Silver.Lelum.pl > Zdrada

Zdrada

Kora i Terlecki
05.04.2024 17:22 Kora miała romans z Terleckim. Napisała o wszystkim

Kora była bardzo barwną postacią polskiej sceny muzycznej. Wielu mawiało o niej jako o prawdziwym „zwierzęciu scenicznym”, nie wiedząc, że jej prywatne życie również było… co najmniej ciekawe. Po latach prawda wyszła na jaw.

Kłótnia małżeńska
12.03.2024 13:38 Rozwód po 50-tce? Dla kobiet jest trudniejszy niż dla mężczyzn

Z każdym rokiem w Polsce rośnie liczba rozwodów po 50. roku życia. Z danych GUS wynika, że rocznie mężczyznom po 50-tce udziela się ok. 15 tys. rozwodów, a kobietom w tym wieku ponad 10 tysięcy. Naukowcy sugerują, że dla kobiet rozstanie jest trudniejsze niż dla mężczyzn. Skąd takie wnioski?

Artur Żmijewski
06.03.2024 14:25 Artur Żmijewski przyłapany. Sekret zdradzili jego najbliżsi

Artur Żmijewski to jeden z bardziej rozpoznawanych polskich aktorów teatralnych i filmowych. Do jego ogromnej popularności przyczyniły się między innymi takie serialowe produkcje jak: „Ojciec Mateusz”, czy „Na dobre i na złe”. Chociaż aktor często chwalił się swoim pozascenicznym życiem, ta informacja zszokowała wielu fanów.

Kochanek
02.03.2024 16:00 Znalazła kochanka w sanatorium. Gdy wróciła stało się to

Siedziała na kanapie, leniwie głaszcząc psa, wspominając stare czasy i historie, które wstyd odpowiadać, ale miło wspominać. Chociaż po dziś nie jest z tego dumna, jakoś trudno zapomnieć jej o tym mężczyźnie. „Cóż to był za romans… Było warto!” – pomyślała.

Krzysztof Krawczyk
02.03.2024 14:01 Kobiety w życiu Krzysztofa Krawczyka. Nie był święty

Krzysztof Krawczyk to definitywnie legenda polskiej sceny muzycznej. Znany z takich przebojów jak „Mój przyjacielu”, „Parostatek”, czy „Bo jesteś ty”, zdumiewał swoich fanów nie tylko na wielkiej estradzie. Jego pozasceniczne życie pełne było burzliwych romansów. Wiele z tych historii wyciekło dopiero po śmierci artysty. Od tej strony nie znał go nikt.

zdrada
21.02.2024 06:48 Sama nie potrafiła, to ja to zrobiłam. Jej mąż na to zasłużył

Julia była załamana, gdy mężczyzna, który był jej ideałem, okazał się zajęty. W tym wszystkim najgorsze było to, że to jej przyjaciółka jako pierwsza zawróciła mu w głowie. Przez cały czas trwania ich związku kobieta miała nadzieję, że para się rozstanie, więc gdy ogłosili, że zamierzają się pobrać, była załamana. Pewnego dnia jednak los się do niej uśmiechnął. Widząc, jak przyjaciółka ratuje obiekt jej westchnień, postanowiła wykorzystać okazję i dać mu to, czego tak bardzo pragnął… 

załamany mężczyzna, syn i synowa
09.02.2024 14:15 “Każdej nocy śnię o młodym ciele”. Nie mogłem oprzeć się synowej

Jedną z niepisanych, ale fundamentalnych zasad, dzięki której cała rodzina może funkcjonować w normalny sposób, jest wystrzeganie się jak ognia romantycznych relacji z partnerami jej członków. W sieci nie brak jednak anonimowych wyznań użytkowników, którzy opisują konsekwencje niezastosowania się do tej złotej reguły. Jednym z nich jest Jarek, który zapałał uczuciem do własnej synowej!

para na pomoście, smutny chłopak
30.01.2024 19:28 Nie mogłem się oprzeć. Poderwałem dziewczynę własnego syna. Żałowałem, ale tylko do czasu

Pewien mężczyzna postanowił podzielić się na jednym z popularnych portali internetowych szokującą historią ze swojego życia. Choć wiedział, że jego zachowanie wiąże się z ogromnym ryzykiem, postanowił uwieść dziewczynę swojego syna. W związku z jego czynem życie całej rodziny stanęło na włosku! Co pchnęło mężczyznę do tak bulwersującego aktu? 

