Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Anna Mucha tankuje samochód Kuby Wojewódzkiego. Ostateczny dowód, że znów są parą?
Marta Kulik
Marta Kulik 25.10.2019 20:01

Anna Mucha tankuje samochód Kuby Wojewódzkiego. Ostateczny dowód, że znów są parą?

tvp
@taannamucha, Instagram

Anna Mucha tankuje samochód Kuby Wojewódzkiego. Roześmiana aktorka dobrała nawet sukienkę pod kolor auta. Niedawno na jednym ze zdjęć gwiazdora TVN internauci rozpoznali jej nogi. Czy najnowsza fotografia to ostateczny dowód, że znów są parą?

Anna Mucha i Kucha Wojewódzki są razem? Na profilu aktorki pojawiło się zdjęcie, które wywołało lawinę komentarzy z gratulacjami. Na temat jej relacji z gwiazdorem stacji TVN media spekulują już od jakiegoś czasu. Fani nie mają już żadnych wątpliwości.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki: związek

Wiele lat temu Anna Mucha i Kuba Wojewódzki tworzyli jedną z najbardziej rozpoznawalnych par show-biznesu. Po rozstaniu każde z nich poszło w swoją stronę, jednak ich stosunki pozostały dobre. Od pewnego czasu oboje wysyłają sygnały, które świadczą o ich zażyłej relacji. Niedawno aktorka opublikowała wspólne zdjęcie. Wciąż łączy ich miłość?

-Proszę przy nas nie używać określenia stara, bo są rzeczy, które po prostu nie rdzewieją – pisała na InstaStories.

instagram.com/taannamucha

Teraz na profilu gwiazdy M jak miłość pojawiło się kolejne, zaskakujące zdjęcie. Piękna aktorka tankowała samochód Kuby Wojewódzkiego i wyglądała na bardzo szczęśliwą. Specjalnie na tę okazję założyła nawet wysokie szpilki i stylową sukienkę.

Z kim była Anna Mucha?

Anna Mucha była z Kubą Wojewódzkim od 2003 do 2007 roku. Tworzyli wtedy jedną z najbardziej gorących par w polskim show-biznesie. Po rozstaniu gwiazdor TVN spotykał się z wieloma kobietami. W 2013 roku związał się z Renatą Kaczoruk, fani czekali nawet na ślub pary, jednak w ubiegłym roku doszło do rozstania. W tym czasie Anna Mucha układała życie obok swojego nowego ukochanego.

anna mucha

Anna Mucha była z producentem telewizyjnym Marcelem Sorą. W 2011 roku na świat przyszła ich córka Stefania, a trzy lata później urodził się ich syn Teodor. Na początku roku w mediach pojawiły się informacje o rozstaniu, jednak aktorka nie chciała komentować tych doniesień.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowa opłata od przyszłego roku. Polska rodzina będzie dokładać do przestarzałych technologii
  2. 22-letnia piosenkarka miała u stóp cały świat. Karierę przerwał tragiczny wypadek, po nim jej mąż uciekł z Polski
  3. Polska gwiazda jest w ciąży. Tak przynajmniej twierdzi jej… teściowa
  4. Marcin Meller opublikował zdjęcia z młodości. Przyjaźnił się ze słynną dziennikarką
  5. Najlepsi mężowie mają jeden z tych 4 znaków zodiaku. Ślub z nimi to gwarancja wielkiego szczęścia
  6. Zostawił 5-miesięczne bliźniaczki z opiekunką, wszystko nagrywała ukryta kamera. Gdy zobaczył, co zrobiła kobieta, natychmiast wezwał policję