Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Babcia kupiła stary dom, gdy jej wnuczka ją odwiedziła, aż zamarła. Szokujące, co znaleziono w posiadłości
Julia Bogucka
Julia Bogucka 13.01.2024 15:00

Babcia kupiła stary dom, gdy jej wnuczka ją odwiedziła, aż zamarła. Szokujące, co znaleziono w posiadłości

Babcia
CanvaPro, TikTok

Stare budynki potrafią skrywać wielkie tajemnice. Tak też było w przypadku domu zakupionego przez amerykańską tiktokerkę o imieniu Carly. Kobieta ze względu na swój wiek postanowiła przenieść się do posiadłości, w której nie będzie musiała korzystać ze schodów. W budynku znajduje się piwnica, którą postanowiła przeszukać jej wnuczka. To odkrycie zwaliło ją z nóg! Kto musiał się tak przygotować?

Babcia tiktokerki dokonała ważnej decyzji

Carly jest popularną amerykańską tiktokerką publikującą filmy przedstawiające różne perypetie z jej życia. Kobieta zgromadziła na swoim profilu ponad 20 tysięcy obserwujących, a jej publikacje zdobywają coraz większą popularność. Na swoich filmach dzieli się historiami związanymi z macierzyństwem, czy wypowiada się w temacie amerykańskiej popkultury.

Jeden z najnowszych postów opublikowanych na jej profilu został obejrzany już ponad 4 miliony razy i wzbudził w odbiorcach olbrzymie emocje. Wszystko związane jest z babcią Carly, która postanowiła dokonać zakupu dużego, starego domu. Decyzja została podjęta ze względu na problemy zdrowotne kobiety, przez które nie jest w stanie pokonywać już schodów.

Weszła do WC na cmentarzu i zobaczyła coś strasznego. Ten widok będzie jej się śnił po nocach Oddali mamę do szpitala na Święta i Sylwestra, a sami poszli do znajomych: "Mamy już dosyć ciągłej opieki!"

Babcia i jej tajemnicza posiadłość

Carly odkryła coś intrygującego w domu zakupionym przez jej babcię. Piwnica budynku została specjalnie zaprojektowana i nie jest tym, czym się wydaje być. Na pierwszy rzut oka pomieszczenie wygląda całkowicie normalnie. Przy jednej ze ścian znajdują się szafy, całość jest jednak niezagospodarowana. W pewnej części pomieszczenia tiktokerka odkryła jednak fałszywą rurę. Okazało się, że po jej naciśnięciu uruchamia się specjalny mechanizm!

Za wcześniej wspomnianą szafą ukrywa się tajemnicze pomieszczenie. Jak zdradza Carly, magazynowano w nim kiedyś zapasy jedzenia, w dalszej części znajduje się sejf na broń. Jednak to nie wszystko, co zaskakuje w piwnicy domu jej babci. Ten budynek jest przygotowany na dosłownie wszystko!

ZOBACZ TEŻ: Po śmierci żony na Wigilię zaprosiłem bezdomną. Dzieci nie wytrzymały, gdy się dowiedziały. Byłem w szoku, po tym, co zrobiły

Babcia będzie wiedziała, co zrobić w przypadku niebezpieczeństwa

W dalszej części filmu Carly prezentuje kolejne pomieszczenie znajdujące się w piwnicy domu jej babci. Na ścianie przedstawione są mechanizmy elektryczne i panele obsługujące poszczególne media. Jak zdradza tiktokerka, jeden z nich również jest fałszywy. Skrzynka maskuje wejście do… bunkra. Niewielkie pomieszczenie da się zamknąć od środka, a jego wnętrze skrywa jeszcze więcej skarbów. 

Na półkach w bunkrze Carly znalazła maski przeciwgazowe. Jak mówi na filmie, tuż po wprowadzeniu się babci do domu, stało na nich jeszcze więcej zapasów pożywienia o długim terminie przydatności. Znalazły się również drewniane łóżka oraz pompa wody. Na końcu nagrania tiktokera pokazuje jeszcze jedno odkrycie. Znalazła sposób na dostanie się do bunkra z zewnątrz budynku. Okazuje się, że prowadzi do niego… zjeżdżalnia! Zobaczcie sami to nagranie. Chcielibyście być tak przygotowani?

Tagi: babcia