Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Edyta Górniak ma nowy romans? Została przyłapana w klubie, ze znanym mężczyzną
Michał Włoch
Michał Włoch 21.01.2020 10:31

Edyta Górniak ma nowy romans? Została przyłapana w klubie, ze znanym mężczyzną

edyta górniak
instagram.com/edytagorniak/

Edyta Górniak i jej życie uczuciowe to temat na grubą książkę. Diva ma długą historię związków, które kończyły się złamanym sercem. Czy tym razem będzie inaczej? Gwiazda została przyłapana w klubie ze znanym mężczyzną.

Noc, klub, parkiet. Na nim Edyta Górniak wraz ze znanym mężczyzną. Zdjęcia, które zrobili paparazzi, pozostawiają niewiele miejsca na domysły. Z całą pewnością gwiazdę łączy z nim bliska relacja. Czy to bliska przyjaźń, czy rodzące się uczucie?

Edyta Górniak przyłapana w klubie

Mimo kalendarzowej zimy była to gorąca noc w jednym z klubów na warszawskim Mokotowie. Tłum osób, światła stroboskopów i wirujące na parkiecie pary, a wśród nich… Edyta Górniak!

Gwiazda nie była sama. Paparazzi na usługach gazety Super Express zrobili zdjęcia, które mówią naprawdę wiele. Z pewnością to, że piosenkarka bawiła się iście szampańsko, a w jej życiu pojawił się znów uśmiech.

Wesoła mina i dobry humor, jakim cieszyła się tej nocy Edyta Górniak, spowodowany był doborowym towarzystwem, w jakim się znalazła. U jej boku klubowemu szaleństwu oddawał się bowiem dobrze znany telewidzom mężczyzna, który jeszcze niedawno był instruktorem jazdy gwiazdy w programie My Way..

Romans Edyty Górniak?

Na ewentualne potwierdzenie romansu z pewnością przyjdzie jeszcze poczekać. Super Express donosi jednak, że para wyraźnie miała się ku sobie. Ich gorący taniec, pocałunek, oraz wspólny powrót z imprezy pozostawiają sporo miejsca dla wyobraźni.

Plotki o rodzącym się uczuciu między gwiazdą, a jej instruktorem jazdy pojawiły się już jakiś czas temu. Edyta Górniak bardzo ciepło wypowiadała się na temat instruktora.

W Dawidzie podoba mi się to, że jest bardzo plastyczny i próbuje mnie wyczuć. Obserwuje mnie i słucha. Męczy mnie sama jazda, ale nie on. Jest miłym kompanem – powiedziała gwiazda w wypowiedzi, którą przytoczył Super Express.

Sam pan Dawid również nie krył, że Edyta Górniak jest osobą, z którą dobrze się dogaduje. On w wypowiedzi przytoczonej przez gazetę był trochę bardziej wylewny…

Pani Edyta jest atrakcyjną kobietą. Myślę, że do podrywu jeszcze daleko. To tylko żarciki. A co będzie dalej, tego nikt nie wie – powiedział, pozostawiając otwarte zakończenie historii instruktor Dawid.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Edyta Górniak

Edyta Górniak wciąż poszukuje miłości…

Edyta Górniak

Gwiazda poznała Dawida podczas kręcenia programu My Way.

Edyta Górniak

Nie wiadomo jeszcze, czy to początek miłości, czy bliska przyjaźń…

ZOBACZ TEŻ:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. „Nie żyje uwielbiany muzyk. Zmarł na scenie podczas koncertu
  3. Mąż Katarzyny Zielińskiej to przystojny biznesmen i absolwent Harvardu
  4. Znaki zodiaku, które mają 6 zmysł. Ich nie da się oszukać, są zbyt inteligentne
  5. Uczniowie w połowie układu przerwali poloneza, chwilę później zrobili niesamowitą rzecz. Nagranie stało się hitem internetu

Źródło: Super Express