Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Gwiazda TVN w ciąży! Pokazała duży brzuszek na premierze filmu Piotra Woźniaka-Staraka
Marta Kulik
Marta Kulik 05.11.2019 11:11

Gwiazda TVN w ciąży! Pokazała duży brzuszek na premierze filmu Piotra Woźniaka-Staraka

ciąża
Fot. intagram.com

Ciąża gwiazdy TVN wzbudziła ogromne zainteresowanie na premierze ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka. Sama miała swój mały udział w Ukrytej grze, dlatego poniedziałkowy wieczór był dla niej szczególny. Przy okazji pokazała duży brzuszek, który wskazuje na to, że wielki dzień zbliża się wielkimi krokami. Aktorka, która przyjaźni się z żoną producenta, wyglądała niezwykle promiennie.

O swojej ciąży gwiazda poinformowała już jakiś czas temu, ale teraz po raz pierwszy jej brzuszek mogło zobaczyć aż tyle osób. Maria Konarowska niebawem po raz pierwszy zostanie mamą i nie da się ukryć, że ten wyjątkowy stan bardzo jej służy. Piękna aktorka skradła show, gdy tylko pojawiła się na czerwonym dywanie.

Maria Konarowska: ciąża

Maria Konarowska jest w zaawansowanej ciąży, ale tak jak wiele innych gwiazd chciała oddać hołd zmarłemu producentowi i pojawiła się na premierze jego ostatniego filmu Ukryta gra. Aktorka prywatnie przyjaźni się z Agnieszką Woźniak-Starak, którą poznała kilka lat temu na planie Azji Express.

ciąża

Aktorka ma też swój mały udział w sukcesie filmu. Zagrała tam niewielką rolę i miała okazję poznać styl pracy Piotra, dlatego wczorajszy wieczór był dla niej podwójnie ważny. Gwiazda prezentowała się doskonale, choć postawiła na skromną i wygodną stylizację. Największą uwagę i tak przyciągał jej spory brzuszek.

Kim jest Maria Konarowska?

Maria Konarowska jest absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i aktorką. Niedawno ogłosiła, że spodziewa się córeczki. Pochodzi z artystycznej rodziny, jej dziadkiem był pisarz Jan Parandowski, a rodzicami są aktorzy Joanna Szczepkowska i Mirosław Konarowski. Jej siostra Hanna również dobrze znana jest widzom wielu polskich seriali.

ciąża

Gdzie grała Maria Konarowska? Maria Konarowska grała w serialach takich jak Pierwsza miłość, Piąty stadion, Plebania, Bulionerzy czy Na wspólnej. Prowadzi też program Bazary Europy na Canal Plus.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Piotr Woźniak-Starak uhonorowany przez Paulinę Krupińską i Sebastiana. Ich gest wzrusza do łez „Jesteśmy mu to winni”
  3. Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu Piotra. Gwiazda wyglądała przepięknie
  4. Maffashion i Sebastian Fabijański są parą? „Seba długo zabiegał o względy Julki”
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę