Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Nie żyje 2-letnia córeczka znanego sportowca. Miała raka mózgu i kręgosłupa
Karina Sulich
Karina Sulich 29.07.2020 16:00

Nie żyje 2-letnia córeczka znanego sportowca. Miała raka mózgu i kręgosłupa

córka
fot. pikio.pl

Córka gwiazdy sportu zmarła, mając niespełna 2-latka. Niestety, jak się okazało, mała dziewczynka cierpiała na raka mózgu i kręgosłupa. Mimo długiej walki dziecku nie udało się przezwyciężyć choroby. Tragiczne informacje potwierdzono w oficjalnym oświadczeniu. Żona sportowca opublikowała niezwykle emocjonalny post.

Nie żyje Mia Villegas. Córka znanego na całym świecie golfisty Camilo Villegasa, zmarła w Miami w niedzielę 26 lipca w wieku 22 miesięcy z powodu raka mózgu i kręgosłupa. Rodzice dowiedzieli się o chorobie dziecka w porażający sposób.

Córka Camilo Villegasa nie żyje

Córka znanego golfisty odeszła w niedzielę 26 lipca. Tragiczne wieści przekazał w oficjalnym komunikacie komisarz PGA Tour, organizatora głównych profesjonalnych tras golfowych dla mężczyzn, Jay Monahan.

PGA Tour jest głęboko zasmucona utratą członka naszej rodziny, Mii Villegas. Łączymy się w smutku z Camilo i Marią, a nasze myśli i modlitwy są z rodziną Villegas – przekazał w oświadczeniu.

Niestety, 22-miesiączna dziewczynka była chora na raka mózgu i kręgosłupa. Rodzice, którzy z całych sił walczyli o jej zdrowie, dowiedzieli się o chorobie w niebywały sposób.

  1. Właśnie się dowiedzieliśmy. Już pewne: zapadła decyzja ws. przywracania obostrzeń
  2. Kamil Stoch przekazał radosną nowinę. Fani wniebowzięci, udało się
  3. Dwuletnie dziecko leżało bez oznak życia w nagrzanym aucie. W ostatniej chwili udało się je uratować

Córka sportowca zmarła na raka

Golfista Camilo Villegas i jego żona Maria, dowiedzieli się, że ich córka jest chora, kiedy wybrali się z nią do pediatry. Młodzi rodzice sądzili, że płacz Mii spowodowany jest ząbkowaniem. Niestety, zwiastował coś o wiele gorszego.

– Zawsze chodziła ze mną na siłownię, to było jedno z naszych miejsc. Zawsze była jak taka mała małpka, wspinała się na wszystko. Pewnego dnia zauważyłem, że brakuje jej energii. W nocy płakała więcej niż zwykle. Ząbkowała, więc ją zabraliśmy do pediatry, myśląc, że to było przyczyną – powiedział sportowiec w rozmowie z mediami.

Mia i jej walka życie była dla gwiazdy sportu ogromną inspiracją. Żona Camilo, Maria, opublikowała na swoim profilu na Instagramie niezwykle poruszający wpis. Kobieta prosi o pozytywne, ciepłe myśli i wyobrażanie sobie jej córki, jako zdrowej, uśmiechniętej dziewczynki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka

Nie żyje córka słynnego golfisty.

dziecko

Mia zmarła w wieku 22 miesięcy. Dziewczynka miała raka mózgu i kręgosłupa.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Mia ❤️ Being your mom has been the greatest gift in my life!

Post udostępniony przez Maria (@maria_ochoam)