoje marzenia. Wszystkie problemy miały rozwiązać się po jej powrocie ze Stanów Zjednoczonych, niestety los chciał inaczej, a kobieta zginęła w nieszczęśliwym wypadku.

Anna Jantar nie miała w życiu łatwo. Odkąd stała się znaną piosenkarką, ciążyła na niej ogromna presja, a w dodatku można powiedzieć, że nie miała szczęścia w miłości. Jej małżeństwo przechodziło już kryzys, kiedy dowiedziała się smutnej prawdy.

Anna Jantar zmienia życie

Anna Jantar tuż przed śmiercią w 1979 roku chciała zmienić wszystko. Nie podobał jej się jej ówczesny image, a dodatkowo była w związku, który przeżywał kryzys. Jak podaje portal pomponik.pl, kobieta domyślała się, że mąż ją zdradza. Ich małżeństwo trzymało się tylko ze względu na Natalię, ich córkę.

Ania chciała korzystać z życia i zarobionych pieniędzy, a pragmatyczny do szpiku kości Jarek starał się ją w tym ograniczać, odkładając każdą złotówkę. Była o to zła. Publicznie wytykała mu skąpstwo, co strasznie go drażniło – powiedział zmarły niedawno dziennikarz Bohdan Gadomski, cytuje pomponik.pl.

  1. Michał Wiśniewski pokazał nową żonę. Nikt nie spodziewał się zobaczyć jej w podobnych okolicznościach
  2. Zamiast do lodówki lub zamrażarki, włóż koperek do słoika. Powód zachwyca, już nigdy nie zrobisz inaczej
  3. Dagmara Kaźmierska przekazała radosną nowinę. Gratulacje płyną z całej Polski, jej życie bardzo się zmieni

Wokalistka została zdradzona

Piosenkarka jeszcze przed śmiercią nagrała piosenkę, Dlaczego nikt nie kocha nas, która miała rozpocząć nowy etap w jej życiu prywatnym i zawodowym. Jak wynika z prywatnych zapisków jej pamiętnika, po powrocie z USA Anna Jantar planowała zostawić swojego męża i rozpocząć niezależne od niego życie ze swoim nowym ukochanym.

Wszystko potoczyło się jednak zupełnie inaczej. Przed południem 14 marca 1980 r. samolot, którym wracała, rozbił się przy podchodzeniu do lądowania na warszawskim Okęciu, a ostatnim utworem zwiastującym nowy kierunek gwiazdy jest właśnie piosenka, Dlaczego nikt nie kocha nas. 10 czerwca Anna Jantar obchodziłaby swoje 70. urodziny. Pamiętacie?

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO: