Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Radość Magdy Gessler nie trwała długo. Zaraz po urodzinach dodała poruszający wpis. "Tęsknię"
Michał Fitz
Michał Fitz 11.07.2023 12:11

Radość Magdy Gessler nie trwała długo. Zaraz po urodzinach dodała poruszający wpis. "Tęsknię"

Magda Gessler
fot. KAPiF; Magda Gessler już tęskni za ukochanym

Magda Gessler niedawno obchodziła 70. rocznicę swoich urodzin. Aż trudno uwierzyć, ze restauratorka jest w takim wieku, bo jej samopoczucie i prezencja w ogóle na to nie wskazują. Zresztą, na zorganizowanej przez rodzinę imprezie bawiła się jak na osiemnastce. Szczęście szybko się jednak skończyło.

Magda Gessler i jej niespodziewana impreza

Dzieci restauratorki postanowiły na tę wyjątkową rocznicę zorganizować wielkie przyjęcie w ogrodowym anturażu, które dla samej jubilatki było niespodzianką. O tyle szczęśliwą, że nieoczekiwanie przyjechał do niej także jej partner, który łączy życie w Kanadzie i w Polsce.

Można sądzić, że to przede wszystkim nieplanowany koniec rozłąki z ukochanym był dla niej największym szczęściem tego dnia. Niestety wspólny czas nie trwał zbyt długo.

Policja przyjechała na miejsce wypadku. Gdy otworzyli samochód, zamarli. TO nie było coś czego się spodziewali

Magda Gessler już tęskni za ukochanym

Restauratorka opublikowała w mediach społecznościowych rozczulające zdjęcie, na którym widać, jak Waldemar całuje ją w policzek. Po naturalnej prezencji obydwojga widać, że to nie było pozowane zdjęcie, a zrobione pod wpływem chwili. Gessler dodała do niego emocjonalny opis.

- Cudowny pocałunek …..,,,,,od cudownego mężczyzny !!!!! dziękuję za przepiękna niespodziankę …..Twoją obecność !!!!!!! Wracaj bezpiecznie….to było zdecydowanie za krótko :(((( tęsknie [pisownia oryginalna]

Magda Gessler może liczyć na wsparcie fanów

Nic dziwnego, że w zalewie sztucznych i ustawianych wpisów tak naturalny, popełniony pod wpływem emocji post zachwycił fanów. Ci w sekcji komentarzy nie szczędzili komplementów zarówno dla samego wyglądu Magdy, jak i jej podejścia do życia oraz miłości.

  • Pani Madziu, dobra energia aż bije z tego zdjęcia.
  • Szczęścia, tak słodko wyglądacie.
  • Miłość w całej okazałości, uwielbiam Panią.
  • To jest po prostu piękne.