Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Czy Katarzyna Dowbor została zaproszona na Telekamery? Nowe doniesienia zaskakują
Martyna Pałka
Martyna Pałka 31.05.2023 19:11

Czy Katarzyna Dowbor została zaproszona na Telekamery? Nowe doniesienia zaskakują

Katarzyna Dowbor
fot. KAPIF

Jakiś czas temu duże poruszanie w sieci wywołał fakt, że na tegorocznej edycji gali Telekamer Tele Tygodnia zabrakło jednej z nominowanych gwiazd - Katarzyny Dowbor. Teraz okazało się, że wbrew swoim zapewnieniom dziennikarka otrzymała zaproszenie na event.

Prezenterka zapewniła w jednym z wywiadów, że nie pojawiła się na wręczeniu prestiżowych nagród, ponieważ nie otrzymała stosowanego zaproszenia. Teraz głos zabrali sami organizatorzy.

Czy Katarzyna Dowbor nie otrzymała zaproszenie na Telekamery?

Wiele osób nie kryło swojego oburzenia, gdy okazało się, że na wręczeniu prestiżowych nagród tygodnika “Tele Tydzień” zabrakło jednej z największych polskich gwiazd. Katarzyna Dowbor nie pojawiła się tego dnia na evencie, mimo tego, że prowadzony przez nią program “Nasz nowy dom” odniósł ogromny sukces i zgarnął statuetkę w swojej kategorii.

Co więcej, triumf show Polsatu nie był jedynym powodem, dla którego dziennikarka powinna pojawić się na gali. Sama gospodyni show zajęła drugie miejsce w kategorii “Prezenter”. Katarzyna Dowbor zapewniła jednak, że jej nieobecność spowodowana była tylko i wyłącznie brakiem zaproszenia na uroczystość.

Najpierw Kacper Tekieli, a teraz on. Nie żyje kolejny alpinista, Luis Stitzinger

Głos w sprawie zaproszenia Katarzyny Dowbor zabrali organizatorzy

W końcu na temat nieobecności gwiazdy, spowodowanej brakiem zaproszenia, wypowiedzieli się sami organizatorzy. Transmitująca uroczystość wręczenia nagród Telekamery 2023 stacja Puls wyznała, że rozesłaniem zaproszeń dla gości, jak co roku zajmuje się wydawnictwo Bauer.

-Zaproszeniami dla nominowanych od lat zajmuje się wydawnictwo Bauer - organizator plebiscytu Telekamer. Potwierdziłam z wyd. Bauer, że pani Katarzyna Dowbor otrzymała zaproszenie na galę - powiedziała przedstawicielka biura prasowego stacji Agnieszka Winiarska.

Czy Katarzyna Dowbor skłamała w sprawie Telekamer 2023?

Portal “Plotek” postanowił doprowadzić swoje śledztwo do końca i tym razem skontaktowali się z samymi przedstawicielami wydawnictwa odpowiedzialnego za rozesłanie zaproszeń. Co ciekawe, słowa firmy całkowicie zaprzeczają wyznaniu gospodyni programu “Nasz nowy dom”.

-Pani Katarzyna Dowbor otrzymała zaproszenie drogą mailową na adres swojego managementu - powiedział w rozmowie z portalem producent menedżer Bauera Justyna Hałas.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Dowbor 2.jpg
fot. KAPIF
Katarzyna Dowbor 1.jpg
fot. KAPIF