Zajrzałam do szafy męża i nie mogłam uwierzyć.
26.01.2024 21:44 Zajrzałam do szafy męża i nie mogłam uwierzyć. Przeżyłam szok, gdy zobaczyłam to na jego koszuli. Zemsta była słodka

Historia, którą pewna kobieta zamieściła w sieci, wstrząsnęła wszystkimi czytelnikami. Gdy tylko zaglądnęła do szafy swojego męża, odkryła coś, czego żadna żona wolałaby nie widzieć. Zawiedziona nie zamierzała puścić mu tego płazem i natychmiast wymyśliła zemstę idealną.

zdrada
22.01.2024 06:49 Podsłuchałam kochankę męża. Nie mogłam uwierzyć, że przez to mnie zdradza

Iwona jak co miesiąc udała się do salonu urody, by zrobić się na bóstwo. W najczarniejszych myślach nie przyszło jej do głowy, że to właśnie w miejscu, które utożsamiała z relaksem i chwilą dla siebie, przez przypadek podsłucha kochankę swojego męża. Choć w pierwszej chwili chciała zerwać się na równe nogi i stamtąd wybiec, miała na twarzy maseczkę, a na wilgotnych włosach farbę. Kipiąc ze złości, musiała zostać w fotelu i wysłuchiwać, jak nieznana kobieta opowiada o szczegółach jej intymnej relacji z mężem. 

para na randce, kobieta z lornetką
18.01.2024 19:29 Mąż przygruchał sobie siksę, a prawdziwa rodzina poszła w odstawkę. Stary cap jeszcze tego pożałuje. Obmyśliłam plan

Marek od samego początku wydawał mi się idealnym kandydatem na męża. Pracowity, uczciwy i empatyczny — takiego pamiętam go z czasów studiów. Spędziliśmy u swojego boku niecałe 12 lat, gdy nagle zorientowałam się, że on przestał się mną interesować. Ze smutkiem zaczęłam zastanawiać się, czy jest ku temu jakiś powód. To, co odkryłam, sprawiło, że wpadłam w furię. Drań rozbił naszą rodzinę, musiałam się zemścić!

zdrada
17.01.2024 19:25 Mąż zdradził mnie z własną synową. Od początku jej nie lubiłam, ta wydra będzie tego żałowała

Od zawsze bałam się, że mąż zdradzi mnie z inną kobietą. To samo spotkało moją mamę, więc podświadomie oczekiwałam, kiedy to samo przytrafi się również i mnie. W najgorszych koszmarach nie spodziewałam się jednak, że Robert postanowi upokorzyć mnie w taki sposób. Przypadkiem odkryłam, że ma romans z inną. Z ciekawości postanowiłam sprawdzić, z kim się spotyka. Byłam w szoku, gdy okazało się, że mąż zdradził mnie z własną synową. 

Kobieta i mężczyzna siedzący w kuchni
28.12.2023 11:59 Moja żona nie jest atrakcyjna, nie jestem ślepy. Nigdy jej nie zdradziłem, ale mam problem, z którym już sobie nie radzę

-Moja żona, Ala, nie jest zbyt atrakcyjną kobietą. Ma nadwagę, problemy z cerą, wypadające włosy. Nie jestem ślepy, widzę to, zresztą i słyszę od niej narzekania każdego dnia - napisał anonimowo na jednej z grup internetowych mężczyzna, który ma w związku ze swoją sytuacją poważny problem. 

żona
15.03.2021 23:38 Dowiedziała się, że mąż ją zdradza. To jak się mu odwdzięczyła przechodzi ludzkie granice

Elizabeth Clark, zamieszkała w Karolinie Północnej, pozwała swojego męża Adama Clarka i jego kochankę o tak zwaną „alienację uczuć”. Elizabeth wygrała w sądzie 3,2 miliony dolarów. Młoda kobieta już przed samym ślubem miała pewne podejrzenia, że mąż może ją oszukiwać. Mimo tego, że para doczekała się potomstwa – córki i syna, podejrzenia kobiety rosły.

