Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Testament Anny Przybylskiej był zaskoczeniem dla fanów. Zawarła w nim niezwykłą prośbę
Robert Głowacki
Robert Głowacki 29.08.2019 18:03

Testament Anny Przybylskiej był zaskoczeniem dla fanów. Zawarła w nim niezwykłą prośbę

Anna Przybylska
fot. filmpolski.pl

Anna Przybylska: testament aktorki był zaskoczeniem dla jej fanów. Zmarła gwiazda nawet w ciągu swoich ostatnich dni myślała o innych. W testamencie zawarła niezwykłą prośbę, której realizacja pomogła wielu ludziom. O co poprosiła Ania Przybylska?

W październiku będziemy obchodzić piątą rocznicę śmierci Anny Przybylskiej. Aktorka zmarła w wyniku ciężkiej choroby, a w trakcie swoich ostatnich dni spisała testament, w którym oprócz słów skierowanych do rodziny zawarła ważną prośbę. O co poprosiła Anna Przybylska?

Anna Przybylska: testament

Anna Przybylska była ulubioną aktorką Polaków. Talent i niezwykła uroda sprawiły, że jej status gwiazdy nigdy nie zgaśnie. Aktorka zawsze miała dobre serce i była czuła na krzywdę innych, dlatego też w swoim testamencie również pomyślała o tych, którzy potrzebują pomocy.

– Ania zawsze wspomagała różne kampanie, zazwyczaj anonimowo, bo wiadomo, różnie to ludzie odbierają. Gdzie się dało, to się Ania udzielała. To wyniosła z domu. (…) Są te akcje charytatywne, pomoc ludziom na wsiach, tam też są ubogie rodziny. Staram się, gdzie mogę, to pomogę – wyznała mama aktorki w rozmowie z Super Expressem.

W testamencie Przybylska poprosiła, aby jej bliscy wspomagali ośrodek, w jakim spędzała ostatnie dni swojego życia Dzięki aktorce i jej mamie na konto hospicjum wpłynęło ponad 100 tysięcy złotych.

– To jest jakaś nadzieja, gwiazda na niebie dla tych chorych dzieci. Chcę, żeby ten duch Ani tam pracował na te wszystkie nasze akcje – podsumowała mama aktorki w rozmowie z Super Expressem.

Na co zmarła Anna Przybylska?

Anna Przybylska zmarła na raka trzustki. Ponad rok przed śmiercią, pod koniec lipca 2013 roku Przybylska przeszła operację usunięcia guza trzustki. Gwiazda leczyła się również w Szwajcarii, niestety nie udało jej się wygrać z rakiem. Anna Przybylska zmarła 5 października, dokładnie o godzinie 15:18 w swoim domu, w Gdyni Orłowie. Aktorka osierociła trójkę dzieci. Śmierć Ani Przybylskiej była bardzo smutną informacją dla fanów artystki i zarazem tragiczną dla jej rodziny. Mimo że od jej śmierci minęło już 5 lat, pamięć po niej wciąż jest kultywowana.

Zobacz zdjęcia Anny Przybylskiej:

anna przybylska

Anna Przybylska spisała testament, w którym nie zapomniała o potrzebujących.

Anna Przybylska

Gwiazda poprosiła, aby wspierać hospicjum, w którym spędziła ostatnie dni swojego życia.

anna przybylska

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Miała 36 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. McDonald’s z ogromnym logo w Łazienkach. Sprawa wywołuje wielką burzę
  2. Biologicznym ojcem Piotra był Jerzy Woźniak. Mężczyzna poważnie chorował na nowotwór
  3. Rodzina wielodzietna, mają 8 synów i 3 córki: „Życzą nam śmierci. Porównują nas do zwierząt”
  4. Prowadząca „Rolnik szuka żony” została kiedyś upokorzona przez Annę Dymną. To zaważyło na jej życiu
  5. Krzysiek to nadzwyczaj atrakcyjny mąż Małgorzaty Sochy. Ale nie chciał pozować z żoną do zdjęcia na ściance