Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Córka Joanny Liszowskiej zostanie gwiazdą? 9-latka jest wyjątkowo utalentowana
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 06.02.2020 10:57

Córka Joanny Liszowskiej zostanie gwiazdą? 9-latka jest wyjątkowo utalentowana

córka
fot. Instagram.com @joannaliszowskaofficial

Córka Joanny Liszowskiej odziedziczyła sceniczny talent po mamie. 9-letnia Emma ewidentnie nie boi się publicznych występów i świetnie sobie z nimi radzi. Dumna mama uczestniczyła w konkursie, w którym córka brała udział, uśmiech nie schodził z jej dumnej twarzy. Dziewczynka też zostanie gwiazdą?

Córka Joanny Liszowskiej świetnie poradziła sobie z występem przed publicznością. Na występie córki był też obecny jej tata, który na co dzień mieszka i pracuje w Szwecji. On także nie wychodził z pierwszego rzędu, wiernie dopingując Emmę w występie.

Córka Joanny Liszowskiej zostanie gwiazdą?

Emma wzięła udział w 35. mistrzostwach szkoły tańca Egurola Dance Studio. Świetnie sobie poradziła, a dumna mama nie spuszczała z córeczki obiektywu swojego telefonu, chcąc uwiecznić pierwsze poważne występy Emmy. Patrząc na to jak 9-latka radzi sobie na takim wydarzeniu, możemy stwierdzić, że zmysł sceniczny odziedziczyła po swojej mamie.

Joanna Liszowska jest w Polsce bardzo znaną i lubianą aktorką. Buduje wokół swojej osoby bardzo pozytywny wizerunek, dużo się uśmiecha. Mimo że rozstała się z meżem, wciąż wygląda na zadowoloną z życia. Jak widzimy, jednak dzieci gwiazdy Przyjaciółek na tym nie ucierpiały, a tata córeczek jest zawsze obecny gdy dzieje się w ich życiu coś ważnego.

Joanna Liszowska chroni prywatność swoich córek

Joanna Liszowska prowadzi dość aktywnie swoje profile w social mediach, jednak bardzo ogranicza udostępnianie zdjęć czy informacji swoich dwóch córek. Na Instagramie skupia się na swoich zdjęciach i pracy, czasem tylko napomina o swojej ogromnej matczynej miłości i wrzuca zdjęcie dziewczynek, oczywiście bez twarzy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka

Joanna Liszowska wstawia zdjęcia swoich córek na Instagrama bardzo rzadko i zawsze tak, by nie było widać ich twarzy.

córka

Szczęśliwa mama z córeczką.

córka

Joanna Liszowska na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mięso z „wkładką higieniczną” na dnie? Już nigdy więcej go nie kupisz, gdy poznasz prawdę
  2. Mama włożyła najmłodszą córeczkę do piekarnika i włączyła go. Do sieci wyciekły zdjęcia
  3. Syn Olgi Tokarczuk. Kim jest Zbyszko Fingas? Ma 34 lata i niecodzienny zawód

Źródło: fakt.pl