Żona
27.01.2021 12:10 Żona skarżyła się na ogromny ból brzucha. Badanie pokazało, że w ciele kobiety znajduje się podejrzany przedmiot

Żona od kilku tygodni skarżyła się na ostry ból brzucha. Zaniepokojony mąż postanowił zareagować i zawieźć ukochaną do lekarza. To, co okazało się podczas badania, sprawiło, że mężczyzna natychmiast złożył pozew o rozwód. Żona od dłuższego czasu żaliła się mężowi, że bardzo boli ją brzuch. W obawie o najgorsze para udała się do lekarza, by znaleźć przyczynę cierpienia. Nikt nie mógł się spodziewać, że jedyną konsekwencją dolegliwości będzie rozwód.

wściekła kobieta, zirytowany mężczyzna
18.12.2020 14:43 Była jego kochanką 3 lata. W końcu nie wytrzymała, wysłała do jego żony tajemnicze pudełko

Patrycja, 36-letnia rozwódka, od trzech lat spotykała się z Andrzejem, mężczyzną jej życia, wielką miłością. Dostawała rumieńców, gdy wspominała wspólne chwile. Sielankę pary zakłócał jednak fakt, że Andrzej był żonaty i nic nie wskazywało na to, żeby jego stan cywilny miał się zmienić. Kochanka postanowiła zadziałać i wysłać prezent żonie ukochanego, w którym zdradziła ich romans. Tajemnicza przesyłka, jaką wysłała do żony, miała nie tylko spowodować rozpad małżeństwa ukochanego, ale także zakończyć pełen złudzeń związek Patrycji. Kochanka potrzebowała bowiem aż trzech lat, by zrozumieć, jak bardzo Andrzej ją zwodzi.

mąż
19.11.2020 08:45 Podejrzewała męża o zdradę. Pewnego dnia weszła do sypialni i spojrzała na lustro, od razu zalała się łzami

Mąż, który był podejrzewany o zdradę, postanowił dać swojej żonie nauczkę. Kiedy pewnego dnia kobieta wróciła do domu, nie zastała w nim swojego ukochanego. Weszła do sypialni i nie wierzyła własnym oczom. Natychmiast wybuchła płaczem. To, co zastała, nie pozostawiało jej żadnych wątpliwości. Depresja, konflikty w pracy, rodzinie i wśród najbliższych znajomych. Kobieta nie miała najłatwiejszego życia, dodatkowo, ślub, który niedawno wzięła, wcale nie rozwiązywał jej problemów, co więcej, swoje frustracje postanowiła przelewać na partnera, którego podejrzewała o zdradę. Mąż uznał, że tego było już za wiele.

klan
12.08.2020 20:42 Mąż miał kochankę. Żona dowiedziała się o wszystkim z fb córki. Najgorsza była informacja kim jest druga kobieta

Mąż ukrywał przed żoną, że miał kochankę. Niestety, zdradzona kobieta prawdy dowiedziała się w najgorszy możliwy sposób, bo przez portal społecznościowy. Jakby tego było mało, najbardziej szokująca informacja dotyczyła tożsamości kochanki. Żona była wstrząśnięta.Mąż zdradził swoją żonę. O tym okropnym występku jego małżonka dowiedziała się przez przypadek. Najbardziej wstrząsnął nią fakt, kto okazał się być wybranką jej męża.

znaki zodiaku
11.08.2020 22:03 ”Mąż namawia mnie do zdrady. Wręcz błaga, żebym spędziła noc z innym. Nie mieści się w głowie, dlaczego”

