Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Co się dzieje z Magdą Gessler? W środku nocy dodała wpis ze zdjęciem, fani jej nie poznali
Michał Fitz
Michał Fitz 12.07.2023 10:49

Co się dzieje z Magdą Gessler? W środku nocy dodała wpis ze zdjęciem, fani jej nie poznali

Magda Gessler
instagram.com/magdagessler_official

Magda Gessler, podobnie jak Maryla Rodowicz, zalicza się do grona tych celebrytów, którzy sami prowadzą sobie media społecznościowe. Szczere i nieplanowane wpisy restauratorki mają swoich zwolenników, ale ten ostatni ich zaskoczył. A szczególnie pora jego udostępnienia.

Magda Gessler nie może spać?

Magda Gessler udostępniła wczoraj w okolicach północy swoje selfie. W jego opisie zaznaczyła, że rozmyśla nad kimś lub nad czymś i właśnie z tego względu jeszcze nie śpi. Swoim fanom kazała się jednak domyślić, o co dokładnie zaprząta jej głowę.

Wydaje się, że w tym momencie miała na myśli swojego ukochanego, Waldemara Kozerawskiego, który w ramach niespodzianki urodzinowej nieoczekiwanie przyleciał do niej z Kanady. Już wcześniej pisała, jakie szczęście jej sprawił i jak bardzo będzie po nim tęsknić.

Dodał TEN wpis w mediach. Kilka dni później wjechał luksusowym autem w dom wielorodzinny. Tragiczny koniec

Magda Gessler wygląda inaczej niż zwykle?

Choć Magda Gessler zapozowałą ze standardowym dla siebie dziubkiem na wspomnianej wyżej fotce, fani twierdzą, że z jej wyglądem jest coś nie tak. Niektórzy zauważyli, że zniknęły jej obszerne loki, które zostały zastąpione skromniejszymi falami. Inni z kolei zwracali uwagę na jej bladą cerę.

Niektórzy sugerowali, że Gessler zniekształciła się filtrami, które oferował jej Instagram. Nie brakło przy tym naprawdę nieprzyjemnych komentarzy.

Znowu Pani wyszła jak zdechły chrabąszcz majowy — dogryza jedna z internautek.

 

Magda Gessler skończyła 70 lat

Niezależnie od tego, czy Magda Gessler poprawia się nieco filtrami, czy pokazuje w stuprocentowo naturalnej odsłonie, nic nie wskazuje na to, by miała 70 lat, a jednak tyle niedawno skończyła. Wciąż jednak emanuje młodzieńczą wręcz energią i pasją do życia.

Nagrań z jej niespodziewanego przyjęcia nie było zbyt wiele, ale po tych, na których się pojawiła, gołym okiem widać, że bawiła się tak, jakby świętowała osiemnastkę. Takiego podejścia do życia i werwy można jedynie restauratorce pozazdrościć.