Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Była partnerka Radosława Majdana jest w ciąży. Znana aktorka zostanie mamą już niebawem
Michał Włoch
Michał Włoch 21.01.2020 17:22

Była partnerka Radosława Majdana jest w ciąży. Znana aktorka zostanie mamą już niebawem

kuba wojewódzki
Fot. instagram.com @r_majdan

Ciąża byłej partnerki Radosława Majdana z pewnością ucieszy jej fanów. Piękna aktorka ma już piękny, okrągły ciążowy brzuszek. Wszystko wskazuje na to, że niedługo urodzi.

Wydaje się, że ciąża zapoczątkuje nowy etap w życiu byłej partnerki Radosława Majdana. Podobnie jak piłkarz i Małgosia Rozenek spodziewa się ona dziecka. Z medialnych doniesień wynika, że już niedługo zostanie mamą.

Ciąża byłej partnerki Radosława Majdana

Radek Majdan, zanim znalazł bezpieczną przystań u boku Małgosi Rozenek, związany był z wieloma pięknymi kobietami. Jedną z nich była Anna Prus, której ciąża zbiegła się z wiadomościami o błogosławionym stanie Małgosi.

Związek aktorki i byłego bramkarza powstał na zgliszczach toksycznej relacji, jaka łączyła Annę Prus z innym futbolistą, Damianem Gorawskim. Para rozstała się w burzliwych okolicznościach, a piłkarz… wydał swoją partnerkę policji. Anna Prus została prawomocnie skazana za posiadanie niedozwolonych substancji.

-Zrobił to, aby mnie skompromitować, aby się zemścić. Gdybym była taka jak on, opowiedziałabym ze szczegółami o moim z nim pożyciu, ujawniając różne przykre sprawy, ale nie zrobię tego, nie dam mu satysfakcji. Jestem w nowym związku, z człowiekiem, który ma do mnie zaufanie i kocha mnie. To mi wystarczy. Jestem szczęśliwa, nikt małymi podłościami nie zniszczy mi życia – opisała swoje rozstanie z Gorawskim i nowy związek z Majdanem w rozmowie z Super Expressem w roku 2012.

Kim jest Anna Prus?

Anna Prus to aktorka, która zasłynęła licznymi rolami w polskich produkcjach. Ma 38 lat. Gwiazda ma szersze horyzonty – jest absolwentką Animacji Kultury na Uniwersytecie Zielonogórskim, oraz skończyła Stosunki Międzynarodowe w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Ma też wykształcenie aktorskie – skończyła liczne kursy w kraju i za granicą.

Dorobek filmowy Anny Prus jest imponujący – od początku tysiąclecia występuje z powodzeniem zarówno w serialach, jak i w produkcjach kinowych. Ciąża aktorki zapewne tylko na chwile zatrzyma jej karierę.

Zdaniem krytyków, najlepsza rola Anny Prus to ta w ekranizacji powieści Doroty Masłowskiej. Za wcielenie się w rolę okularnicy Ali otrzymała nominację do Złotej Kaczki w kategorii Najlepsza rola kobieca.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ciąża

Ciąża gwiazdy długo była tajemnicą – dopiero niedawno paparazzi zrobili zdjęcia jej ciążowemu brzuszkowi.

ciąża
ciąża

Piękna gwiazda zaczyna nowy rozdział w życiu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Edyta Górniak ma nowy romans? Została przyłapana w klubie, ze znanym mężczyzną
  3. Wcierała w paznokcie 3 produkty spożywcze. 2 tygodnie później patrzy na swoje dłonie i zamiera
  4. Lekarze nie mogli uwierzyć w wygląd tego dziecka. Musieli natychmiast operować
  5. Uczniowie w połowie układu przerwali poloneza, chwilę później zrobili niesamowitą rzecz. Nagranie stało się hitem internetu

Źródło: Super Express