Zdrada jako fantazja erotyczna? Jak się okazuje, zjawisko o nazwie cuckold dotyka coraz większej ilości związków, o czym na własnej skórze przekonała się Agata. Mąż namawia mnie do zdrady. Wręcz błaga, żebym spędziła noc z innym. Nie mieści się w głowie, dlaczego – wyznała na jednym z forów i ku jej zaskoczeniu, nie była jedyna.Cuckold, czyli zdrada kontrolowana lub inaczej prowokowana, choć może okazać się zaskoczeniem dla niejednej kobiety, jest zjawiskiem, które zyskuje na coraz większej popularności. Kim jest rogacz i hotka i dlaczego mężczyźni chcą żyć w miłosnym wielokącie? Niektórym nie mieści się to w głowie.

tomek
27.07.2020 20:40 Tomek: ”Moja żona musi być naprawdę głupia. Płacę za wszystko, wiec robię co chcę i z kim chcę”

Tomek ma swoje zasady i sam ustala warunki. Dla niego wszystko jest jasne i klarowne: skoro on pokrywa wszystkie koszty i reguluje opłaty, może robić, co chce i z kim chce, jak sam z resztą wielokrotnie powtarza. Za nic ma swoją żonę, która jego zdaniem jest najwyraźniej tylko dodatkiem do wygodnego życia. Swoim wyznaniem podzielił się na jednej z facebookowych grup. Małżeństwo Tomka nie jest niestety modelowym przykładem. Tutaj to mężczyzna ustala zasady, a kobieta ma się jedynie dostosować. Uważa ją za dodatek, dzięki któremu jest lepiej postrzegany przez innych. Za plecami żony robi, co mu się żywnie podoba. Zresztą, ona chyba niczego się nie domyśla, a on czuje się bezkarny i nie ma zamiaru wyprowadzać jej z błędu.

długie włosy
27.07.2020 17:10 „Żona już dawno się zapuściła. Zdradzam ją i dobrze mi z tym, sama jest sobie winna”

Żona nie była już dla niego wystarczająco atrakcyjna, więc jej mąż czuje się usprawiedliwiony, że ją zdradza. Zaskakujące wyznanie mężczyzny, który nie czuje się winny wobec swojej partnerki pojawiło się na jednym z forów. Sama jest sobie winna – twierdzi.Żona przestała być dla swojego męża obiektem pożądania. Jej mąż regularnie ją zdradza i nie widzi w tym najmniejszego problemu. Mężczyzna postanowił usprawiedliwić swoje zachowanie w dość zaskakujący sposób.

Anna Jantar
30.06.2020 12:27 Anna Jantar zanim odeszła, odkryła wstrząsającą rzecz. Nie miała łatwo

Anna Jantar na chwilę przed tym jak zginęła, odkryła szokującą prawdę o swoim mężu. Choć ta wiadomość początkowo powaliła ją na kolana, artystka nie planowała się poddać i postanowiła zawalczyć o siebie i swoje marzenia. Wszystkie problemy miały rozwiązać się po jej powrocie ze Stanów Zjednoczonych, niestety los chciał inaczej, a kobieta zginęła w nieszczęśliwym wypadku.Anna Jantar nie miała w życiu łatwo. Odkąd stała się znaną piosenkarką, ciążyła na niej ogromna presja, a w dodatku można powiedzieć, że nie miała szczęścia w miłości. Jej małżeństwo przechodziło już kryzys, kiedy dowiedziała się smutnej prawdy.

Małżeństwo
20.06.2020 23:56 Mąż dowiedział się, że żona zdradziła go 60 razy. Dał jej nauczkę, jakiej nie zapomni do końca życia

Mąż był bez pamięci zakochany w swojej żonie. Kobieta zdawała się odwzajemniać to wielkie uczucie. Parę jednak czekała rozłąka, ponieważ mężczyzna był wojskowym i wyjechał na misję. Niestety, podczas jego nieobecności partnerka dopuściła się zdrady. Jak się okazało, zdradziła swojego małżonka aż 60 razy. Gdy mężczyzna się dowiedział, o tym postanowił dać jej nauczkę.Kobieta znalazła bardzo sprytny sposób, by móc spotykać się z innymi mężczyznami. Wykorzystała to, że jej mąż miał niebezpieczną pracę i pod pretekstem wielkiego stresu o ukochanego, udawała się na terapię, która miała pomóc jej uporać się z lękami. W rzeczywistości spotkała się z 60 mężczyznami.

tiger woods
09.06.2020 19:35 Zdradzał żonę ze 121 kobietami. Ujawniono skandale z życia światowej gwiazdy

Na jesieni będziemy mogli obejrzeć dokumencie o światowej gwieździe sportu. Jak się okazuje, na ekranie poza zawodowymi sukcesami, zostaną nam przestawione również ciemne strony życia Tigera Woodsa. Produkcja ESPN ujawniła niewyobrażalny skandal. Wszystko zaczęło się już w 2009 roku.Żona sławnego sportowca może się czuć upokorzona. Jak podaje Interia.pl, amerykańska stacja ESPN dowiodła, że golfista zdradził swoją żonę z 121 kobieta. Afera seksualna, jaka wybuchła wokół osoby Tigera Woodsa to jeden z najgorętszych tematów. Wśród kochanek światowej ikonu sporty znalazły się gwiazdy filmów dla dorosłych czy wynajęte panie do towarzystwa. Lista jest długa.

żona
24.02.2020 17:48 Żona weszła do łazienki, gdy jej mąż brał prysznic. Spojrzała na jego ciało i od razu wiedziała, że ją zdradza

Żona przez zupełny przypadek dowiedziała się, że mąż ją zdradza. Zazwyczaj wystarczy przeczytanie SMS-a, dziwne zachowanie, pełne sprzeczności, późne powroty i rozdrażnienie. W tym przypadku kobieta dowiedziała się o tym, wchodząc do łazienki, gdzie jej mąż brał prysznic. Żona, przebudziła się późnym wieczorem. Jej mąż wrócił z długiego zebrania, więc nic dziwnego, że poszedł się odświeżyć. Postanowiła wejść do łazienki, by przywitać się z ukochanym. Spojrzała na jego nagie ciało i wszystko było już dla niej jasne.

kochanek
02.02.2020 15:12 Odkryła, co jej mąż ukrywał przez ostatnie 1,5 roku. Był to cios prosto w serce

Kobieta odkryła, co jej mąż ukrywał przez ostatnie 1,5 roku. Prawda, które przypadkiem wyszła na jaw, rozdarła jej serce na milion kawałków. Okazuje się, że zupełnie nie znała mężczyzny, z którym przed laty przysięgała sobie miłość do grobowej deski. Zastanawiałaś się kiedyś, czy mąż zasługuje na drugą szansę? W tym przypadku odpowiedź nasuwa się sama. Kobieta przez długie lata wiodła życie szczęśliwej żony i spełnionej matki. Jedno zdjęcie, dokładnie tyle wystarczyło, aby jej cały dotychczasowe życie, plany i nadzieje na przyszłość, legły w gruzach. Prawda, którą poznała przeszła jej najśmielsze oczekiwania. Mężczyzna, który jeszcze chwilę temu był dla niej całym światem, okazał się zwykłym kłamcą i oszustem. Tego zdecydowanie nie mogła mu puścić płazem.

psychopata
01.12.2019 12:52 „Mój mąż mnie zdradza. Powinnam odejść i stracić wszystkie luksusy?”

Małżeństwo kobiety zawisło na włosku. Zrozpaczona żona swoim szokującym wyznaniem podzieliła się z resztą świata. W liście szczerze przyznała, że zdaje sobie sprawę z licznych romansów jej męża. Ostatnio nawet nakryła go na zdradzie w ich wspólnym mieszkaniu. Przed rozstaniem i przekreśleniem wspólnego życia powstrzymuje ja tylko jeden fakt. Powinnam odejść i stracić wszystkie luksusy? – napisała. Zdrada, której dopuści się ukochana osoba, boli niewyobrażalnie mocno. Zwykle romans jest tym zagraniem, który w jednej chwili przekreśla związek i nadzieje na wspólną przeszłość. Tak przynajmniej dzieje się w większości przypadków. Pewna kobieta obawia się, że odejście pozbawi ją luksusów i dostatniego życia, do którego przyzwyczaił ją niewierny mąż. Panujący w jej głowie mętlik, skutecznie uniemożliwia jej podjęcie jakiejkolwiek decyzji.

  • 1
  • 2